Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

tak wszytskie pache mam ... ale kiedyś też miałem taki problem i "jakos" go rozwiązałem ... musze sobie przypomnieć jak ... ;] dzienki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Przeszedłem już cały wątek związany z Pradawnymi,dostałem zbroję paladyna i zabiłem Uriziela.Więc dlaczego,gdy chcę użyć Kryształu Wieczności pisze mi,że tylko wybraniec może go użyć... Przecież powinno się dać go użyć.... O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:12, RRohen napisał:

Kryształu możesz użyć tylko gdy jesteś uczniem Algiriona i masz umiejętność "Zaklinanie"


Aha... szkoda... A co daje ten kryształ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem dla świętego spokoju zagrać mimo wqszystko i ukończyć mroczne tajemnice. Pewna grupa osób mi nie daje spokoju i muszę to zrobić. A więc pierwsze pytanie: Mogę zabić kolesia który atakuje na na początku gry? Na na imię chyba Rost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:15, Matias16162 napisał:

postanowiłem dla świętego spokoju zagrać mimo wqszystko i ukończyć mroczne tajemnice. Pewna
grupa osób mi nie daje spokoju i muszę to zrobić. A więc pierwsze pytanie: Mogę zabić kolesia
który atakuje na na początku gry? Na na imię chyba Rost


Pobij go tylko, da ci misje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:19, Wolus1 napisał:

> postanowiłem dla świętego spokoju zagrać mimo wqszystko i ukończyć mroczne tajemnice.
Pewna
> grupa osób mi nie daje spokoju i muszę to zrobić. A więc pierwsze pytanie: Mogę zabić
kolesia
> który atakuje na na początku gry? Na na imię chyba Rost

Pobij go tylko, da ci misje :)

Ja go pobiłem, a pozniej on wstał i krzyknął : Musze iść i pobiegł. To go dogonić i zabić? On coś mówił że "ją zabrali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:21, Matias16162 napisał:

> > postanowiłem dla świętego spokoju zagrać mimo wqszystko i ukończyć mroczne tajemnice.

> Pewna
> > grupa osób mi nie daje spokoju i muszę to zrobić. A więc pierwsze pytanie: Mogę zabić

> kolesia
> > który atakuje na na początku gry? Na na imię chyba Rost
>
> Pobij go tylko, da ci misje :)
Ja go pobiłem, a pozniej on wstał i krzyknął : Musze iść i pobiegł. To go dogonić i zabić?
On coś mówił że "ją zabrali"


Nie będę opowiadał fabuły, ale goń go i zostaw w spokoju. Potem wszystko samo się potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 21:27, Wolus1 napisał:

Nie będę opowiadał fabuły, ale goń go i zostaw w spokoju. Potem wszystko samo się potoczy :)

Dobra, narazie ide nabijac levele w lasach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:21, Matias16162 napisał:

Ja go pobiłem, a pozniej on wstał i krzyknął : Musze iść i pobiegł. To go dogonić i zabić?
On coś mówił że "ją zabrali"

O, a jak ja go pobiłem, to potem stał jak kołek w tym samym miejscu do końca gry... Nienawidzę bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem jak będziesz dalej grał i zaglądał w każdy kąt to znajdzesz pewnego faceta i.... quest ruszy z miejsca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:53, Tajemnic napisał:

A na co znowu trafiłeś?

Tak. Atakują mnie wilki przez drzewo....
Bezi się zapadł koło Obozu Sekty, wywala mnie co 30 minut i ciagle musze grać od nowa......... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast MT działają stabilniej od zwykłego Gothica. Wcześniej co chwila mnie wywalało, ginęły save''y, Bezimienny się blokował, gra wieszała się zawsze, gdy atakował mnie wilk, ledwo grę ukończyłem (zepsuł się zapis z ostatniej lokacji, skrypty czasami nie zaskakiwały) . Zainstalowałem Mroczne Tajemnice i wszystko działa wzorowo, jak na razie nie miałem żadnego problemu.
Mod jak na razie bardzo przypadł mi do gustu, chociaż jestem dopiero w drugim akcie. Gra jest dzięki niemu jakby "pełniejsza". Jedyną wadą jest potęga postaci, bo już w tym rozdziale mam zbroję i broń, jaką w zwykłym Gothicu dostałbym o wiele później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:41, Tajemnic napisał:

Spaczowałeś?
A na coś w tym stylu zdarzyło mi się kilka razy trafić w zwykłym G1...

patche daly mi narazie tyle, że wywala mnie co 40, a nie 30 minut............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować