Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2013 o 21:15, m1kel1 napisał:

m1kel1

moje ostatnie zakupy :]

Można wiedzieć, skąd steelbox z Blacklist i Tomb Raider? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 20:45, Materdea napisał:

Można wiedzieć, skąd steelbox z Blacklist i Tomb Raider? :)


jasne

Blacklist - preorder na gramie
Tomb Raider - preorder z MM :)

@sylwasss
wstyd się przyznać, ale jeszcze nie zagrałem :) Far Cry 3 mnie wciągnał i do WoTa wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 14:15, Tesu80 napisał:

Tesu80


Jestem maniakiem skanowania okładek. Normalnie przyjechałbym do ciebie ze skanerem i lapkiem na kilka godzin i zeskanował te cuda. Zazdroszczę i gratuluję jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:42, NintendoPassion napisał:

> Tesu80
Normalnie przyjechałbym do ciebie ze skanerem i
lapkiem na kilka godzin i zeskanował te cuda.

Dzieki. Jednak z tym przyjechaniem i skanowaniem by Ci sie troche zeszlo. Musialbys odwiedzic 3 miasta i pokonac ponad 6 tysiecy kilometrow zeby to zrobic. :P Niedlugo wrzuce kolejne zdjecia, tym razem z nieco nowszymi tytulami. Do gier w duzych pudlach jeszcze jednak bede musial pozniej wrocic, bo nie wszystkie sie zalapaly do tych szesciu wczesniejszych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tesu80
No i pochodzaca z amerykanskiej premiery edycja kolekcjonerska Diablo 3 z autografami ponad 150 pracownikow Blizzarda. Do tego troche zwiazanych z gra fantow z premiery i Book of Cain, podpisana m.in. przez szefa Blizza i Metzena. Choc moge sie mylic, to wydaje mi sie, ze to jedyny taki egzemplarz w Polsce, a na calym swiecie jest ich mniej niz tysiac.

20130213100118

20130213100127

20130213100133

20130213100144

20130213100154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 10:09, Tesu80 napisał:

Tesu80

dałeś do pieca stary :d, fantastyczna kolekcja gratuluję i zazdraszczam chęci oraz środków na jej pozyskanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa na to wszystko to jest jedno ale ... kupujesz to by mieć [ maniakalne zbieractwo ]? By mieć i grać [ standard ]? Czy po prostu zbierasz ze względu na tytuły i/lub edycje/reedycje? Większość wygląda na bardzo zadbane stąd to pytanie. No i od jak dawna to wszystko kolekcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z tych wszystkich gier kupowalem na biezaco na przestrzeni ostatnich 22 lat, gdy mialy one swoja premiere. We wszystkie tytuly gralem na dokladnie tej samej zasadzie, na jakiej obecnie gram w np. Hitman Absolution czy Borderlands 2. Po prostu po instalacji jakiegos tytulu pudelko wedrowalo na polke, a z czasem razem z innymi pudelkami trafialo do wielkiego kartonu, ktory nastepnie wedrowal do piwnicy. I tak karton za kartonem... ;)

Tylko czesc ze starych tytulow zostala dokupiona do kolekcji dlugo po premierze. Powodem bylo albo zniszczenie/zagubienie oryginalnego pudelka (za co moge podziekowac glownie kolegom, ktorzy nie potrafili szanowac ani swoch gier, ani cudzych), albo chec uzupelnienia kolekcji o tytuly, w ktore kiedys gralem, ale nigdy wlasnego egzemplarza danej gry nie posiadalem. Do tego dochodzi jeszcze sporadyczne polowanie na niedostepne w Polsce wydania, jak chociazby NfS Hot Pursuit w edycji przeznaczonej tylko dla pracownikow EA, kolekcjonerka Shoguna 2 z figurka, rozne wydania Warcrafta 3 (kolekcjonerka, gift set, battle chest) czy Diablo 3 z podpisami jego tworcow.

Powod dla ktorego wciaz to wszystko trzymam jest w 100% sentymentalny - lata leca, czasu na granie mam coraz mniej, obowiazkow zawodowych i rodzinnych wciaz przybywa, a te gry pokazuja moja historie jako gracza i z kazda z nich zwiazane sa jakies wspomnienia. Zreszta niektore z tych tytulow maja obecnie calkiem spora wartosc kolekcjonerska, wiec mozliwe, ze kiedys tam dojde do wniosku, ze najwyzszy czas pozbyc sie czesci lub calosci i kupie sobie porsche. ;)

Wciaz mam jeszcze kilkanascie starych i nowych gier do sfotografowania i wstawienia tutaj, ale przed weekendem raczej nie bede mial czasu tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, kładziesz gry na ziemi - nie dbasz :P

Nie no, żartuję, widać, że kolekcja zadbana, ale osobiście mam hopla na punkcie idealności gier, tzn też instaluję i odkładam, ale jeśli mogę to nie odpakowuję z folii, albo chociaż nie wkładam płyt do napędu, tylko grę pobieram (o ile to oczywiście możliwe). Ale na ziemi bym nie postawił - never! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się