Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2010 o 18:21, KofeinowyPablo napisał:

No, dziś przyszedł nowy nabytek. Teraz jeszcze Chinatown Wars i Epizody, i będę się mógł
pochwalić pełną kolekcją GTA


No, no nie jeden może się pochwalić taką kolekcją GTA na PSP. Gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 19:28, natanadler napisał:

Używałeś deski? Jak się gra?


No dla ozdoby nie kupiłem ^^ Większość osób ją krytykowało i miałem mieszane uczucia ale jak spróbowałem to muszę przyznać, że nie jest źle :) Nadaje się tylko do gry na podstawowych trickach, bez żadnych kombinacji, tak dla relaksu np. :) Do bardziej wyczynowej gry tylko i wyłącznie pad ale z zakupu jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 17:54, Pablo_Querte napisał:

> PJ_MW
> Jakiś czas temu kupiłem sobie kolejny numer specjalny KŚ Gry, w którym znajdowała
się
> pełna wersja PoP: Dwa Trony, oto zdjęcia.
>
Dali wersję po angielsku?


Powiem Ci szczerze, że nawet nie wiem, ale jest to bardzo prawdopodobne, poprzednia gra w numerze specjalnym, którą był SC:CT również była w całości po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:22, Garam napisał:

Garam
Moja kolekcja, sorry za słabą jakość


Ładna kolekcja. Szyba Ci sie ugina od ciężaru spuścizny gramcarskiej. BTW, dawno nie widziałem kogoś z Sonic''em. Status robotnika zaraz nasunął mi Dr. Robotnika... Sentyment?

Gratki kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:26, crash807 napisał:

Crash807
Moja kolekcja :) Trochę mam mało miejsca w pokoju i nie było za bardzo gdzie rozłożyć.


Jestem pod wrażeniem. Ale i u Ciebie dostrzegłem BF:2142. Może wpadnę do Ciebie i uszczuplę, tzn odciążę Cię z tego przybytku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 09:23, MaccCry napisał:

PSP bez gier? oO


Mam gry. Dopiero co ją zdobyłem. Już poszukuje na allegro MGS Peace Walker i Portable Ops.
Edit: Oczywiście PSP kupiłem jako urządzenie multimedialne. Głównie pod słuchanie muzyki/internet/oglądanie filmów/zdjęcia itp. Gry to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siriondel
Dobra, coś ode mnie. Kilka małych uwag:
- w kolekcji brak Assassin''s Creed 2 na PS3, akurat pożyczyłem wujkowi oraz kilku gier na PS2, Burnouta, dwóch Ratchetów i God of War II.
- pomarszczona okładka FFX spowodowana zalaniem jej Coca-Colą z McDonald''s, która stałą na półce, a zapomniałem wypić, przesiąkło i rozlało się :P
- moja kolekcja cyfrowa, całe 7 tytułów, wybredny jestem ;)
Rarytasem w zestawie jest premiera FF8, coś, z czego jestem najbardziej dumny ;) Stan idealny, a te płyty mają już 11 lat.

20100625125624

20100625125631

20100625125636

20100625125640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się