Zaloguj się, aby obserwować  
Metal-jestem

Limp Bizkit

75 postów w tym temacie

Zapraszam do dyskusji na temat zespołu Limp Bizkit. Czy Waszym zdaniem The Unquestionable Truth Part 2 w końcu wyjdzie? Czy Wes Borland wróci do zespołu? Czy przyjadą "znów" do Polski? itp.

20070316121138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Limp Bizkit to nie jestem przekonany żeby nagrali coś, przynajmniej w połowie tak dobrego jak Significant Other, mieli niestety swój czas. Moim zdaniem stoczyli się po tym jak Wes odszedł z zespołu, a Fred postanowił remixowac poprzednie utwory. To był dla mnie koniec tego zespołu. Przyznam, że kiedyś byłem wielkim fanem tej kapeli, jednak jak dla mnie skończyli się wraz z Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavoured in Water...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fred z Wesem już tak się pokłócili że nie ma co wierzyć w ewentualny kolejny powrót Wesa do LB. Ich czasy minęły owszem. A to czy przyjadą znowu do Polski to najpierw muszą znaleźć nowego gitarzystę, bo w końcu Fred coś pisał że głupio mu było z tej sytuacji co wynikła, czyli oto jak w Katowicach byli to ktoś zadzwonił i powiedział że bomba jest i trzeba było powiedzieć ludziom że się rozchorowali. Fred to spoko koleś więc myśli że jak wszystko się ułoży to przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bardzo lubię ten zespół,grają dobrą,ciężką muzę,i chociaż rzeczywiście ich teksty nie powalają jakimś artyzmem czy niesamowitą poetyką,a pod względem wulgaryzmów to biją na głowę nawet KoЯna (no,ale nie zapominajmy,że rekord należy do Y''all want a single :P),to już na płycie The Unquestionable Truth Part I się to zmieniło,mam nadzieję na drugą część tego albumu.Sam LB to chyba jeden z pierwszych zespołów,których słuchałem na poważnie (obok Pink Floyda czy tam być może jeszcze Queena).Najlepsze ich płyty to Three Dollar Bill Y''All$,Significant Other i The Unquestionable Truth Part I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ich lubielm i andal lubie. Graja dosc ciekawa muzyke. Podoba mi sie polaczenie rapu i rocka (jak zwykle :)). Niestety zespol nie jest ostatnio w najlepszej formie. Od wydania Results May Vary nie zachwycam sie juz nimi tak, jak do tej pory. The Unquestionable Truth jest dobre tylko do polowy moim zdaniem. Genialne The Truth z jeszcze genialniejszym teledyskiem ejdnak trzyma album an dosc wysokim poziomie. Czekam z utesknieniem an druga czesc. Co do Wes''a, to przeciez wrocil do zespolu, zeby nagrac The Unquestionable Truth, a potem chyba znow z niego odejdzie. Mam nadzieje, ze to jednak tylko pogloski, bo z nim w skladzie zespol prezentuje sie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 14:15, Wiadroman napisał:

Zawsze ich lubielm i andal lubie. Graja dosc ciekawa muzyke. Podoba mi sie polaczenie rapu
i rocka (jak zwykle :)). Niestety zespol nie jest ostatnio w najlepszej formie. Od wydania
Results May Vary nie zachwycam sie juz nimi tak, jak do tej pory. The Unquestionable Truth
jest dobre tylko do polowy moim zdaniem. Genialne The Truth z jeszcze genialniejszym teledyskiem
ejdnak trzyma album an dosc wysokim poziomie. Czekam z utesknieniem an druga czesc. Co do Wes''a,
to przeciez wrocil do zespolu, zeby nagrac The Unquestionable Truth, a potem chyba znow z niego
odejdzie. Mam nadzieje, ze to jednak tylko pogloski, bo z nim w skladzie zespol prezentuje
sie znacznie lepiej.

Wes odszedł od zespołu w 2006 roku i zaczął pracowac w swoim własnym zespole Black Light Burns (w którym z resztą sam jest wokalistą i gitarzystą). Niedługo wydają płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:29, Metal-jestem napisał:

Mam do Was kolejne pytanie- jaki jest Wasz ulubiony utwór Limp Bizkit?


Mój ulubiony utwór to: "Boiler". Świetna końcówka i zwrotki. No i mistrzowski teledysk (trochę niepotrzebne te animowane wstawki) PZDR HEHEHEHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:30, Pustelnik88 napisał:

> Mam do Was kolejne pytanie- jaki jest Wasz ulubiony utwór Limp Bizkit?

Mój ulubiony utwór to: "Boiler". Świetna końcówka i zwrotki. No i mistrzowski teledysk (trochę
niepotrzebne te animowane wstawki) PZDR HEHEHEHE :)

Chyba czeka mnie wieczne prześladowanie z twojej strony:) Mam nadzieje, że teraz Ci wszysko pasuje odnośnie tematu. A co do Boilera to wole mocniejsze kawałki typu Stalemate czy Pollution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, sam tego chciałeś :P
Dodałbym do listy jeszcze właśnie "Break Stuff" i "Livin'' It Up". W tym drugim podoba mi się przejście z refrenu w drugi tak jakby refren. I narastający gniew i znów ten refren :) "Eat You Alive" także może być. Początek fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że weszli w taki etap, że ciężko będzie stwierdzić, czy coś ciekawego jeszcze pokażą. Ja osobiście za nimi nie przepadam aczkolwiek podobała mi się piosenka "Behing blue eyes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:53, Madia napisał:

Mnie się wydaje, że weszli w taki etap, że ciężko będzie stwierdzić, czy coś ciekawego jeszcze
pokażą. Ja osobiście za nimi nie przepadam aczkolwiek podobała mi się piosenka "Behing blue
eyes"

Behind Blue Eyes jest coverem zespołu The Who, jakby kto nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasach liceum czesto sluchalem Limp Bizkit. Moje ulubione albumy to 3 Dollar Bill Yall i Significant Other. Chocolate Starfish to pomimo kilku dobrych kawalkow typowy produkt. A pozniej bylo coraz gorzej. Results May Vary nic ciekawego nie wniosla a najnowszy album to - owszem - rewolucja, ale niezbyt szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować