Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 21:45, nathanadler napisał:

> Po co ci dwie edycje kolekcjonerskie Neverwinter Nights 2??

Pewnie po to samo jak mi. Aby mieć :)


Poza tym chyba były dwie edycje biała/czarna to dla tego zeby miec pewnie obie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały update mojej kolekcji zamieszczonej tu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2123

prezentuję '''' norweską'''' część mojej kolekcji. kupa gier jeszcze popzyczanych i u mojej kobiety w pracy:)

na ps2 i psp na razie kolekcja skromniutka, bo sprzęt niedawno zakupilem, ale mam nadzieje ze szybko się rozrosnie. zastanawiam się na GH ale cena gry i kontrolera odrstasza....

20070219220639

20070219221325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 22:16, Minsc i Boo napisał:

na ps2 i psp na razie kolekcja skromniutka, bo sprzęt niedawno zakupilem, ale mam nadzieje
ze szybko się rozrosnie. zastanawiam się na GH ale cena gry i kontrolera odrstasza....


nieźle, nieźle... ty to się możesz pochwalić, a ja nie.. Bo mam mało gier buuu.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:44, Ali G napisał:

jako ze zmusili mnie zebym robil fotke reklamy to zrobilem tez "czesci" mojej kolekcji ;]


albo jestes poslem, albo obrabowales bank, albo jestes super rozpieszczanym dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:15, Zauri napisał:

> jako ze zmusili mnie zebym robil fotke reklamy to zrobilem tez "czesci" mojej kolekcji
;]

albo jestes poslem, albo obrabowales bank, albo jestes super rozpieszczanym dzieckiem :P


Albo jest dorosłym człowiekiem który na to sam zarabia i kterego na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:15, Zauri napisał:

> jako ze zmusili mnie zebym robil fotke reklamy to zrobilem tez "czesci" mojej kolekcji
;]

albo jestes poslem, albo obrabowales bank, albo jestes super rozpieszczanym dzieckiem :P


Od razu rozpieszczony... Wiesz czasami wystarczy, że np. jego tato lubi gry, a na brak kasy nie narzeka i wtedy ma 1 grę na miesiąc od niego... Ja też w sumie gier mam dużo i wydaje się, że jestem "rozpuszczony/rozpieszczony" (jeden grzyb jak się bliżej przyjrzeć), szczególnie po ostatnim zakupie konsoli, ale wszystkie gry na PC które mam są kupione z mojej kasy, którą zbierałem, a xbox to pierwsza rzecz jeśli chodzi o gry, bo mój tato nie preferuje mojego "hobby", wracają to pierwsza rzecz jaką mi kupił od dawna (podkreślam jeśli chodzi o gry...). Więc czy to, że ma dużo gier czyni go rozpieszczonym? I don''t think so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:44, Ali G napisał:


Pierwsze zdjęcie jeszcze , jeszcze, ale drugie.....stary mi by to wystarczyło!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:15, Zauri napisał:

albo jestes poslem, albo obrabowales bank, albo jestes super rozpieszczanym dzieckiem :P


-poslelstwo nieee to nie dla mnie ;]
-zlodziejstwo tez nie nie pociaga mnie okradanie kogos kto ciezko na to pracowal
-rozpieszczone dziecko hmm tez cieko sie z tym zgodzic ;] jakos nigdy rodzice nie chcieli mi kupic nawet gry telewizyjnej (to na te kasteki ;] ) ,a o komputer "prosilem sie" przez 4 lata i niestety nie stoi u mnie w domu x360 + jakis telewizorek HD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:44, Ali G napisał:

jako ze zmusili mnie zebym robil fotke reklamy to zrobilem tez "czesci" mojej kolekcji ;]



lol co za koles po ci 2 takie same gry tylko rozniace se kolorem pudelka! lol(nwn2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do mnie EK Europy Universalis III. Cieszyłem się jak dziecko, a z drugiej dziwiłem, że na żadnym forum nie widziałem zdjęcia. Nikt się nie chce pochwalić tą zdobyczą? Nie dziwię się...


Po pierwsze całość dość mocno odbiega od zdjęcia z tej strony:
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2053

Poza instrukcją i samą grą WSZYSTKO po angielsku
Plakat innych kształtów z innym motywem.
Digipack nie wygląda wcale jak na zdjęciu - na zgięciach jest brzydka, biała tekstura, a reszta nie posiada motywów z art workami tylko jest czarna.


Przyznam, że jestem bardzo zawiedziony, bo nie było to warte 150zł.
I przyznam, że zaczynam dostrzegać naprawdę dużą przepaść między CDP a Cenegą.
Mimo wszystko CDP dopracowuje swoje perełki na ostatni guzik. Spójrzmy na EK HoM&M V - wszystko po polsku, wszystko ładnie wydane, wszystko kolorowe. Tak samo w Gothicu.

Tutaj? Angielska gra z polską, czarno-białą instrukcją i patchem pl?

Przepraszam bardzo, ale jeśli wydajecie Edycję Kolekcjonerską, to chyba chcecie przekonać graczy do Waszej firmy, pokazać wyjątkowość droższego zestawu i Wasz wkład w edycję, abym ja wiedział, że Wam zależy na dokładności, staranności etc.

Nie podoba mi się bardzo żonglowanie półprawdą. Pomijając brak słowa "angielska", to jeszcze ten "plakat oraz mapa", które dziwnym trafem znalazły się po dwóch stronach.


Jestem bardzo zawiedziony i chyba następnym razem 5 razy się spytam zanim kupię jakąkolwiek edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:12, Backside napisał:

Jestem bardzo zawiedziony i chyba następnym razem 5 razy się spytam zanim kupię jakąkolwiek
edycję kolekcjonerską.

Oj, jeżeli jest tak jak mówisz to się też zawiodę i chyba przestanę gierki kupować w ogóle...
Ostatnio CDP wtopy zaliczał i mnie, i teraz to u Cenegi oj źle się dzieje. No ja na swojego EU3 jeszcze parę dni poczekam... przekonamy się co ta wykombinowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol nie umisz czytoć! napisal ze jedno kupil, a drugie dostal XD

Ali G - widzę, ze masz kolekcjonerską Settlersów 2 ;) Gdzie dostałeś?
Poznałem twoją tajemnicę - większość gier ... pochodzi z wyprzedaży i w ogóle były tanie od początku :P Jest tam sporo dobrych tytułów, ale również gry z Playa itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 19:10, Ari Zmc napisał:


Podoba mi się wytłoczenie na pudełku tego napisau ^^Swoją drogą fajnie nazwałeś to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się