Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 18:11, hito_kun napisał:

Biedny Piotrek K. dostanie przez takich jak ty załamania nerwowego. Potrafisz przeczytać ZE
ZROZUMIENIEM przypiętego u góry posta, czy też jest to zbyt skomplikowana czynność dla twojej
mózgoczaszki?


Co tak ostro ? xD I hm.. zbyt skomplikowanie , no wiadomo te terminy naukowe... (mózgoczaszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się okaże, ale prawda jest taka, że ten konkurs zapowiada się niezwykle ciekawie. Coraz więcej osób wie jak się zabierać do edycji GSów i wszystkie wyglądają coraz ładniej. Będzie ciężko z wyborem, ale o to właśnie chodzi :P
Przynajmniej konkurs bedzie miał wyższy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:55, jajajupi napisał:

No hejka wszystkim... zapraszam na mojego gramsajta....


Przeczytaj jeszcze raz pierwszego posta na górze tej strony.
Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:49, walgierz napisał:

> No hejka wszystkim... zapraszam na mojego gramsajta....

Przeczytaj jeszcze raz pierwszego posta na górze tej strony.
Ostrzeżenie za spam.



a co to oznacza ostrzerzenie za spam... no okej ostrzegaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:11, jajajupi napisał:

a co to oznacza ostrzerzenie za spam... no okej ostrzegaj...


Ja radzę tobie nie wypowiadać się więcej w tym temacie - bo wyraźnie wcześniej cię proszono, żebyś przestrzegał regulaminu - a jeżeli zlekceważysz ostrzeżenia - możesz się spodziewać degrada.

Czytaj regulamin nawet 100 razy, aż sam zrozumiesz, a jeśli nie wiesz o co chodzi zachęcam do pisania w temacie przypiętym do forum (czyli zawsze na jego początku) - i tam się dowiesz więcej.

A i nie odpowiadaj, bo robisz offtop - ja także przepraszam za tego posta, ale chciałem po prostu pomóc nowemu forumowiczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłem wygląd i znowu mogę przystąpić do konkursu :) Rzeczywiście wyglądy GSów są coraz lepsze - to dobrze. Tym razem nie popełnię błędu i zagłosuję ;)
Aha, a kiedy będzie nastepny konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:34, stiffyone napisał:

> a co to oznacza ostrzerzenie za spam... no okej ostrzegaj...

Ja radzę tobie nie wypowiadać się więcej w tym temacie - bo wyraźnie wcześniej cię proszono,
żebyś przestrzegał regulaminu - a jeżeli zlekceważysz ostrzeżenia - możesz się
spodziewać degrada.

Czytaj regulamin nawet 100 razy, aż sam zrozumiesz, a jeśli nie wiesz o co chodzi zachęcam
do pisania w temacie przypiętym do forum (czyli zawsze na jego początku) - i tam się dowiesz
więcej.

A i nie odpowiadaj, bo robisz offtop - ja także przepraszam za tego posta, ale chciałem po
prostu pomóc nowemu forumowiczowi.



No oki.... a jak można zostać przodownikiem... ups przepraszam za posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta wiadomość jest do wszystkich...mam taki problem.... dokładniej chodzi o mojego gramsajta.... bo ja mam własnego gramsajta, i np. jestem na jakiejś stronie i jest na niej filmik.... jak go pobrać żeby był na moim kompie ( na dysku twardym ) Hm..........?????? ( napisałem to już w temacie jesteś tu pierwszy raz?...... ale tutaj jest temat o gramsajtach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:17, jajajupi napisał:

ta wiadomość jest do wszystkich...mam taki problem.... dokładniej chodzi o mojego gramsajta....
bo ja mam własnego gramsajta, i np. jestem na jakiejś stronie i jest na niej filmik.... jak
go pobrać żeby był na moim kompie ( na dysku twardym ) Hm..........?????? ( napisałem to już
w temacie jesteś tu pierwszy raz?...... ale tutaj jest temat o gramsajtach...)


Po pierwsze temat o gramsajtach jest pod nazwą "Gramsajty (stroblony) - Temat Ogólny" - i to tam cię odsyłem - miałeś już ostrzeżenie - tu pisze się tylko pytania co do konkursu.

PS. Filmik - nie musisz go kopiować na dysk by wstawić na GSa - zazwyczaj wystarczy adres. Więcej dowiesz się w wyżej wymienionym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:42, Gorn7 napisał:

A kiedy można zgłaszac zgłoszenia na kolejny konkurs?


Radzę tobie popatrzeć na przypięty post - tam można się trochę dowiedzieć.
A Piotrek K. - sam powiadomi o tym wszystkich także w tym temacie - w rodzaju posta ogłoszeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować