Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Niby tak ale to już nie mój problem, że za późno dodano mnie do listy. Ja dałem komenta na GSie wczoraj popołuniu a dopiero dzisiaj zobaczyłem, ze na liście jestem. No ale dobra nie będzie nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już za czasów Piotrka było mówione, że prowadzący tez człowiek i czasu mu nieraz brakuje, więc gdy nie ma Cię na liście, a zbliża się termin oddawania GSów, to nie czekasz do ostatniej chwili na uzupełnienie listy.

Lord Andre 1
Patrz wyżej.

* podpunkt b) jeśli nie zostało to sprecyzowane inaczej, wszystkie Etapy kończą się o 23:59 wyznaczonego dnia w Kalendarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:47, minimysz napisał:

Przecież już za czasów Piotrka było mówione, że prowadzący tez człowiek i czasu mu nieraz
brakuje, więc gdy nie ma Cię na liście, a zbliża się termin oddawania GSów, to nie czekasz
do ostatniej chwili na uzupełnienie listy.

Nie wiem, biorę udział w tym konkursie dopiero drugi raz. Ale faktycznie, mogłem tyle nie czekać. W takim razie przepraszam za nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)


************************ GŁOSOWANIE ***************************
Zaczynamy kolejny etap konkursu, czyli głosowanie, które kończy się 3 kwietnia o godzinie 23:59. Przypominam, że nieoddanie głosów przez uczestników oznacza dyskwalifikację.

*** Lista Uczestników (wersja ostateczna) ***
http://ja.gram.pl/gramsajty/20

Przypominam, że głosujemy na gramsajta, a nie na jego screen.

Wszelkie informacje na temat głosowania znajdują się w Regulaminie http://ja.gram.pl/gramsajty/1

Dziękuję za uwagę :)
************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dziś głosowanie, prawie bym zapomniał, no to zaraz zacznę mailować z 10 kont na mojego laya:P Żart mam tylko 4, żart. Zobaczymy, które miejsce dostanę. Wprost nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:14, minimysz napisał:

Jedno małe pytanie: czemu niektórzy glosują na zdyskwalifikowane GSy?

Bo pewnie głosują patrząc na screeny i nie patrzą na listę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:37, TmJ napisał:

> Jedno małe pytanie: czemu niektórzy glosują na zdyskwalifikowane GSy?
Bo pewnie głosują patrząc na screeny i nie patrzą na listę...

No chyba ten kto dał właśnie screena nie jest zdyskfalifikowany przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:35, Dominik000 napisał:

> > Jedno małe pytanie: czemu niektórzy glosują na zdyskwalifikowane GSy?
> Bo pewnie głosują patrząc na screeny i nie patrzą na listę...
No chyba ten kto dał właśnie screena nie jest zdyskfalifikowany przecież.

No tak, ale jak ktoś chce szybko przeglądnąć gramsajty uczestników to wchodzi w komentarze na gramasjcie konkursowym i klika po kolei w każdego zgłaszającego się i nie patrzy potem na listę czy uczestnik na którego zagłosował został zdyskwalifikowany czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby unikać takich wpadek najlepiej chyba wystawiać listę uczestników w formie znanej z konkursu na najlepszy avatar. Podział na biorących udział i zdyskwalifikowane osoby, działające linki (bo te na GSie trzeba kopiować do okienka w przeglądarce, wątpię, aby ktoś to robił - ja skorzystałem z komentarzy, ale porównałem moje głosy z zdyskwalifikowanymi i myślę, że wszystko było ok ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:09, Bratek196 napisał:

Głosy wysłane, już się nie mogę doczekać :D

Ja też może będę w końcu gdzieś na środku listy, fajnie by było gdyby tym razem tak było. Pewnie Lesz3yka nie pobiję ale moooooooooże 2 miejsce zajmę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi o czym Ty marzysz? Drugie miejsce raczej zajmie Janek. A jeszcze Yasiu, Bombel i TmJ są w kolejce. Różowe motylki nie wystarczą aby być na podium ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałeś dopisać, ze jak by mnie nie zdyskwalifikowano to ja bym był w pierwszej trójce bo ty i Janek byscie mi miejsce ustąpili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:15, Lord Andre 1 napisał:

/.../

No ależ oczywiście. Wygrałbyś tą edycje bez żadnego problemu. Tylko ta skleroza. Nawet Lesz3yk nie miałby z Tobą szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:08, loytartoreto napisał:

Powiedz mi o czym Ty marzysz? Drugie miejsce raczej zajmie Janek. A jeszcze Yasiu, Bombel
i TmJ są w kolejce. Różowe motylki nie wystarczą aby być na podium ;P.

Napisałem to przecież przez dłuuuugie może. Wiesz człowiek od czas do czasu sobie pomarzy lub pożartuje. W następnej edycji bardziej się postaram bo fioletowe motylki to jednak za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:08, Lesz3yk napisał:

te na GSie trzeba kopiować do okienka w przeglądarce

To dlaczego nikt tego nie zgłosił? U mnie są to normalnie działające linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:04, PRINCE JANEK napisał:

Sajty ogólnie dobre i poziom wysokie (chociaż sajt np. Dominika000 jest słaby i to bardzo...
ale mniejsza o to). Głosy wysłane. No to czekać na wyniki :D

Co ty mnie się tak czepiasz? O co ci chodzi, odpowiedz. O co ci chodzi? Nie mam najlepszego sajta, ale nie jest zły, a jeśli jest to dlaczego tam ciągle przesiadujesz i piszesz z 5 komentarzy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:04, PRINCE JANEK napisał:

Sajty ogólnie dobre i poziom wysokie (chociaż sajt np. Dominika000 jest słaby i to bardzo...
ale mniejsza o to). Głosy wysłane. No to czekać na wyniki :D


Nie zapomnę mi na GG powiedziałeś że mój sajt jest najlepszy jaki zrobiłem, a teraz taki sobie jest, krony dowód że się rozwijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować