Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 22:58, MLODY2K6 napisał:

> Jest to Samsung. 32 cale. Kontrast 7000:1. Kąt widz... ej no wszystkich parametrów to
> ja wymieniać nie będę, bo zwyczajnie mi się nie chce :P
Nie no spoko. ja wlasnie zamierzam sobie kupic TV ale 32 za maly wezme sobie 40 LCD wtedy
bede siedzial wygodnie na lozku i widzial co jest na mapie w GTA 4


Doradzam ci zią, full hd musi być. A tv powinien być na całą ściane najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:45, SKIL napisał:

Troszkę czasu upłynęło, więc chciałbym przedstawić ponownie to co posiadam. A więc 22
gry na PS2, 11 na PS2 i 3 na X360. Jakie to gry widać na załączonych zdjęciach. Może
zdjęcia ostrością nie powalają lecz każdy powinien dostrzec.


wymarzona kolekcja każdego gracza konsolowego masz trzy najlepsze konsole i full gier .gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:45, SKIL napisał:

Troszkę czasu upłynęło, więc chciałbym przedstawić ponownie to co posiadam. A więc 22
gry na PS2, 11 na PS2 i 3 na X360. Jakie to gry widać na załączonych zdjęciach. Może
zdjęcia ostrością nie powalają lecz każdy powinien dostrzec.


Kolekcja bardzo ładna i do tego te dwie konsole :D He , masz mały błąd , bo chyba masz 33 gry na ps2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:59, DoomnY napisał:

Planuje zakup PS2. Spartan: Total Warrior i seria MoH warte uwagi?


Spartan Total Warrior - jest warty kupna . Znajdziessz go w sklepach typu Saturn, Media Markt . Gra jest podobna do God of War , tylko , ze w Spartanie masz bitwy z udziałem 200 jednostek na ekranie .

Seria MoH , trudno mi powiedziec . Ja jako wielki fan tej serii polecam Ci ją z całego serca .
Jeżeli jednak nagrałes sie dużo CoD to możesz byc troche rozaczrowany . Ale uważam , że warto w te gry zagrac , aby zobaczyc co było przed seria Call of Duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:45, SKIL napisał:

Troszkę czasu upłynęło, więc chciałbym przedstawić ponownie to co posiadam. A więc 22
gry na PS2, 11 na PS2 i 3 na X360. Jakie to gry widać na załączonych zdjęciach. Może
zdjęcia ostrością nie powalają lecz każdy powinien dostrzec.

no no fajna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę! Super kolekcja. A X360 masz chyba specjalnie dla Mass Effect ;]

WyszkowiakO=> Nie baw się w modka, bo sam głupio spamujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 13:14, Tal441 napisał:

UP.

Zapomniałem dodać zdjęcia :( Sorki modki za podwójny post.



:) Jedna z najlepszych gier jaką grałem (mogła być lepsza gdyby nie buraki i długa instalacja) świetny zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Bartka196 jedna z najlepszych, a dla mnie jedno z największych rozczarowań. Krótkie, ale dobre momenty przeplatają się z głupimi, nudnymi i dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugimi i jeszcze kiepskimi momentami. Walka jest czasami emocjonująca, ale tylko czasami, bo często jest tak, że ma się ochotę wyrzucić karabin z nudów i pozwolić szarańczy się zabić. Jak dla mnie 6+/10 za kilka fajnych momentów, niezłe multi, ale i za bugi no i za ogólny całokształty. Na Nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 13:18, Bratek196 napisał:

> UP.
>
> Zapomniałem dodać zdjęcia :( Sorki modki za podwójny post.


:) Jedna z najlepszych gier jaką grałem (mogła być lepsza gdyby nie buraki i długa instalacja)
świetny zakup...

I strasznie długie odinstalowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małem po tej grze podobne odczucia. Pierwszą godziną byłem zachwycony, ale później nie chciało mi się grac w GoWa. W sumie z przymusu doszedłem do końca. Początek jest rewelacyjny, ale im bliżej końca tym gorzej. Nuda goni nudę. Do tego nie mogłem grac przez neta. Dlatego zaraz po ukończeniu kampani GoW znów wrócił na allegro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:16, Mac Cry napisał:

Małem po tej grze podobne odczucia. Pierwszą godziną byłem zachwycony, ale później nie
chciało mi się grac w GoWa. W sumie z przymusu doszedłem do końca. Początek jest rewelacyjny,
ale im bliżej końca tym gorzej. Nuda goni nudę. Do tego nie mogłem grac przez neta. Dlatego
zaraz po ukończeniu kampani GoW znów wrócił na allegro ;]



Ja w piątym akcie miałem problemy, bo no stop mnie wywalało do win-a, a co do końcówki byłem tym zmęczony, choć grafa była na tyle dobra że siostra o rok starsza przeraziła się berserki... Co do multi nie próbowałem bo coś czułem że będę wykolejony przez problemy techniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się