Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 07:16, KannX napisał:

Zablokowali mi GS''a :) Był po prostu zbyt dobry i zbyt prawdziwy.

O_________o O nie. O boże. O ku*wa. Tylko nie to. Tylko nie gramsajt KannXa - źródło oświecenia, gdzie czcigodny mędrzec głosił Dobre Słowa. Dostałeś jakieś ostrzeżenie, czy po prostu skasowali ci GSa tak znienacka? Bo ja zaczynam się obawiać o swojego (BTW zagłosuj na niego :P)
PS. Dlaczego piszesz to w tym temacie, a nie tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=10324 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 02:16, Gall historyk napisał:

sry za offtop ale jak robicie screeny swoich gramsajtów??bo chce wziąść udział ale nie wiem
jak screena zrobić


Otwierasz swojego gramsajta i naciskasz CTRL i Print Screen (bez i) potem otwierasz painta dajesz edycja i wklej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 03:43, wdowiakm napisał:

Otwierasz swojego gramsajta i naciskasz CTRL i Print Screen (bez i) potem otwierasz painta
dajesz edycja i wklej ;)


Przepraszam za OT ale po co CTRL + Print Screen ??
Przecież wystarczy nacisnąć sam Print Screnn, wejść do Painta dać EDYCJA>WKLEJ, potem PLIK>ZAPISZ JAKO .jpg i mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone
Numer: 20


To będzie raczej ostatni mój konkurs, ponieważ w związku z pracą nie będę miał zbytnio czasu, a i wygląd jest odwzorowaniem moich zainteresowań, więc już go zmieniać nie planuję. Wszystkim życzę powodzenia i miłej zabawy.

Oto screeny:

20070824102736

20070824103057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jako iż jest jeszcze czas na dokonywanie przeróbek na GS''sie chciałem sobie coś zmienić;) Tylko, że już dałem post ze screenem... mogę sobie - jeszcze - przerobić GS''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:01, KrzYsieK8926 napisał:

Mam pytanie, jako iż jest jeszcze czas na dokonywanie przeróbek na GS''sie chciałem sobie coś
zmienić;) Tylko, że już dałem post ze screenem... mogę sobie - jeszcze - przerobić GS''a??


Widziałem jak taki jeden robił z poprzedniej edycji że zmienił i dał te aktualne skreeny gramsajta.I go nie zdyskwalifikowano więc możesz tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeszcze jeden dzień zgłaszania się a mi nadal fotoshop nie działa -_-
Najwidoczniej znów będę musiał opuścić edycję bo laya z błedami, zrobionego na szybkiego zgłaszać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować