Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2011 o 20:22, Jarden napisał:

Jarden

Update z ostatnich kilku tygodni.

Part 1


GTR Evolution i Jade Empire z wyprzedaży gram.pl? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 09:16, Loolekk napisał:

Moja kolekcja. [Sry, że zdjęcia są słabe, ale były robione kamerą ]


Bardzo ładne te wieśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 09:16, Loolekk napisał:

Moja kolekcja. [Sry, że zdjęcia są słabe, ale były robione kamerą ]

Uu, widzę, że to samo rozdwojenie co u mnie ;p. Graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 20:25, Jarden napisał:

Dlaczego nie zamówiłeś w gramie albo ultimie?
Empik to dość kiepski wybor jeśli musisz u nich coś zamawiać, czasami czas oczekiwania
jest dość...spory.


Crash807


Numer - 23380
Dlatego, że zarówna na gramie jak i ultimie gra była po 270zł a na empiku za 230zł :) Ale grę dzisiaj odebrałem i ogólnie nie jest źle... jedynie figurka nie jest idealna i mały ma uszczerbek przy oku no i kostka też taka trochę wybrakowana... I co do kart - to czy tylko ja spodziewałem się na nich jakiegoś nawiązania do Duke''a?


20110614153515

20110614153850

20110614153942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, pokusiłeś się na EK? No to ładnie, daj znać jak wrażenia z samej gry. Jeśli jesteś wielkim fanem Diuka to nie pisz nic :P.

Damianuss1
Przy okazji update kolekcji. W tym tytuł, na który naprawdę czekałem. Instalka właśnie się skończyła :>.

20110614170413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:04, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Przy okazji update kolekcji. W tym tytuł, na który naprawdę czekałem. Instalka właśnie
się skończyła :>.


Jak wygląda sytuacja z Deus Ex-em i Windows 7 64bit? Nie ma żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 20:12, Michlocks napisał:

Jak wygląda sytuacja z Deus Ex-em i Windows 7 64bit? Nie ma żadnych problemów?

Zasadniczo to nie, ale mam jakieś takie ledwo zauważalne przyśpieszenia akcji gry. Dlatego też jedyneczkę wrzuciłem sobie na swojego netbooka z WinXP, tam śmiga elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:46, crash807 napisał:

Dlatego, że zarówna na gramie jak i ultimie gra była po 270zł a na empiku za 230zł :)
Ale grę dzisiaj odebrałem i ogólnie nie jest źle... jedynie figurka nie jest idealna
i mały ma uszczerbek przy oku no i kostka też taka trochę wybrakowana... I co do kart
- to czy tylko ja spodziewałem się na nich jakiegoś nawiązania do Duke''a?


Aha, no to powod faktycznie dobry:)
Nie tylko Ty, ja też sądziłem że na kartach będą (chociaż) jakieś postacie z Duke''a, nie mówiąc już o cycatych panienkach z gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:00, Jarden napisał:

> GTR Evolution i Jade Empire z wyprzedaży gram.pl? :P

Zgadza się;0


Też właśnie zamówiłem GTR Evo :) Na Jade Empire się nie załapałem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:08, barth89 napisał:

Też właśnie zamówiłem GTR Evo :) Na Jade Empire się nie załapałem niestety :(


Ja zamówiłem Jade Empire bo podoba mi się to wydanie, mam EK JE ale jakoś wydanie nie było "oszałamiające" a To wyglądało na prawdę ładnie a że tanie to wziąłem.
Swoją drogą jeszcze nie grałem w GTR, dobrze się gra na klawiaturze czy kierownica to mus do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 01:25, Jarden napisał:

> Też właśnie zamówiłem GTR Evo :) Na Jade Empire się nie załapałem niestety :(

Ja zamówiłem Jade Empire bo podoba mi się to wydanie, mam EK JE ale jakoś wydanie nie
było "oszałamiające" a To wyglądało na prawdę ładnie a że tanie to wziąłem.
Swoją drogą jeszcze nie grałem w GTR, dobrze się gra na klawiaturze czy kierownica to
mus do tej gry?



No też mi się to wydanie podobało, ale się zastanawiałem, aż w końcu nie było JE... A co do GTR to z tego co wiem to bez kierownicy nie ujedziesz. Tzn. na klawiaturze da się grać, ale bez szału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 09:43, barth89 napisał:

A co do GTR to z tego co wiem to bez kierownicy nie ujedziesz. Tzn. na klawiaturze da się
grać, ale bez szału ;)


Hmm w takim razie będę musiał pomyśleć o kierownicy, zresztą jej zakup od dawna za mną chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:07, Jarden napisał:

> A co do GTR to z tego co wiem to bez kierownicy nie ujedziesz. Tzn. na klawiaturze
da się
> grać, ale bez szału ;)

Hmm w takim razie będę musiał pomyśleć o kierownicy, zresztą jej zakup od dawna za mną
chodzi.


Ja postanowiłem, że nie kupię nic gorszego od Logitech Driving Force GT, a że ceny są teraz dosyć zaporowe (koło 500zł) to się wstrzymam jeszcze :) A poza tym, jak myślę, że za to miałbym 5 nowych gier do kolekcji... To mogę jeszcze poczekać na jakąś premię kiedyś, czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ostatnio wylicytowałem za 60 zł Logitech Force Formula GP (Wingman czerwony). Dzisiaj przyszła - na prawdę idzie się namęczyć w takim Race 07 czy LFS :). Dobra kierownica za nie duża forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:30, barth89 napisał:

Ja postanowiłem, że nie kupię nic gorszego od Logitech Driving Force GT, a że ceny są
teraz dosyć zaporowe (koło 500zł) to się wstrzymam jeszcze :) A poza tym, jak myślę,
że za to miałbym 5 nowych gier do kolekcji... To mogę jeszcze poczekać na jakąś premię
kiedyś, czy coś :P


Też mi się ta kierownica bardzo podoba ale tez jakos nie jestem skory do wydania 500zł na nią.
Może kiedyś jak będę miał "zbędne" 500zł (taaa ciekawe kiedy to niby będzie) to sobie na nią pozwolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:01, SamFiniszer napisał:

Ja właśnie ostatnio wylicytowałem za 60 zł Logitech Force Formula GP (Wingman czerwony).
Dzisiaj przyszła - na prawdę idzie się namęczyć w takim Race 07 czy LFS :). Dobra kierownica
za nie duża forsę.


Nieżle, za taką cenę sam bym chętnie kupił mimo ze tak jak kolega wyżej czekam az stanieje Driving Force GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się