Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

5 miejsce... Jak na lay stworzony w kilka chwil nie jest źle :) Gratuluję zwycięzcy :) Sam nie dałem Piotrkowi 10 punktów, ale tylko przez to, że GS jest trochę nieczytelny. Pod względem graficznym wymiata wszystkie inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 (8) miejsce... nie jest źle, nawet bardzo dobrze, mój gramsajt nie zasługiwał na nic wyższego. Bywało lepiej, ale mniejsza z tym. Konkurs i tak nie był zbyt przyjemny, może następnym razem będzie lepiej.

@stiffyone
Może uznasz że się czepiam, może inni uznają to za oburzające, ale mam taki zwyczaj dociekać prawdy. Wydawało mi się, że mówiłeś niedawno, iż pliki, z których korzystałeś masz na dysku - teraz mówisz że tło wziąłeś z googli, ale nie pamiętasz linka... Zresztą nic już nie wyjaśniaj, bo to nie ma sensu. Skończmy już ten temat.

Cóż, czyżbyś odwdzięczał się master matroxowi pochwałami za dychę którą ci dał? Ale to tylko czysta teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 13:43, YOUlia napisał:

9 (8) miejsce... nie jest źle, nawet bardzo dobrze, mój gramsajt nie zasługiwał na nic wyższego. Bywało lepiej, ale mniejsza z tym. Konkurs i tak nie był zbyt przyjemny, może następnym razem będzie lepiej.

Twój na pewno nie. Wali rutyną jakby ktoś Ci zrobił szablon, a ty kolory zmieniała.

Dnia 02.09.2007 o 13:43, YOUlia napisał:

@stiffyone
Może uznasz że się czepiam, może inni uznają to za oburzające, ale mam taki zwyczaj dociekać prawdy. Wydawało mi się, że mówiłeś niedawno, iż pliki, z których korzystałeś masz na dysku - teraz mówisz że tło wziąłeś z googli, ale nie pamiętasz linka... Zresztą nic już nie wyjaśniaj, bo to nie ma sensu. Skończmy już ten temat.

Ty chyba nie wiesz co ze sobą zrobić to się czepiasz. Nie mówiłem, że mam na dysku, ale, że miałem - inaczej bym jego nie stworzył, ale widocznie ty nie czytasz ze zrozumieniem. Co do kończenia to ja chciałem skończyć już parę postów wcześniej, ale ty chyba tego nie doceniasz, a chyba ostatnie słowo Tobie się należy, więc jak chcesz zrób z tym co zechcesz. Ja już odpowiadać nie będę.

Dnia 02.09.2007 o 13:43, YOUlia napisał:

Cóż, czyżbyś odwdzięczał się master matroxowi pochwałami za dychę którą ci dał? Ale to tylko czysta teoria...

Widocznie nie możesz się pohamować z zarzutami, ale mm po prostu zrobił ciekawe tło i nawet nie sprawdzałem czy mi dał ten 1 czy 10 punktów, bo to bez różnicy - ja się o nie nie prosiłem. Powiedziałbym, że lepsze od twojego jak i nawet mojego własnego, ale przecież prowadzącemu 10 się należy choćby miał na***** na stronie.

To na tyle. Więcej razy w tym konkursie nie będę brał udziału i może to nawet lepiej.
Pozdrawiam całą rodzinę i wszystkich moich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:51, minimysz napisał:

> z wizytowkowiczow tylko Piotrkowi sie wiedzie

-> Update do tej mojej wypowiedzi - zpaomnialem o Daimonie (sorry :), on takze robi nadal swietne prace, a i zajmuje wysokie miejsca (choc teraz nie wiem czemu w dziesiatce sie nie zmiescil)...

Dnia 02.09.2007 o 23:51, minimysz napisał:

Może czas zmienić prowadzącego? ;-)

-> Nie, to nie to.. Ostatnio jak prowadzilem konkurs (juz za epoki GS''ow), zajalem 15 miejsce na 19 uczestnikow ;D Po prostu trzeba sie mocniej postarac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 08:25, stiffyone napisał:

Twój na pewno nie. Wali rutyną jakby ktoś Ci zrobił szablon, a ty kolory zmieniała.


A czy ja mówię, że jest cudowny? Oczywiście, że jest szablonowy i nie zasługuje na wyższe miejsca, choć wiele podobnych je zajmowało. Nie naskakuj tak na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zpaomnialem o Daimonie (sorry :),

wybaczam ;)

Dnia 03.09.2007 o 12:19, LifaR napisał:

on takze robi nadal > swietne prace, a i zajmuje wysokie miejsca


Nie przesadzaj, czasem dobre, czasem słabsze.

Dnia 03.09.2007 o 12:19, LifaR napisał:

(choc teraz nie wiem czemu w dziesiatce sie nie
zmiescil)...


Bo Daimon tym razem się nie postarał za bardzo. Wyraźnie przysiadł na laurach i słodko sobie leniuchował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:51, minimysz napisał:

Może czas zmienić prowadzącego? ;-)

Szybciej niz myslisz... szybciej niz myslisz. Ale o tym cii, bo sie wyda ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:19, LifaR napisał:

Ostatnio jak prowadzilem konkurs (juz za epoki GS''ow), zajalem 15 miejsce na 19 uczestnikow ;D

Może to się uruchamia dopiero powyżej iluś tam prowadzonych onkursów?

Piotrek K.

Dnia 03.09.2007 o 12:19, LifaR napisał:

Szybciej niz myslisz...

Eee... Szybciej się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany jak mi słabo ten konkurs poszedł :( Ale pierwszy raz w nim biorę udział, a rywali było dużo ( gratuluję wszystkim ) więc... Zamierzam zrobić nowy wygląd na ,, next edition ,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:08, Piotrek K. napisał:

> Może czas zmienić prowadzącego? ;-)
Szybciej niz myslisz... szybciej niz myslisz. Ale o tym cii, bo sie wyda ;-)...

Wiesz nie śledziłem dawno tego tematu ale powiedz ile razy wygrałeś 7 :D:D ?? MOże jak odnowe swojego gsa
to wystartuje w konkursie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:24, master matrox napisał:

Piotrek kiedy kolejna edycja? :)


Piotrek prawdopodobnie nie będzie prowadził tej edycji - jest zbyt zajęty - znalazł pracę ;)

Kolejna edycja odbędzie się prawdopodobnie w okolicach 14 września, więc pora szykować już GS''y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-) Ja już mam w zasadzie gotowy, dzisiaj skończyłem mały dodatek robić, więc mam wielką nadzieję, że w tej edycji już wezmę udział ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 21:38, PRINCE JANEK napisał:

Ja bym chętnie wziął udział ale muszę nad moim wyglądem popracować. I wobec tego mam pytanie:
Gdzie jest tak zwany LASER w GIMP''ie bo jest mi niezmiernie potrzebny?


Hmmm "laser"? Pierwsze słyszę :)? Możesz bardziej sprecyzować?

P.S - według mnie lepiej napisz w temacie o Gimpie, a nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować