Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 08:26, wybrany4567 napisał:

czy jak zainstaluje patcha 1.03 to aby on zaczal dzialac musze rozpoczynac gre od poczatku??


Teoretycznie nie, ale dla pewności skopiuj sobie sejwy przed patchowaniem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:29, hunter22 napisał:

> czy jak zainstaluje patcha 1.03 to aby on zaczal dzialac musze rozpoczynac gre od poczatku??


Teoretycznie nie, ale dla pewności skopiuj sobie sejwy przed patchowaniem... ;)

Dzieki. Jestem Ci bardzo wdzieczny. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem patcha 1.02 i narazie wszystko dziala. Moge chodzic tam gdzie sie wczesniej zacinalo, np. oboz uciekinierow z sekty. Teraz nawet powtwory nie rozmnazaja sie tak szybko a nawet chyba wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwszy raz zainstalowałem Mroczne Tajemnice. I przed rozgrywką (bo tylko sprzeciwiłem się Lukisowi, że nie jestem łachmytą ;] ) chciałem się dowiedzieć czy są może w tym modzie nowe frakcje czy też mam wybrać jeden z trzech znanych z Gothic I obozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:14, paweusz napisał:

(...) chciałem się dowiedzieć czy są może w tym modzie
nowe frakcje czy też mam wybrać jeden z trzech znanych z Gothic I obozów.


Są trzy nowe obozy (frakcje) do których można wstąpić, strażnicy kopalni (po wstąpieniu w ich szeregi jest możliwość zostania magnatem), przemytnicy i fanatycy... to tak w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:21, hunter22 napisał:

Są trzy nowe obozy (frakcje) do których można wstąpić, strażnicy kopalni (po wstąpieniu w ich
szeregi jest możliwość zostania magnatem), przemytnicy i fanatycy... to tak w skrócie ;)

Kurcze, to teraz będę musiał przejść mod trzy razy, żeby sprawdzić każdą nową frakcję :) No, ale nie będę narzekał - ostatnio nie miałem w co grać, to może sobie teraz odbiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:14, paweusz napisał:

Ja dziś pierwszy raz zainstalowałem Mroczne Tajemnice. I przed rozgrywką (bo tylko sprzeciwiłem
się Lukisowi, że nie jestem łachmytą ;] ) chciałem się dowiedzieć czy są może w tym modzie
nowe frakcje czy też mam wybrać jeden z trzech znanych z Gothic I obozów.

Do przemytnikow mozna wstapic ale nie koniecznie odrazu. Najpierw dolacz do znanych ci wczesniej obozow a potem do jakiegos nowego. Jest jeszcze jeden nowy oboz-łowcy orkow, ale zeby do niego sie dostac potrzeba sporego poziomu doswiadczenia. W 2 rozdziale bedziesz mial mozliwosc dolaczenia do obozu straznikow przed kopalnia, a potem zostania ich przywodca a zarazem magnatem. Mozna dolaczyc do fanatykow ale nie wplywam na wskaznik gildia. Ale jak wczesniej dolaczysz do obozu na bagnie to oni beda cie chcieli zabic. Dobrze sie zastanow zanim dolaczysz do jakuiegos obozu!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:31, paweusz napisał:

Kurcze, to teraz będę musiał przejść mod trzy razy, żeby sprawdzić każdą nową frakcję :) No,
ale nie będę narzekał - ostatnio nie miałem w co grać, to może sobie teraz odbiję.


Raczej trzy razy, ale możesz więcej ;)

Ogólnie MT uzupełnia braki Gothic''a a przy okazji dodaje kilka nowości, ulepszeń... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:33, wybrany4567 napisał:

W 2 rozdziale bedziesz mial mozliwosc dolaczenia do obozu straznikow przed kopalnia, a potem zostania ich
przywodca a zarazem magnatem.

A czy trzeba wstąpić do Starego Obozu, żeby można wstąpić do Straży Kopalni, czy można tam wstąpić też jako najemnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:11, paweusz napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie znaleźć krawca dla Fiska, który będzie dla niego szył spodnie
kopaczy ?

Jest nim jeden z mysliwych z NO stojących niedaleko drogi z placu wymian do SO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:40, paweusz napisał:

> W 2 rozdziale bedziesz mial mozliwosc dolaczenia do obozu straznikow przed kopalnia, a
potem zostania ich
> przywodca a zarazem magnatem.
A czy trzeba wstąpić do Starego Obozu, żeby można wstąpić do Straży Kopalni, czy można tam
wstąpić też jako najemnik ?

Tak, zeby wstapic do obozu przed kopalnio trzeba bys cieniem. Gdy pokonasz krolowa pelzaczy to jak wyjdziesz to dostaniesz propozycje czy chcesz dolaczyc do obozu przed kopalnio jako straznik albo do starego obozo awansowac na straznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda.
Jeśli chcesz dołączyć się do obozu przed kopalnią to możesz być nowicjuszem/szkodnikiem/cieniem/nikim. Kazzimir jest na tyle miły, że przyjmuje każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:15, Tajemnic napisał:

A nieprawda.
Jeśli chcesz dołączyć się do obozu przed kopalnią to możesz być nowicjuszem/szkodnikiem/cieniem/nikim.
Kazzimir jest na tyle miły, że przyjmuje każdego :)

No tak ale najpierw trzeba zabic krolowa pelzaczy. atego nie da sie zrobic bedac nikm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że w okolicach Obozu Bractwa wyłącza mi się gra, a ostatnio chciałem zrobić save w tymże obozie i też mnie wywaliło. W Gothic bez modów nie miałem takich problemów. Czy zna ktoś taki problem z Mrocznymi Tajemnicami ? Może jest jakiś patch naprawiający takie błędy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - są te oficjalne poprawki. Link u góry. I nic więcej, więc albo spróbuj jeszcze parę razy, albo... No nie wiem.
@wybrany4567 -> Pozwól, że Cię zacytuję:
"Tak, zeby wstapic do obozu przed kopalnio trzeba bys cieniem. "
Więc chyba po prostu nieco pomieszało Ci się o czym piszesz. Albo po prostu błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:01, Tajemnic napisał:

No cóż - są te oficjalne poprawki. Link u góry. I nic więcej, więc albo spróbuj jeszcze parę
razy, albo... No nie wiem.
@wybrany4567 -> Pozwól, że Cię zacytuję:
"Tak, zeby wstapic do obozu przed kopalnio trzeba bys cieniem. "
Więc chyba po prostu nieco pomieszało Ci się o czym piszesz. Albo po prostu błąd.

No przyznaje. Moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:41, paweusz napisał:

Mam taki problem, że w okolicach Obozu Bractwa wyłącza mi się gra, a ostatnio chciałem zrobić
save w tymże obozie i też mnie wywaliło. W Gothic bez modów nie miałem takich problemów. Czy
zna ktoś taki problem z Mrocznymi Tajemnicami ? Może jest jakiś patch naprawiający takie błędy
?

Kiedys mi sie tez tak robio. zainstaluj patcha 1.02. powinno byc juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego jestem w kopalni z Gornem. Muszę tam strażników pozabijać. No ale Gorn się jak "idiota"" zachowuje. On nie umie po drabinie chodzić..... !! Wiecie może czy jest jakiś patch żeby to poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować