Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

8bit

Dzisiaj piątek, a że nie kupowałem dawno żadnej gierki, postanowiłem odwiedzić empik. Oto co dzisiaj kupiłem (patrz zdjęcie)

Linki do pozostałych:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=8601
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=8608
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=9001

PS. Sorki za drugiego posta pod rząd. ;)

20070921200103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:57, 8bit napisał:

Fajna kolekcyjka. :)
Mam pytanie: Fajnie się gra w Just Cause? Bo zastanawiałem się ostatnio nad kupnem...


Kupiłem Just Cause bo chciałem jakiejś strzelaniny w stylu GTA. A Just Cause akurat wyszło w tańszej serii to kupiłem. Gra ma fajny klimat taki "hawajski", bo to jest na takiej ładnej wyspie (raczej dziesiątkach wysp!). No właśnie, zobaczyłem sobie mapkę w grze to normalnie się przeraziłem jak ja to wszystko ogarnę :D Grafa jest bardzo ładna, widoczki, woda, i piękne zachody słońca. Jedyne co mnie denerwuje, to że wrodzy po śmierci upadają lub odlatują strasznie nienaturalnie... Zachowują się jak takie marionetki z drewna, i nie zauważyłem ładnego efektu ragdoll (czy jakoś tak). Na razie grałem tylko w kilka misji, ale gra ogólnie spoko. Jest bardziej w takim stylu GTA. Polecam!Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kupiłem EK na gram.pl, ale jestem trochę niezadowolony, bo pudełko było uszczerbione, a plakaty, które sobie do tego zamówiłem pogięte i podniszczone po bokach. Gra jest nawet ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:59, Beliar-13 napisał:

(daję po jednym bo jest dobra jakość)

I tak powinno być ;P A tak wracając do tematu to niezła kolekcja. Naprawdę jest czego zazdrościć. Moja się nawet "jeszcze" nie umywa do Twojej. Ale może w przyszłości coś uda mi się skombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nadają się do użytku (działają). Raczej nie użyję bo mam lepsze, ale działają.
Pudło w najszerszych miejscach ma wymiary około 26,5 cm x 21,5 cm x 16 cm. Porządnie wykonane, wypalony napis na wieku. Dobrze nadaje się na różnego rodzaju rupiecie. Już zrobiłem z niego pożytek ;D
Czapka jest z normalnego materiału, takiego jak porządne czapki, nie z jakiegoś nylonu czy coś, nie sprawdzę dokładnie czy bawełna, bo kuzynowi dałem (nie noszę czapek).
Koszulka Stedman Classic 100% bawełna, taka jak w większości EK od CDP''u.
Co do flagi, to jest ona z jakiegoś sztucznego włókna (poliester albo coś?), dość cienka (widać przebijający się dywan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to offtopic ale... tyle co Cię zapytałem o to a przyszłą mama mi powiedziec że kurier przyjechał xD Odpowiedziałem sobie sam, ale dzięx xD P.S Trafili z rozmiarem koszulki na Ciebie? Ja mam w sam raz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:17, Blade2 napisał:

> (daję po jednym bo jest dobra jakość)
I tak powinno być ;P A tak wracając do tematu to niezła kolekcja. Naprawdę jest czego zazdrościć.
Moja się nawet "jeszcze" nie umywa do Twojej. Ale może w przyszłości coś uda mi się skombinować.


Mam taką dużą kolekcję bo umiem zakręcić rodzeństwo :D Mam młodszego brata (9) i młodszą siostrę (11), i oni dają mi swoje kieszonkowe na gry :D Do tego dochodzą jeszcze bonusy od babci itp. Jak macie młodsze rodzeństwo to jest niezłe źródło kasy (np. za kasę z komunii mojego brata kupiłem sobie nowego kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:11, Beliar-13 napisał:

Mam taką dużą kolekcję bo umiem zakręcić rodzeństwo :D Mam młodszego brata (9) i młodszą siostrę
(11), i oni dają mi swoje kieszonkowe na gry :D Do tego dochodzą jeszcze bonusy od babci itp.
Jak macie młodsze rodzeństwo to jest niezłe źródło kasy (np. za kasę z komunii mojego brata
kupiłem sobie nowego kompa).

Naprawdę niezłe źródło kasy, ale ja jestem jestem jedyniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:05, 8bit napisał:

(...)


Gratuluje zakupu nowego nabytku :) Ostatnio nawet zainstalowałem demko i spodobało mi się, choć mam zarzuty co do pracy kamery, która ciągle mi przeszkadzała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 09:04, trutututu napisał:

Ladna kolekcja. a to airbone to fajne jest czy nie za bardzo bo zastanawiam sie nad kupnem


Ogólnie bardzo fajna gra. Grafa bardzo dobra, i taki klimacik wojny (chociaż to nie to samo co Call of Duty). Potrzebowałem jakiejś wojennej nawalanki, a airbone akurat był pod ręką. Jedyne minusy: respawn wrogów jest straszny, ciągle wyskakują ci nowi wrogowie aż się zdenerwowałem i przestałem grać. No i właśnie, pograsz sobie dziennie 2-3 godz max i nagle uświadamiasz sobie "już nie mogę, na dzisiaj starczy". Również można mieć zastrzeżenia co do czasu gry, na poziomie normalnym gra trwa około 6-8 godzin. Jednak mi gra mimo wszystko się podoba, i polecam wszystkim lubiącym drógo-wojenne strzelaninki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest... wpuścić mnie do Empik-u... Wczoraj znów zakupiłem 3 nowe gry (te na górze).

A że robiłem wcześniej generalny porządek w pokoju, to w czeluściach głębokich znalazłem jeden "rodzynek", który kupiłem bodajże w 2003 roku, jeszcze za czasów Play-it . Pudełko trochę zmacerowane, ale co tam ;-)

GearHead

20070922173352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:22, Ali G napisał:

> PS: Ali a gdzie foto EK Lokiego ? Jest już w MM a ty jeszcze nie masz ?

i juz mam ;]

tylko dwa "ale":
smycz miala byc z Lokiego nie z Techlandu
nie mam z tylu naklejonego seriala do gry (puste miejsce)

heh ja mam też lokiego... nawet dwa :) tego z minotaurem i sethem na opakowaniu i w żadnym nie ma seriala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się