Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Po co krzyczysz :) Kolekcja wcale nie taka skromna, ja bym powiedział, że średniej wielkości, większość gier z Extra Klasyki i Kolekcji Klasyki, ale za to same hity :) i gratuluję Gothic''a 3 Widzisz? Jednak skomentowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja, widzę, że należysz do ogromnej społeczności która się zowie "Fani Simsów". Ja osobiście nigdy w to nie grałem i nie mam zamiaru (gra uchodzi za typowo babską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fan simsów, jak ta gra zdobyła taką popularność. Na temat tej gry słyszałem opinie skrajnie różne, niektórzy ją kochają, niektórzy nienawidzą. Ale ogólnie kolekcje fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:13, Carl92 napisał:

Pożyczyłem od kumpla cyfrówkę i pokaże moje gierki. Skromna kolekcja Nie!!
Komentujcie:D

Fajna, widzę, że masz dużo gier z tanich serii (tak jak i ja:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:13, Carl92 napisał:

Pożyczyłem od kumpla cyfrówkę i pokaże moje gierki. Skromna kolekcja Nie!!
Komentujcie:D


No kolekcja całkiem fajna :) dużo gier akcji głównie chwalebne tytuły chodz zdarzają sie także wyjątki typu R6 Lockdown i Alpha Prime. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja... ale faktycznie następnym razem staraj się nie dawać CZTERECH postów pod rząd, mogłeś to jakoś streścić i szkoda trochę że te 2 zdjęcia takie rozmazane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:45, Krzysiek1 napisał:

To inne zdjęcie mojej kolekcji.


Tak z ciekawości - grasz sporo w każdą część Simsów czy kupujesz dodatki dla zapełnienia półki :)? Bo ja nawet i bym zagrał w Simsy 2, ale totalnie byłoby mi szkoda czasu i kasy na liczne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:13, Carl92 napisał:

Pożyczyłem od kumpla cyfrówkę i pokaże moje gierki. Skromna kolekcja Nie!!
Komentujcie:D

mam pytanie Alpha Prime dobra gra? bo zastanawiam się czy kupić. A kolekcja fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mojej kolekcji doszła nowa pozycja - Tomb Raider: Legend :D

Reszta kolekcji na zdjęciach gdzieś w temacie :D Nie chce mi się znowu wszystkiego ściągać do zdjęcia :D Może na feriach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam AP. Kupiłem za 20zł w promozji (normalnie jest za 30zł). Gra ma bardzo dobrą grafikę, dość ciekawą fabułę, ale to zwykła strzelanka. Czasami jest dość trudna, ale nie żałuję kupna (jak dla mnie 7/10). Jeśli lubisz gry typu FEAR, HL 2 lub Doom 3 to ten tytuł powinien ci się spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy mi się podoba.
w CDA dostała 6/10
na innej stronce z recenzjami dostała 8/10.

Jak masz dobrego kompa i lubisz gry akcji. To na pewno ci się spodoba. Ciekawe bronie, klimatyczne poziomy, możliwość skorzystania pojazdów, hakowanie urządzeń, Bullet Time (tzw. zwolnienie czasu). Właśnie to są zalety tej gry. Jedynie co moze wkurzyć to poziom trudności. Niekiedy jedną lokacje przechodzimy po 5 razy. Co może wkurzyć. Ale jak taktycznie pomyślimy to łatwiej mam będzie. Ja gre przeszedłem 3 razy na 3 poziomach trudności. I bez problemu przeszłem. Jedyna bardzo ważna wada to brak multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem Final Fantasy VII za kwote 50zł, dodatko licytuje Dark Messiah w folii aktualnie za 56zł, zobaczymy jak to wyjdzie. Z FFVII jestem strasznie zadowolony, mimo grafiki można powiedzieć śmiało dennej gra jest niesamowicie grywalna i pod tym względem powala większośc nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:31, Mistic napisał:

Ja właśnie zakupiłem Final Fantasy VII za kwote 50zł, dodatko licytuje Dark Messiah w folii
aktualnie za 56zł, zobaczymy jak to wyjdzie. Z FFVII jestem strasznie zadowolony, mimo grafiki
można powiedzieć śmiało dennej gra jest niesamowicie grywalna i pod tym względem powala większośc
nowych tytułów.

odwiedź mojego gramsajta, masz tam intro FF7 w wersji na PS3, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:13, Carl92 napisał:

Pożyczyłem od kumpla cyfrówkę i pokaże moje gierki. Skromna kolekcja Nie!!
Komentujcie:D


Niezła kolekcja :) Far Cry, Splinter Cell, Splinter Cell PT, Colin 04, 05, Delta Force to naprawdę wypasione tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się