Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2010 o 20:29, PawelR1 napisał:

Moje dzisiejsze zakupy na giermaszu cd projektu mysle ze sie oplacalo za 145zl:


O jaaa , ile dałeś za Alone in the dark ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 20:29, PawelR1 napisał:

Moje dzisiejsze zakupy na giermaszu cd projektu mysle ze sie oplacalo za 145zl:

Mało powiedziane, to prawie jak za darmo :D
Świetne nabytki, gratzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, ale nie uważam, żeby moja kolekcja była pokaźna ;) Wiele osób w tym temacie ma zdecydowanie więcej gier ode mnie. Ale oczywiście kolekcja systematycznie się powiększa. Jeżeli możecie, to skomentujcie moją skromną kolekcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja xD Dużo gier się niestety pogubiło ale 4 były na miejscu razem z 20 letnim (jeszcze za czasów dzieciństwa brata ^^) działającym pegasusem :D

Crash807

20100626230612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 23:06, crash807 napisał:

Mała aktualizacja xD Dużo gier się niestety pogubiło ale 4 były na miejscu razem z 20
letnim (jeszcze za czasów dzieciństwa brata ^^) działającym pegasusem :D

Crash807



Przypomniały mi się czasy, kiedy dawno temu dostałem Pegasusa na komunie :) ciorałem w jedną grę po kilka dni, czasami tygodni, to były początki mojego pogrywania, ehhh te magiczne pegasusowe "kardridże" xD 9999999999in1
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D No to mnie zmiażdżyło. Też na tym grałem. Pamiętam, że najczęściej grałem w takiego hokeja w mangowym stylu, zarówno moja drużyna jak i przeciwnicy mieli jakieś super ataki, podpalające się krążki itd. Po każdym meczu była wstawka z rozmową z kolejną drużyną. To były dopiero czasy ;p. Swoją drogą to kojarzy ktoś ten tytuł? Z chęcią bym sobie w niego zagrał ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może był to hokej z serii Kunio-Kun - piłka nożna Kunio-Kun Soccer League jest IMO najlepszą grą na tę konsolę ever do spółki z Dizzy ;] Aż chce mi się podłączyć pegaza zaraz i poczuć to znowu. Także posiadam parę kartidży, w tym słynną "złotą piątkę", jak to się na tę podróbkę europejską mawiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 01:51, Damianuss1 napisał:

:D No to mnie zmiażdżyło. Też na tym grałem. Pamiętam, że najczęściej grałem w takiego
hokeja w mangowym stylu, zarówno moja drużyna jak i przeciwnicy mieli jakieś super ataki,
podpalające się krążki itd. Po każdym meczu była wstawka z rozmową z kolejną drużyną.
To były dopiero czasy ;p. Swoją drogą to kojarzy ktoś ten tytuł? Z chęcią bym sobie w
niego zagrał ponownie.

O tak, to była cała seria, hokej, piłka nożna, biegi itd. (Kunio-kun jak to Siriondel zauważył)
Moja ulubiona gra. chciałbym odświeżoną wersje na PS3/PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 02:18, Siriondel napisał:

Kunio-Kun Soccer League jest IMO najlepszą grą na tę konsolę ever do spółki z Dizzy ;]


Eeee, tam. Najlepszy był i tak Goal 3. A w Dizziego to się pocinało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 23:06, crash807 napisał:

Mała aktualizacja xD Dużo gier się niestety pogubiło ale 4 były na miejscu razem z 20
letnim (jeszcze za czasów dzieciństwa brata ^^) działającym pegasusem :D

Crash807


Rzadko kto wrzuca tutaj retro. Same kartridże wypadałoby wyczyścić? :)

Piękne lata 8-bitowej świetności. Miło się patrzy na takie cudeńko, mimo iż nie są oryginałami. Masz więcej tego? Jaką masz wersję Pegasusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest to :D. Kunio-kun, nie wiem jak piłka nożna, ale ten hokej był/jest świetny :D. Dzięki za nazwę, Tobie Siriondel też. Teraz pozostaje mi tylko sobie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 09:20, Czarek188 napisał:

Eeee, tam. Najlepszy był i tak Goal 3.

No Goal 3, to właśnie jest Kunio-Kun Soccer League ;)

Dnia 27.06.2010 o 09:20, Czarek188 napisał:

A w Dizziego to się pocinało ;)

Ach, pocinało, pocinało - jaka ta gra była długaśna, a w tamtych czasach ani zapisu ani nic podobnego nie było. Jak się usiadło, trzeba było przejść, do tego trudna także i strata wszystkich żyć pod koniec gry - katastrofa. Ale pamiętam, że mi się kiedyś udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 09:35, NintendoPassion napisał:

Masz więcej tego?


Gdzieś są, pełno tego było min. piewsza prince of persia ale gdzieś się w pokoju zapodziały, tylko 4 były na miejscu przy pegasusie :( PAmiętam też, że miałem Super Mario 3 którego baaaardzo ciężko było dostać ale on pamiętam, że został pożyczony na "wietrzne oddanie" i później już go nigdzie nie znalazłem do kupienia, raz w końcu znalazłem ale tylko była nalepka z maria... eh te czasy jak się kupowała kota w worku :D

>Jaką masz wersję Pegasusa?

Hmm... nie wiem, jeżeli to coś pomorze to mogę zdjęcie wrzucić ale dopiero za tydzień nie będzie mnie w domu. Jest to oryginał - Family Computer Nintendo, podobno pegasus to są podróbki a to jest oryginał ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 12:45, crash807 napisał:

Hmm... nie wiem, jeżeli to coś pomorze to mogę zdjęcie wrzucić ale dopiero za tydzień
nie będzie mnie w domu. Jest to oryginał - Family Computer Nintendo, podobno pegasus
to są podróbki a to jest oryginał ?!


Pegasus, to komercyjnie najbardziej popularna podróbka 8-bitowego Nintendo Family Computer [Famicom] / Nintendo NES. Jeżeli masz oryginalnego Famicom''a (komplet + pudełko) to cenę można szacować w granicach 600zł. Wrzuć zdjęcie spodu/etykiety o ile taka istnieje. Osobiście powątpiewam w oryginalność, ale z przyjemnością chciałbym się pomylić.

Niestety, albo i stety, dzięki klonowi Pegasus większość graczy i fanów retro w Polsce miało styczność z "twórczością" Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wrzuć zdjęcie spodu/etykiety o ile taka istnieje.

Jest etykieta ale teraz już nie wrzucę bo wyjeżdżam do rodziny i mnie ciągle poganiają abym już wychodził, wrócę i wrzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się