Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 23:10, Jan3d napisał:


> Dobrze, że laptop zasłania pewną rzecz którą na całe szczęście nie widać.


zaintrygowałeś mnie tym


To już nie ten temat na takie rozmowy, ale jest na forum temat o biurkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:08, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Update kolekcji. Sorki za jakość, ale taki aparat po prostu :s.


Świetne gry, jeśli można zapytać ile wydałeś za te wszystkie gry ? 1000 - 1500 zł ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:58, Jan3d napisał:

Dla kolekcjonera ten pieniądz jest bezcenny bo ma swoje nowe klocki do kolekcji ;]



Też jestem kolekcjonerem ale starych gier, nowe gry nie trzymają w ogóle ceny i kolekcjonerstwo nowych gier uważam za średnie zajęcie (co innego jeżeli się kupuje je by grać a nie by stały jako eksponaty kolekcjonerskie:P) więc jeżeli chodzi o kasę na gry to czuję te klimaty ale aż tyle na update jednorazowo nie dałbym rady;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:18, Perry_Cox napisał:

Kafel starczył?

Nie ;p. Nie chcę się chwalić tutaj, jak kogoś interesuje ile mi poszło to można sobie samemu łatwo policzyć, bo wszystko zamawiałem tutaj na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:08, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Update kolekcji. Sorki za jakość, ale taki aparat po prostu :s.

Bardzo ładna kolekcja :) Mimo,że posiadam pierwszy konsole,niż Ty to się ładniej wyrabiasz ode mnie ,że tak powiem :) Życzę miłego dalszego kolekcjonowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2010 o 16:50, dave03 napisał:

Oj, mylisz się :P Mam wszystkie części Gothików poza Arcanią i Zmierzchem Bugów tfu,
Bogów ;) Co prawda z gazet, ale zawsze.

Zmierzch czyli koniec - koniec bugów, to komplement dla gry. ;)
Paul_Rodgers
Dawno nie prezentowałem nic ze swoich nabytków, ale głównie dlatego, że moja kolekcja jest mobilna, tzn. kupuję grę i po pograniu, jeśli mi się nie spodoba, sprzedaje i kupuję inną;) Zostawiam sobie grono tych, bez których bym żyć nie mógł, albo darzę szacunkiem(TES) lub mam sentyment(The Settlers). Tak więc do moich niewzruszonych zbiorów dołączam nowe zdjęcie Gothic 3 z albumem Gothic nabytym w sklepie gram za PLN;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=8353

20101130112506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 11:25, Paul_Rodgers napisał:

Zmierzch czyli koniec - koniec bugów, to komplement dla gry. ;)


No w sumie racja :)

Dnia 30.11.2010 o 11:25, Paul_Rodgers napisał:

\...\Zostawiam sobie grono tych, bez których bym żyć nie mógł, albo darzę szacunkiem(TES)


I to Ci się chwali :) Morrowind to już dzisiaj klasyka. Mam tylko nadzieje, że go zdołałeś przejść, bo szkoda by było jakbyś TAKIEJ gry nie ukończył. Oblivion już niestety był sporo gorszy.

Dnia 30.11.2010 o 11:25, Paul_Rodgers napisał:

Tak więc do moich niewzruszonych zbiorów dołączam nowe
zdjęcie Gothic 3 z albumem Gothic nabytym w sklepie gram za PLN;)


Tylko coś mi tu się nie zgadza, bo ten Gothic 3 jest jeszcze zafoliowany, a nie chce mi się wierzyć żebyś Ty, wielki fan tej serii, jeszcze go nie rozpakował nie mówiąc już o przejściu. Przy okazji coś mnie naszło żeby ponownie sobie zainstalować SpellForce, bo grę przechodziłem dawno temu i na starym sprzęcie a że była pod tym względem bardzo wymagająca to rozgrywka momentami była bardzo chaotyczna ;)

Dnia 30.11.2010 o 11:25, Paul_Rodgers napisał:

Widzę że masz ZE Herose IV :) Mnie drugi dodatek do niej jakoś umknął, a teraz o niego już ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:21, Naymar napisał:

Plan jest taki: dostać w łapska wszystkie gry blizzarda w premierkach :D


GL ^^ Będziesz musiał wydać na to trochę kasy, bo premierowe edycje Diablo i Hellfire nie są tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się