Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 11:49, GearHead napisał:

Tylko nie wiem, czy nie lepiej kupić i zagrać najpierw w Morrowind (EXN), a dopiero potem Oblivion....
Jestem zielony z RPG.


Moim skromnym zdaniem lepszy Morrowind ( nie przeszkadza że jest również tańszy :)) Bardziej zróżnicowany i lepszy klimat, lepsza fabuła itd. Oblivion jedyne co ma lepsze to grafika, która w Morrowind również nie jest zła ( super niebo w nocy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 11:45, Naymar napisał:

Jak już pisałem wcześniej - zdjęcia mojej kolekcji po przeróbce...

1. Całość
2. Całość od grzbietu
3. Stare dobre duże pudła
4. Edycje premierowe
5. Tanie serie

Naymar


fajne gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 11:45, Naymar napisał:

(...)


Bardzo fajna kolekcja + edycje box''owe Settlersów IV (rzadko spotykane) + W2 w idealnym stanie :D Ale coś ostatnio chyba gierek zbytnio nie kupowałeś, bo większość to raczej starsze gry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... fajna kolekcja, poprostu miodzi ;]
Gdzie można nabyć i za ile Powrót Króla? bo zawsze gdy byłem mały grałem w demówke gandalfem w mieście... ah to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 18:27, ŚwinkaBobo napisał:

hmm... fajna kolekcja, poprostu miodzi ;]
Gdzie można nabyć i za ile Powrót Króla? bo zawsze gdy byłem mały grałem w demówke gandalfem
w mieście... ah to były czasy :D


Hmmm... tutaj :P?:
http://www.gram.pl/sk3_9Azj8_Wladca_Pierscieni_Powrot_Krola.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:27, ŚwinkaBobo napisał:

Thx, tylko szkoda że tak drogo


No ja wiem... sam też za tyle kupiłem...

Gierka jest super, ale BARDZO trudna. Serio. Nieźle się przy niej namęczyłem... ze 30 razy ten sam poziom to masakra po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:45, Bratek196 napisał:

Ja ze swoją wymiękam, ale masz parę tylko dobrych gier fallout, morowind, colin macre 3.


No ja myślę że mam więcej dobrych gier....

HoMM? Prince? Torment? Oblivion? Neverwinter?

To nie są dobre gry według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie zauważyłem (chyba moja wada wzroku się powiększa) zwracam honor, a na moim gramsajcie jest moja kolekcja gier, bo miałem problemy z zdjęciami nie mogłem jakoś wgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:55, Bratek196 napisał:

Sorry nie zauważyłem (chyba moja wada wzroku się powiększa) zwracam honor, a na moim gramsajcie
jest moja kolekcja gier, bo miałem problemy z zdjęciami nie mogłem jakoś wgrać.


Fakt... Jest trochę mała, ale niezłe gry. A nawet bardzo dobre! Same polecane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a większość graczy którzy mają piraty mówią że się nie wyrobią z grami i takie tam głupie wymówki, to ja znalazłem sposób na kupowanie gier otóż zbieram 3-4 miechy i kupuję dobrą lub b.dobrą grę i tak ciągnę od listopada (czyt. GOTHIC 3)., ostatnio w saturnie widziałem vegasa za 20 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:01, Bratek196 napisał:

No widzisz, a większość graczy którzy mają piraty mówią że się nie wyrobią z grami i takie
tam głupie wymówki, to ja znalazłem sposób na kupowanie gier otóż zbieram 3-4 miechy i kupuję
dobrą lub b.dobrą grę i tak ciągnę od listopada (czyt. GOTHIC 3)., ostatnio w saturnie widziałem
vegasa za 20 dychy.


Mam nadzieję, że nie sugerujesz, że ja jadę na piratach... Co to to nie!!!

Nawet zająłem się zwalczaniem piractwa u kolegów... Pożyczam od nich piraty i rozstrzeliwuję je pistoletem na kulki :)

SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też pamiętam choćby poziom z obroną Minas Tirith czy walkę z Gollumem. Ostatnio znowu chciałem sobie to przypomnieć, ale okazało się, że jedna z moich płytek jest złamana. Na szczęście napisałem w tej sprawie do EA i odpisali, że mogę im ją przysłać razem z opakowaniem i instrukcją, to wymienią. Jednak to nie jest tak bardzo krwiożercza firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:16, reykan napisał:

No ja też pamiętam choćby poziom z obroną Minas Tirith czy walkę z Gollumem. Ostatnio znowu
chciałem sobie to przypomnieć, ale okazało się, że jedna z moich płytek jest złamana. Na szczęście
napisałem w tej sprawie do EA i odpisali, że mogę im ją przysłać razem z opakowaniem i instrukcją,
to wymienią. Jednak to nie jest tak bardzo krwiożercza firma...

Ja właśnie niedawno kupiłem tę grę i sobie właśnie odświeżam :). Bardzo fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 11:45, Naymar napisał:

Jak już pisałem wcześniej - zdjęcia mojej kolekcji po przeróbce...

1. Całość
2. Całość od grzbietu
3. Stare dobre duże pudła
4. Edycje premierowe
5. Tanie serie

Naymar


Incubation na pewno masz premierowe? jak wygląda płytka? bo ja mam identyczne jak Twoje tylko że to był gratis do bodajże battle isle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zieloną płytkę i z grą i zieloną z soundtrackiem.

kiedyś miałem box i instrukcje, ale gdzieś się zapodziały...

A Battle Isle na pewno przy tym nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, juz dawno nie zagladalem do tego tematu. Niestety sam nic nowego nie moge na razie wkleic, bo nic nowego nie mam :/ Dopiero na Swieta sie szykuje duza aktualizacja stanu posiadania: Bioshock, Medieval 2 Krolestwa, Wiedzmin, prawdopodobnie Valkyrie Profile 2: Silmeria. Niestety musze wytrzymac co najmniej do 23 grudnia z zakupem, bo wtedy wlasnie wracam do domu! :) Beda udane Swieta cos mi sie zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się