Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Ja bym chciała aby CDA upadło i nie straszyła więcej ;] ale Mikołaj to materialista, więc przyniesie najpewniej nowego laptopa, abym mogła napisać powieść :).

Poza tym nie pogardziłabym ślicznym, różowym PSP slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę namawiał rodziców na swoją pierwszą gitarę. No i kasy trochę od rodziny i więcej nie potrzebuje. No może jeszcze jakieś książki xDxDxD...

A za rok będę namawiał, żeby mi kompa zmienili. Po ponad sześciu latach, w końcu by należało...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku jak to zwykle przyjeżdża ciocia z zagranicy dostanę pełno ciekawych drobiazgów. Z tych droższych prezentów to niestety nic, nie licząc ciuchów. Dlaczego? Otóż gdzieś koło stycznia-lutego dostaje kompa, więc to tak jakby "na gwiazdkę". Jednakże skoro temat jest o tym co chcielibyśmy, to oprócz tego chciałbym jeszcze jakiegoś i-poda ;] 20 gb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 14:01, NuGGet napisał:

Ja chce dostać trylogie Call of Duty na PS2 :)

Oj tak, będziesz miał co robić na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz wiem co dostaje pod choinke :D

- 2 GB RAM-u
- World in Conflict EK
- Battlefield 2
- jakis RPG albo FPS
- kask do roweru
- kasiora
- karta pamieci do komorki bo mi zaje...ukradli wczoraj x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to myślę, że kilka gier, jakieś dobre filmy i coś do pokoju:D A tak to jeszcze czekam na paczkę świąteczną z USA, była już cyfrówka i mp3, teraz też może będzie coś fajnego i zrobią mi drugie święta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam chciał jakąś MP3 1 lub 2 giga i TDU,a może Gears Of War.Komp kupiony 2 tygodnie temu,nowe biurko pod komputer dziś przyszło,Stranglehold w drodze,nowa komórka ;D.Szybko te święta u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje tablet (Wacom Bamboo One), do którego się dokładam i myszkę (A4Tech X750BF-w sumie już ją mam-dostałem) no i trochę kasiory, jak zwykle. Za część kasy którą już dostałem kupiłem sobie dwie książki o rysowaniu (fantasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować