Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 11:38, JC Denton1 napisał:

Trochę stare gry. Kiedy je kupiłeś?


Parę dni temu, Allegro :)

A przyszły do mnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:52, Naymar napisał:

> Trochę stare gry. Kiedy je kupiłeś?

Parę dni temu, Allegro :)

A przyszły do mnie dzisiaj

Ile dałes? Bo gry naprawde ciekawie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 12:07, Naymar napisał:

> Ile dałes? Bo gry naprawde ciekawie wygladaja

Całe 30 zł :) (+ przesyłka 8)

Nie no za taką kase też bym brał! Gratuluje zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 08:57, Ryan Kam napisał:

> Troszkę czasu upłynęło, więc chciałbym przedstawić ponownie to co posiadam. A więc
22 gry na PS2, 11 na PS2 i 3 na X360. Jakie to gry widać na załączonych zdjęciach.
Może zdjęcia ostrością nie powalają lecz każdy powinien dostrzec.
Kolekcja bardzo ładna i do tego te dwie konsole :D He , masz mały błąd , bo chyba masz
33 gry na ps2 :P


Ja tu widzę 22 gry na PS2 oraz 11 na PS3. Ale to mój błąd bo napisałem 22 gry na PS2, 11 na PS2 i 3 na X360. Tam gdzie pogrubione powinno być ''3'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:34, Naymar napisał:

A to moje nowe (stare?) gry :)

No to teraz do kolekcji brakuje Ci jeszcze tylko drugi oficjalny dodatek, "The Winds War", którego też niestety nie posiadam, a bym chciał mieć w wersji premierowej. Jednak nie spodobało mi się w tym wszystkim to że podstawka została wydana w DVD boxie, a dodatek już w zwykłym plastikowym pudełku. Jak to później na półce postawić obok siebie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renor Mirshann

A tam, sie pochwalę nowościami ;)

W pudełku z Fahrenheitem jest jeszcze Beyond Good & Evil na PC, a w Sadze Baldura trzymam też Tormenta, Icewind Dale''a z dodatkiem i platynówkę Neverwintera ;)

Aktualnie poluję na Odin Sphere, Mercenaries i FFXII na PS2. Jakby ktoś chciał sprzedać za półdarmo, to dajcie znać ;)

20080621161526

20080621161724

20080621161809

20080621162009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:24, Renor Mirshann napisał:

Renor Mirshann

A tam, sie pochwalę nowościami ;)

W pudełku z Fahrenheitem jest jeszcze Beyond Good & Evil na PC, a w Sadze Baldura trzymam
też Tormenta, Icewind Dale''a z dodatkiem i platynówkę Neverwintera ;)

Aktualnie poluję na Odin Sphere, Mercenaries i FFXII na PS2. Jakby ktoś chciał sprzedać
za półdarmo, to dajcie znać ;)

Maniak PS2! Tez planuje takim zostac po niedawnym zakupie tej najpopularniejszej konsol na swiecie, ale skad ja tyle kasy na to wszystko uzbieram?! ^^ Poza tym obwachalem Twojego gsa i przyznam szczerze, ze tez cenie sobie azjatyckie klimaty, aczkolwiek az taki freak jak Ty, to ja (jeszcze?) nie jestem. ;P W kazdym razie, kolekcja niesamowita i co najwazniejsze - oryginalna oraz odstajaca od ogolu w tym topicu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, konsola ze zdecydowanie najbogatszą i najciekawszą biblioteką gier ever, a kasa to teraz mniejszy problem bo last-gen, i wszystko coraz tańsze (oprócz gier rzadko spotykanych) ;)

Tego freaka to odbieram jako komplement ;P

A PS2 już ledwo żyje, ma problem z napędem od dłuższego czasu. Ale Okami mi się udało skończyć na niej niedawno bez problemu, więc nie jest źle. A jak w końcu dopadnie mnie pech, to albo Sony wypuści wsteczną kompatybilność do PS3 40 GB, albo ja sobie sprawię czarna slimkę za jakieś 300-400 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:34, Naymar napisał:

A to moje nowe (stare?) gry :)

Naymar

Crusaders od might and magic:) kiedyś się w to zagrywałem ale trochę mi przycinało pamiętam na pentiumie II 366 mhz ale co tam dawałem radę:) gratuluję, też mam sentyment do starych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 17:43, Vesania666 napisał:

Vesania666

zakupy ze środy :D


Gratuluję zakupu 2 świetnych gier w sumie to 7 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 17:43, Vesania666 napisał:

Vesania666

zakupy ze środy :D

Dobry gust.
Pawlo09 - o wróciles? ;> Mam nadzieje ze bez spamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:24, Renor Mirshann napisał:

Renor Mirshann

A tam, sie pochwalę nowościami ;)

W pudełku z Fahrenheitem jest jeszcze Beyond Good & Evil na PC, a w Sadze Baldura trzymam
też Tormenta, Icewind Dale''a z dodatkiem i platynówkę Neverwintera ;)

Aktualnie poluję na Odin Sphere, Mercenaries i FFXII na PS2. Jakby ktoś chciał sprzedać
za półdarmo, to dajcie znać ;)

Bardzo dobre gry na PS2. Jesteś fanem MGS i God of War, ha? Gratuluję bogatej i ładnej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:24, Renor Mirshann napisał:

Renor Mirshann

A tam, sie pochwalę nowościami ;)

W pudełku z Fahrenheitem jest jeszcze Beyond Good & Evil na PC, a w Sadze Baldura trzymam
też Tormenta, Icewind Dale''a z dodatkiem i platynówkę Neverwintera ;)

Aktualnie poluję na Odin Sphere, Mercenaries i FFXII na PS2. Jakby ktoś chciał sprzedać
za półdarmo, to dajcie znać ;)


Woho, ile tego jest! Brawo, brawo, niezła kolekcja. Obecnie gry na PS2 nie są drogie, to jest plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:59, Renor Mirshann napisał:

Nom, konsola ze zdecydowanie najbogatszą i najciekawszą biblioteką gier ever, a kasa
to teraz mniejszy problem bo last-gen, i wszystko coraz tańsze (oprócz gier rzadko spotykanych)
;)

Na pierwszy ogien pojdzie u mnie Soul Calibur 3, ktory uraczyl mnie swego czasu soczysta rozgrywka w jednym ze stoisk w Saturnie. ;P No i wiem juz na co bede odkladal kazdy pieniadz. Dzisiejszy news o najnowszym Guitar Hero wywolal u mnie takie rumience, ze juz sie nie moge doczekac naparzania w perkusje, brzdakania na gitarce i zawodzenia przy uzyciu mikrofonu. ;D

Dnia 21.06.2008 o 16:59, Renor Mirshann napisał:

Tego freaka to odbieram jako komplement ;P

No i slusznie. ;-)

Dnia 21.06.2008 o 16:59, Renor Mirshann napisał:

A PS2 już ledwo żyje, ma problem z napędem od dłuższego czasu. Ale Okami mi się udało
skończyć na niej niedawno bez problemu, więc nie jest źle. A jak w końcu dopadnie mnie
pech, to albo Sony wypuści wsteczną kompatybilność do PS3 40 GB, albo ja sobie sprawię
czarna slimkę za jakieś 300-400 zł ;)

Poczekaj. Poczekaj, bo cos mi sie o uszy obilo, ze ma wyjsc patch do trojek, ktory bedzie wlasnie umozliwial granie w pozycje z generacji poprzedniczek. Czyli nie dosc, ze bedzie to naturalnie wspierac gry z PS2, to jeszcze i PSX sie posrod odtwarzanych plytek zmiesci. ;-) Ale podkreslam, ze sa to tylko "zaslyszane" informacje z irca, wiec glowy nie daje, ale zawsze, jak cos, mozna za tym pogooglac. :P A jesli nie, to zawsze pozostaje wlasnie slimka, ktora notabene kosztuje teraz tyle, co hity w premierowych wydaniach. Freak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się