Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy wersje Halo 3

35 postów w tym temacie

jak wy liczycie? mi wyszlo 130$ * ok. 3 zl = 390 PLN :) Tak wiec w najlepszym wypadku wyniosloby 400 PLN :) A zreszta badzmy dobrej mysli - czy ktokolwiek myslal ze WoW:TBC ukaze sie w EK na gram.pl? I to jeszcze w jakiej cenie, a ile sztuk :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:27, sferis napisał:

Nie mogę się doczekać momentu w którym włożę na głowę ten hełm xD (:

Pozdrawiam,
sferis

To musisz mieć głowę bodajże małego 7latka ;)
Bo hełm pewnie nie będzie w wymiarach 1:1 -_- A taki to by każdy chciał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:40, targetal napisał:

gralem w HALO 1 przez pare dni po czym dalem uninstall. beznadziejny, bezmozgowy nawalanka.
cale chmary ludkow w kolorach teczy. nie wiem co ludzie widza w tej grze. juz wole zdecydowanie
PREY \o/


Wiesz, to zależy od tego, czy grałeś w niego na PC czy na konsoli, bo (jak czytałem) różnica jest gigantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien że znajdą sie takie koksy które kupią te dwie super wersjach tylko po to by mieć hełm i metalowe pudelko :lol2:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra pomysł na 3wersje gry!! Tylko mam nadzieję że będą dost5ępne w polsce... no i oczywiście że będę miał kasę na czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:01, Gofer31 napisał:

Rozumiem, ze Limited to ta najwieksza i najdrozsza wersja tak? Co jak co ale dla mnie Legendary
fajniej sie prezentuje ;)


Największa i najdroższa wersja to Legendary Edition. Limited to ta w metalowym opakowaniu. Takie dziwne nazewnicto jest spowodowane tym, że limitki to trochę bardziej "dopasione" edycje gier. Na x360 sporo takich wyszło: Oblivion, PDZ, Viva Pinata, Dead Rising, Lost Planet, Gears of War. Od wersji podstawowych różnią się dodatkową płytą typu making of, soundtrack etc., albumem z artami lub komiksem. Legendary Edition of Halo3 to limited limited edition ale sam przyznasz, że taka nazwa jest wyjątkowo głupia:P

syriusz.b-> "Z tego co czytałem na innym servisie może być tak, że hełm będzie z tyłu stojakiem na płyty -- takie info gdzieś znalazłem wczoraj... "

Chyba źle przeczytałeś:P slot na pudełka z grami znajduje się w podstawce hełmu. Na to dopiero nakłada się hełm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki ten hełm będzie w rzeczywistości bo na zdjęciu to raczej badziewnie wygląda i PRZYDAŁA BY SIĘ CZWARTA EDYCJA HALO 3 NA PC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować