Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Pewnie w drugiej edycji będzie mniej... więc wtedy się zgłoszę (mniejsza konkurencja).
Na początku było "WOW gramsajty WOW konkurs zgłoszę się, może wygram :)" A teraz liczba się powinna zmniejszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:45, Deejay napisał:

Ten konkurs już się zakończył? Jak tak to gdzie są wyniki? I czy można już zmieniać layouta
na gramsajcie?


można można
Post Piotrka z wynikami: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=2209
A tutaj poprawione wyniki: http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_06/20070211132956.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś w ogóle powiedzieć po co jest taka zasada, że uczestnik, który nie zagłosuje jest dyskwalifikowany? Moim zdaniem to jest trochę z byt subiektywne - ci co nie głosują to automatycznie lenie, nieroby etc., i krzywdzące wobec tych którzy nie mogli zagłosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Slowo "subiektywne" nie bardzo tutaj pasuje ;) Czego oczekujesz ? Przyjmowania zwolnien lekarskich, badz od rodzicow ? "Corka nie mogla oddac glosow, gdyz byla chora" ? Moze podejdz po prostu do tego troche powazniej i jak juz zglaszasz sie do konkursu, to znajdz sobie czas, by przejrzec wszystkie zgloszone gramsajty, i wyslij swoje glosy. Glosowanie nie trwa jeden dzien, zeby nagle moglo cos wyskoczyc. Teraz przynajmniej zasady sa identyczne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:32, Deejay napisał:

A dlaczego na liście piotrka jestem wykreślony i nie ma mnie na poprawionej?

-> Poniewaz nie wyslales swoich glosow [nie ma ich na pierwszej liscie, wiec takie nasuwa sie wniosek], w zwiazku z tym zostales zdyskwalifikowany. Dlatego na jednej liscie jestes skreslony, a na dwoch pozostalych z wynikami [nowej i starej] nie ma Cie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo subiektywne moim zdaniem pasuje jak najbardziej - bo patrzycie na to tylko pod jednym kątem. Nie obchodzą was osoby, które po prostu nie mogły głosować, bo nie tylko im coś "wyskoczyło", ale też na przykład nie mieli czasu ani okazji zagłosować, bo istnieją dla nich ważniejsze rzeczy niż przeglądanie osiemdziesięciu paru stroblonów i wybieranie z nich przynajmniej 10 ciekawych. Poważnie podeszłam do tego konkursu, to że nie oddałam głosów nie znaczy, że nie traktuję go poważnie, ale też nie przesadzajmy - to nie jest takie znowu istotne, żebym miała mimo wszystko czynnie brać w nim udział. A poza tym - co powiesz o tych, którzy nie dość, że nie głosowali to jeszcze nie brali udziału. Może by tak ich zdegradować albo nawet zbanować??? Bo oni jakoś nie są karani i nie muszą czuć się pokrzywdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slowo subiektywnie byloby dobre, gdyby prowadzacy dyskwalifikowal wedlug wlasnego widzimisie. Jesli nie dostrzegasz roznicy miedzy przestrzeganiem regulaminu, a humorami, Twoja sprawa.
Jesli nie zamierasz brac czynnego udzialu w konkursie - trudno, nie musisz w nim wogole brac udzialu. Jesli nie masz zamiaru ogladac blogow innych, nie oczekuj, ze ktos obejrzy Twoj, a tymbardziej, ze zajmiesz w konkursie jakies miejsce. Dalszej czesci posta nawet nie skomentuje, bo juz zaluje czasu jaki poswiecilem na jej przeczytanie. Jesli chcesz dyskutowac dalej, wymysl cos sensowniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty wymyśl coś sensowniejszego, bo jak na razie powiedziałeś tylko, że piszę bezsensowne rzeczy nie popierając tego żadnym argumentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
1) Ty - "Słowo subiektywne moim zdaniem pasuje jak najbardziej(...)"
Ja - "Slowo subiektywnie byloby dobre, gdyby prowadzacy dyskwalifikowal wedlug wlasnego widzimisie(...)"
2) Ty - "to nie jest takie znowu istotne, żebym miała mimo wszystko czynnie brać w nim udział(...)"
Ja - "(...)Jesli nie masz zamiaru ogladac blogow innych, nie oczekuj, ze ktos obejrzy Twoj, a tymbardziej, ze zajmiesz w konkursie jakies miejsce."

Nie wiem czy mozna jasniej. A piszac tego posta utwierdzilas mnie tylko w przekonaniu, ze nie masz nic sensowengo do powiedzenia. Jestes po prostu rozzalona, ze zostalas zdyskwalifikowana. Zdarza sie. Nastepnym razem np. ja zapomne oddac glosy i ja zostane usuniety, uwierz ze nie bede narzekal bo regulamin znam. Ty zglaszajac sie do konkursu takze powinnas go poznac i powinnas wiedziec, ze glosy nalezy oddac.
Wytlumacz mi prosze jeszcze jedno - jesli nie bedzie obowiazku glosowania, rozumiem ze zwyciezce wylonimy droga losowania ? I nie bedziesz miec do nikogo pretensji, ze nie wygralas, a powinnas bo mialas lepszy sajt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie znam regulaminu!!!! Znam i to bardzo dobrze! Nie rozumiem po prostu dlaczego uczestnik konkursu, w którym ocenia się jego GS''a ma także obowiązek głosowania! A pisząc słowo subiektywny którego nie wiedziec czemu tak się uczepiłeś, miałam na myśli to, że na kwestię nieoddawania głosów przez uczestników patrzycie bardzo jednowymiarowo!!! DOTARŁO?! I nie! - nie musisz mi robić tej łaski i odpowiadać na mojego posta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to po kit się kłócicie???

Po pierwsze - to tylko zabawa, a nie jakieś turnieje światowe
Po drugie - jeżeli coś w regulaminie nie pasi to albo nie brać udziału albo skontaktować się z osbą prowadzącą konkurs i zgłosić swoje sugestie i wszyscy zadowoleni ;)

A kiedy ruszy kolejna edycja w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się kłócę?! To LifaR nie wiedzieć czemu mnie się czepia, począwszy na słowie "subiektywny", które najwyraźniej jakoś mu nie pasuje - może jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa albo coś? Powiedziałam tylko co mnie zaskoczyło w tym konkursie, a on nie wiedzieć czemu podniósł wielki krzyk i dziwi się czego ja się czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:08, YOUlia napisał:

A poza tym - co powiesz o tych, którzy nie dość, że
nie głosowali to jeszcze nie brali udziału. Może by tak ich zdegradować albo nawet zbanować???
Bo oni jakoś nie są karani i nie muszą czuć się pokrzywdzeni.


O ludzie, czemu gramowicze nie biorący udziału w konkursach mają obrywać? Konkurs nie jest obowiązkowy, więc jesli ktoś wie, że nie wygra, albo nie uda mu się spełnić wymogów uczestnictwa odpuszcza sobie rywalizacje. Więc nie rozumiem co to za zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:31, YOUlia napisał:

Może mi ktoś w ogóle powiedzieć po co jest taka zasada, że uczestnik, który nie zagłosuje jest
dyskwalifikowany? Moim zdaniem to jest trochę z byt subiektywne - ci co nie głosują to automatycznie
lenie, nieroby etc., i krzywdzące wobec tych którzy nie mogli zagłosować


Pewnie dlatego, że gdyby nie trzeba było oddawać głosów, to większośc by zapewne zostawiła same linki do swoich gramsajtów i końcową punktacę przeprowadzano by na podstawie zaledwie garstki głosów... To chyba oczywiste :)

@ tykus - była mowa o II edycji w okolicach 25 lutego, ale nie wiadomo dopóki organizator nie potwierdzi swoich słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:31, YOUlia napisał:

Może mi ktoś w ogóle powiedzieć po co jest taka zasada, że uczestnik, który nie zagłosuje jest
dyskwalifikowany? Moim zdaniem to jest trochę z byt subiektywne - ci co nie głosują to automatycznie
lenie, nieroby etc., i krzywdzące wobec tych którzy nie mogli zagłosować


Pewnie dlatego, że gdyby nie trzeba było oddawać głosów, to większośc by zapewne zostawiła same linki do swoich gramsajtów i końcową punktacę przeprowadzano by na podstawie zaledwie garstki głosów... To chyba oczywiste :)

@ tykus - była mowa o II edycji w okolicach 25 lutego, ale nie wiadomo dopóki organizator nie potwierdzi swoich słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to jest jakoś prowadzone, a dodatkowo ilość dysponowanego czasu doprowadziła, że przegapiłem I edycje. Może uda mi się na drugą załapać ;>
Mam taki atut gramsajta jaki ma rzadko kto. Nie mam bloga, hehehe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Prosze Cie tylko o jedno. Wroc gdy opanujesz techniki czytania ze zrozumieniem, a jesli juz je opanowalas to zacznij je stosowac. Jesli nie masz zamiaru czytac tego co inni pisza, nie oczekuj, ze dojdziesz do jakiegokolwiek porozumienia. A jesli nie koniecznie nie chcesz czytac tego co ja pisze, przeczytaj przynajmniej co napisal Sth`Devilish. Prosze.

tykus - To nie klotnia, a dyskusja. W koncu to forum dyskusyjne. :) Komus sie tylko palce zaciely na shifcie i klawiszu z cyfra jeden, stad pewnie te wykrzykniki i wrazenie klotni. Ale to tylko wrazenie, glos wszak podonosi jedynie jedna strona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co LifaR powiem ci, że to co powiedział Sth ''Devilish bardziej do mnie dotarło niż ta twoja "dyskusja". Btw nie wiem czemu to tak nazywasz - na samym początku piszesz mi że moje wypowiedzi są bezsensowne, zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Mistic i Sth''Devilish, dzięki za to, że nie próbowaliście niczego tłumaczyć tak jak LifaR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować