Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 17:51, Graszczur napisał:

> I co powiecie ;> Nowa, mroczna wersja mojego sajta....
A brałeś udział w konkursie? Nie? To wyp...zapraszamy tutaj :) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=10409
PS. Jak to robisz, że masz taką gładką czcionkę?


Brałem udział w konkursie!

A co do czcionki, to mam ustawione wygładzanie ClearType:

Wchodzisz we właściwości pulpitu/wygląd/efekty/Użyj następującej metody wygładzania czcionek ekranowych/ClearType

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:54, Naymar napisał:

Brałem udział w konkursie!


A przeczytałeś regulamin ??? Nie można zmieniać wyglądu gramsajta podczas udziału w konkursie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co stiffa i jego GSa. Kurczę, faktycznie wydał mi ten wygląd znajomy. Podejrzanie znajomy. Teraz sobie patrzę na ten GS bombla i stiffiego... no... ja różnic nie widzę praktycznie nie potrafię dostrzec. Bardzo nieładne zagranie panie Stiffyone... przynajmniej miałbyś tyle odwagi co by przyznać się do zarzutów, ale nie... Totalna żenada.

@ Graszczur

Taki efekt możesz uzyskać na Win XP, sposób opisał Naymar. Wpływa to pozytywnie na odbiór czcionek. Bardzo pozytywnie. Ja do dziś się dziwię jak mogłem tego nie wygładzać na starym Win 98 Se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było i widzę, że się jakieś zamieszanie zrobiło. Dziwi mnie zachowanie stiffyone''go z zapieraniem się, że wszystko zrobił sobie sam ewentualnie przerobił coś, co znalazł w internecie. Nic bym nie miał do wykorzystania mojej grafiki gdyby stiffyone zapytał się mnie albo przynajmniej nie zaprzeczał, że korzystał z mojego gramsajta. To "piaskowe-kamienne" tło zrobiłem sobie za pomocą ogólnodostępnych brush''y (typu grudge) na potrzeby kilku tapetek ale wykorzystałem je też do swojego gramsajta a papier to przerobiona jakaśtam tapetka. Dostępne to było tylko przez pewien czas na gramsajcie więc bardzo mało prawdopodobne jest znalezienie tej grafiki gdzieś w internecie. A i jeszcze kilka obrazków, żeby nie było wątpliwości:

1. Tapeta, z której zrobiłem sobie papier
2.

20070830091557

20070830091659

20070830091816

20070830091850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikąłem nie ten przycisk ;) A więc

Powyżej:
1. Tapeta, z której zrobiłem sobie papier
2. Tak to wygląda w programie graficznym kiedy tworzę gramsajta
3. Tapetka, do której właśnie zrobiłem sobie to piaskowo-kamienne tło
4. Tapetka w bardzo wczesnej fazie z wykorzystaniem tegoż tła

Poniżej:
Kolejna dopiero zaczęta tapeta z wykorzystaniem papieru tego samego co w gramsajcie z titan questem

No i to wszystko

20070830092414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nagrody ;P ?

Tło na GS-ie stiffy''ego jest jaśniejsze i oczywiście tło pod tekstem też (inna grafika na dole), ja innych różnic nie widzę.. albo.. tło na gramSajcie stiffy''ego wygląda na odwrócone, ale więcej różnic na prawdę nie widzę.
Jak ci się nudzi to wklej screeny obydwu gramSajtów do photoshopa na dwie odzielne warstwy i na jednej ustaw mniejszą przeźroczystość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wejść na oba sajty i wybrać opcję pokaż obrazek tła - w FF jest takie coś, nie wiem jak z resztą. Chodzi mi nie tylko o tło tylne, ale i główne. W tym momencie wszystko staje się jasne i stiffyone może już przestać się wypierać, bo i tak nic nie wskura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomylka bylo wmawianie nam, ze tlo przygotowal w 100% sam ;). Jak widzisz, nie byla i nie jest to prawda. Ile jeszcze musialbys zobaczyc dowodow by nam uwierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:10, macior54 napisał:

> Kto zgadnie, które jest czyje? :)
Ja wiem pierwsze bombela a drugie stiffi''ego.

Brawo! Wygrałeś właśnie upojną noc ze stiffyone''em
A na poważnie: wiem, że twoje lizustwo i włazidupstwo nie zna granic i do końca świata będziesz rozpaczliwie bronił stiffy''ego jako przewodniczący jego fanklubu

Dnia 30.08.2007 o 14:10, macior54 napisał:

Znam stiffyonego i gdy zauważy waszą pomyłkę jakąś to wam się odwdzięczy.

Od tego są moderatorzy, a nie plagiatorzy (ale durny rym)
Błąd Stiffyone''a nie jest pomyłką, tylko plagiatem. To nie to samo. Ja się nie boję, bo sam zrobiłem swój gramsajt, zamiast zrzynać z innych =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam, a tu jak zwykle próbujecie człowieka zdenerwować.

Nie brałem tego tła od bombla, ale z internetu i nie mówiłem, ze zrobiłem je w pełni sam tylko, że przerabiałem w GIMPie, a nie moja wina, że wygląda podobnie.

Zresztą mi się spodobało i nie usunę go, ponieważ ktoś miał podobne - bynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować