Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Test Drive

73 postów w tym temacie

Informuje ze TDU będzie miało charakter abonamentowy gdyż jeżeli będziesz chciał sobie pojeździć wozami lepszymi niż podstawowymi trzeba będzie zapłacić .. za 1 wóz chyba 5 euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt634

Za dodatkowe wozy będziesz mógł zapłacić wirtualnymi pieniędzmi...Grałem w bete i jest naprawdę fajna, mam core 2 duo, GF7900, 1024DDR2 patriot i chodzi mi bez problemu na pełnych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:25, exilem napisał:

Jedyne co w tym tekście mnie zdenerwowało to początek, , że niby premiera bardzo blisko.Skoro
jest bardzo blisko to znaczy , że możecie podać dokładną datę , a nie zmuszacie nas do spekulowania.
No CDP ma u mnie wielkiego minusa ;/. Chociaż byście dlaczego tak naprawdę w tej sprawie praktycznie
milczycie ? jakieś problemy macie czy co ? Wytłumaczyć mi się natychmiast!!!

redakcja gram.pl ma tyle wspólnego z CDP co jeż ze szczotką do butów... gdybyśmy tylko dostali dokładniejsze dane co do premiery TDU, od razu byłyby na portalu... nie przeceniajcie naszych kontaktów, piszemy o całym rynku gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może się trochę zapędziłem za bardzo, ale poprostu ta gra wywołuje we mnie takie emocje , że czekanie jest straszne,okropne, etc. A co do jeża.. ja już bym umiał z niego zrobić szczotkę do butów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Pamięta się stare dobre czasy TD , zwłaszcza z roku 98'' teraz odnowią sie wspomnienia, i to z większą siłą za sprawą TDU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w 2001 roku dostałem komputer :) U kolegi się zagrywałem w Test Drive 6. Błagałem go żeby mi pożyczył, aż w końcu pożyczył, później kupiłem od niego TD 6. I jak się zagrywałem :) Karierę (czy co tam było) przeszedłem chyba w 3 dni :D To była gra ;) Moja pierwsza gra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie grałem w Test Drivy bo zwyczajnie wtedy była era NFS. Ja kompa pierwszego dostałem w 1996roku. Pentium 120hmz, 16ram, dysk 1,3Gb. To bylo granie. Zobaczymy co ten nowy TDU przyniesie, a przyniesie napewno duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w Test Drive 6 naprawdę dobra gierka w TDU też z miłą chęcią pogram zapowiada sie naprawdę dobrze jak dostane C&C 3 i ją skończę to obrazu kupuje TDU. Pozdrawiam wszystkich czekających na TDU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


no cóż, Test Drive I, II i III to gry na których sie wychowywałem... razem ze Stunts, czy innymi podobnymi tytułami... kiedyś najlepsze ścigałki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wychowalem sie na NFS''ie. TD nigdy mi sie nie podobal , lecz TDU juz zamowilem gdyz ostatni nfs wedlug mnie byl lipny , a od jego czasu nie wyszla zadna fajna scigałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrot "kochana młodzieży" niezbyt mi się spodobał. Zbyt kurczowo trzymacie się stereotypów. Ja mam 14 lat i o serii TD słyszałem już dawno, a nawet grałem w kilka gierek z serii (co prawda nie tych najstsarszych). A całkiem niedawno, w lutym, czytałem o serii w CDA, czytałem o dawnej świetności "dwójki" i o upadku serii wraz z kolejnymi częściami.

Co do Nieograniczonego to życzę grze aby zdobyła dużą popularność i wielu graczy, jednak mnie niestety w tym gronie nie będzie z powodu jakże przyziemnego: zbyt słaby sprzęt. Muszę przyznać, że TDU to jedna z tych gier które nakłaniają mnie do zbierania kasy na upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować