Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 22:36, Ali G napisał:

> CDP wydawało AoE3 i za 150 zł z kubkiem mozna było zamówić w EK...

ee poprawka 100 zl ;] a kubek byl gratis to nie zadna kolekcjonerka byla ;] ,bo w empiku zamiast
kubka miales artbook

kolekcjonerka wygladala tak:


kurde skąd ty to dorwałes?? Bo mi chodziło o Edycje z Kubkiem co sie zamawiło do domu i o dwa dni przed premierą dostawałes czy jakos tak juz nie pamiętam dobrze i to byla zwykła wersja AoE3 tyklko z kubkiem i nie było takiego wielkiego pudła które ładnie by wyglądało na moiej półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no racja pomyliłem sie używając słowa Edycja Kolekcjonerska ;) ale o tej wersji co dałes zdjęcie nie wiedziałem a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.02.2007 o 22:41, Paoro napisał:

kurde skąd ty to dorwałes?? Bo mi chodziło o Edycje z Kubkiem co sie zamawiło do domu i o dwa
dni przed premierą dostawałes czy jakos tak juz nie pamiętam dobrze i to byla zwykła wersja
AoE3 tyklko z kubkiem i nie było takiego wielkiego pudła które ładnie by wyglądało na moiej
półce


Widzisz często jest tak, iż kolekcjonerki na zachodzie różnią się baaaardzo od tych w kraju. Producenci nie zgadzają się na różne bajery, które chcą dorzucić wydawcy. Tak ta kolekcjonerka jest zajefanjna :) A ja pokażę coś jeszcze jedną z 1701 egzemplarzy mamy w firmie :D

20070218224706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:42, Paoro napisał:

no racja pomyliłem sie używając słowa Edycja Kolekcjonerska ;) ale o tej wersji co dałes zdjęcie
nie wiedziałem a szkoda....

Ali jak zwykle ma edycje zachodnie, polska Edycja Kolekcjonerska, by CDP, to edycja z kublkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:47, nathanadler napisał:

ciach

Dnia 18.02.2007 o 22:47, nathanadler napisał:

Widzisz często jest tak, iż kolekcjonerki na zachodzie różnią się baaaardzo od tych w kraju.
Producenci nie zgadzają się na różne bajery, które chcą dorzucić wydawcy. Tak ta kolekcjonerka
jest zajefanjna :) A ja pokażę coś jeszcze jedną z 1701 egzemplarzy mamy w firmie :D



niestety wiem cos o tym ja kupiłem Age of Mythology znów premierówke ;) na fali Age of Empires oczywiscie... znów troche bylem zdziwniony jak wydała tą gre w Polsce Promise... Z tego to jest darcie dopiero - dali mi pudełko DVD w prezencie :D hehehe tak napisane jest na pudełku tym dużym... a w stanach - dodali figurke minotaura i oczywiscie jeszcze pełno papierów... a tego AoE3 Edycji Kolekcjonerskiej nie było w Polsce czy była wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.02.2007 o 22:56, Paoro napisał:

niestety wiem cos o tym ja kupiłem Age of Mythology znów premierówke ;) na fali Age of Empires
oczywiscie... znów troche bylem zdziwniony jak wydała tą gre w Polsce Promise... Z tego to
jest darcie dopiero - dali mi pudełko DVD w prezencie :D hehehe tak napisane jest na pudełku
tym dużym... a w stanach - dodali figurke minotaura i oczywiscie jeszcze pełno papierów...
a tego AoE3 Edycji Kolekcjonerskiej nie było w Polsce czy była wie ktos??


Tylko z zagranicy można było ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:51, PioMrex napisał:

> no racja pomyliłem sie używając słowa Edycja Kolekcjonerska ;) ale o tej wersji co dałes
zdjęcie
> nie wiedziałem a szkoda....
Ali jak zwykle ma edycje zachodnie, polska Edycja Kolekcjonerska, by CDP, to edycja z kublkiem!


nie mam niestety :/ ,ale spoko sie zdobedzie moze ;] jak lapne na ebayu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:47, nathanadler napisał:

Widzisz często jest tak, iż kolekcjonerki na zachodzie różnią się baaaardzo od tych w kraju.
Producenci nie zgadzają się na różne bajery, które chcą dorzucić wydawcy. Tak ta kolekcjonerka
jest zajefanjna :) A ja pokażę coś jeszcze jedną z 1701 egzemplarzy mamy w firmie :D


taa tez gnebilem pytaniami Nata czy nie bedzie Takiej edycji nad Wisla niestety nie zrobili ,a szkoda :/
tak samo jak sie nie zapowiada by Topware wydalo Two Worlds EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:00, nathanadler napisał:

Tylko z zagranicy można było ściągnąć.


Noo troche sie przestraszyłem w pierwszym momencie ze moze o czyms nie wiedziałem.... w takim razie źle nie napisałem pisząc o tym ze edycja z kubkiem to E. Kolekcjonerska ale taka Polska ;) Ta co zdjęcie dał Ali G to po angielsku w takim razie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:47, nathanadler napisał:

Widzisz często jest tak, iż kolekcjonerki na zachodzie różnią się baaaardzo od tych w kraju.
Producenci nie zgadzają się na różne bajery, które chcą dorzucić wydawcy. Tak ta kolekcjonerka
jest zajefanjna :) A ja pokażę coś jeszcze jedną z 1701 egzemplarzy mamy w firmie :D



Aaaaaa, nie mów, że posiadasz to cudo :D !!!
Jako fanatyk Anno od 9 lat liczyłem, że Sunflowers wyda także tą kolekcjonerską po angielsku i jakoś dotrze do Polski via Allegro czy Ultima albo Wy wydacie :).

Niestety byli nieugięci, nur fur Deutsch - i jednak cena, 65 euro (+przesyłka), trochę przerasta moje wydatki na gry.

BTW - nie myślałeś, może o sprzedaży :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciahc

Dnia 18.02.2007 o 23:03, Ali G napisał:

taa tez gnebilem pytaniami Nata czy nie bedzie Takiej edycji nad Wisla niestety nie zrobili
,a szkoda :/
tak samo jak sie nie zapowiada by Topware wydalo Two Worlds EK


Z anno to wyszedł kwas. Bo wysłano na jeden egzemplarz poglądowy, chcieliśmy troszkę na nasz sklep i d..blada bo okazało się że zanim je wyprodukowano to już wszystkie były porezerwowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:09, nathanadler napisał:

Z anno to wyszedł kwas. Bo wysłano na jeden egzemplarz poglądowy, chcieliśmy troszkę na nasz
sklep i d..blada bo okazało się że zanim je wyprodukowano to już wszystkie były porezerwowane
:(


Ogólnie to nie sprawiedliwe ze u nas wydania sa często uboższe... niektórzy przecież wydali by duuuzo więcej by cos takiego mieć... tylko jeszcze przetłumaczone... ale wszystko idzie w dobrym kierunku wciągu paru lat Cenega i CDProjekt odwalili kawał dobrej roboty zabierając sporo tytułów Promise i LEMowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 23:09, nathanadler napisał:

Z anno to wyszedł kwas. Bo wysłano na jeden egzemplarz poglądowy, chcieliśmy troszkę na nasz
sklep i d..blada bo okazało się że zanim je wyprodukowano to już wszystkie były porezerwowane
:(


dziwne bo jeden sklep w Polsce ma ;] cena fajna bo blisko 500 zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:09, nathanadler napisał:

Z anno to wyszedł kwas. Bo wysłano na jeden egzemplarz poglądowy, chcieliśmy troszkę na nasz
sklep i d..blada bo okazało się że zanim je wyprodukowano to już wszystkie były porezerwowane
:(


Faaaak, fatalnie. Sądzę, że gdyby cena sięgnęła i 250zł to i tak bym nabył.
Liczyłem, że wyjdzie chociaż jakaś edycja typu podładka/mapa czy wyżej widoczny breloczek.

Wg mnie ścieżka dźwiękowa była takim sobie pomysłem. Format dvd pozwala mi odtwarzać tylko na kompie, w dodatku nie działa ani w WMP, ani w Winampie, ani w Power DVD - no i brak podziału na kawałki też się daje we znaki.
Ale na pewno jest też trochę fanów tek koncepcji - na Allegro właśnie ktoś opycha sam soundtrack za 50zł ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:15, Ali G napisał:


> Z anno to wyszedł kwas. Bo wysłano na jeden egzemplarz poglądowy, chcieliśmy troszkę na
nasz
> sklep i d..blada bo okazało się że zanim je wyprodukowano to już wszystkie były porezerwowane

> :(

dziwne bo jeden sklep w Polsce ma ;] cena fajna bo blisko 500 zl ;]


Chyba wiem o którym mowa. jak zwykle ściaga z zagranicznych sklepów i sprzedaje u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:15, Ali G napisał:

dziwne bo jeden sklep w Polsce ma ;] cena fajna bo blisko 500 zl ;]


A mógłbym dostać link :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.02.2007 o 23:15, Ali G napisał:


dziwne bo jeden sklep w Polsce ma ;] cena fajna bo blisko 500 zl ;]


Odszczekuję myślałem o innym sklepie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się