Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

To ja może powtózę - jak udało wam się rozwalić Melkora? Mam 13 lvl, 66 siły, broń 80coś obrażeń (Gniewna Stal) i Ciężką Zbroję Strażnika. Podczas rozmowy Bezio podbiega do tego skubańca strasznie blisko, a kiedy rozmowa się kończy - 2 machnięcia i po mnie! Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:36, Kradziej napisał:

To ja może powtózę - jak udało wam się rozwalić Melkora? Mam 13 lvl, 66 siły, broń 80coś obrażeń
(Gniewna Stal) i Ciężką Zbroję Strażnika. Podczas rozmowy Bezio podbiega do tego skubańca strasznie
blisko, a kiedy rozmowa się kończy - 2 machnięcia i po mnie! Jakieś rady?


Jak gadałeś z nim przed obozem i on szedł w stronę obozu mogłeś go wtedy zaatakować odebrać mu broń i iść za nim. On ma dwie bronie swoją i kazzmira czy jak mu tam było gdy pozwolisz mu iść i ci zniknie z oczu założy broń kazzmira a ona zadaje dużo większe obrażenia więc nie trać go z oczu i sprobuj go pobić wcześniej, ale nie zabijaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:54, banan96 napisał:

Ekmh...Mam malutki problem z zadaniem związanym z zabójstwem Neka.Zabiłem już Złego i ma on
taką notatkę.I Diego powiedział że jakiś mag to przetłumaczy.Który to bo już obeszłem całą
kolonię(tylko nie mówcie że to Torrez bo już go u mnie nie ma:D-miał wypadek z orkiem elitą:P).

to jeden z pradawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co trzeba zrobić, aby otworzyć kratę po walce ze strażnikiem groty? (po teleporcie z kryształu). Proszę o szybką i w miarę jasną odpowiedź... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:49, Boskii napisał:

Ej co trzeba zrobić, aby otworzyć kratę po walce ze strażnikiem groty? (po teleporcie z kryształu).
Proszę o szybką i w miarę jasną odpowiedź... ;]

za jednym z grobów chyba tym pierwszym z prawej jest przycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 22:48, Pediator napisał:

> > > Ale w MT też jest Nek i to zadanie jest dużo bardziej rozbudowane.
> >
> > Tavax ściągnij se Mroczne Tajemnice
>
> Ja już przeszłem MT, drogą Innosa. :P
i co były jakieś zbroje dla maga ? bo właśnie nim tera idę do kryjówki (spoko wiem gdzie jest)
tego gościa na B


Grałem wojownikiem. :P
Teraz gram Drogą Beliara, magiem. Jak się dowiem dam ci cynk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przemytników zaofiarował się skupować ode mnie kły trolla i rogi cieniostwora po cenach rynkowych , ale wynikł pewien problem.Kto może mnie nauczyć pozyskiwać takie trofea? Kilka razy grałem w Gothic jednak nie pamiętam nauczyciela tych umiejętności.Może Mroczne Tajemnice dodały taką możliwość.Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to tych umiejętności uczy ork w kopalni najemników-jak są potrzebne do ulumulu:D
Oprócz orka nie spotkałem nikogo innego kto by tego uczył-no chyba że jakiś myśliwy ale nie wiem napewno-radze poszukac po całej koloni:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-spoiler-
W którym rozdziale zakończy się quest z przemytem rudy? Po rozmowie z Krukiem , a następnie z przywódcą przemytników , zacząłem szukać w Obozie Strażników i jak podszedłem do Melkora , ten zabrał mi cały zapas rudy.Miałem akurat 21000 , więc trochę szkoda.Jezeli jest możliwość w miarę szybkiego zakończenia questu i odebrania rudy nie popadając w konflikt z całym obozem , to jakoś odżałuję stratę , ale jak mam czekać dłużej(jestem w III rozdziale) to raczej wgram wcześniejszy sejwik i będę Melkora omijał szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:24, Pediator napisał:

Gdzie jest kryjówka Balaiareth''a bowiem że tam gdzie diego był w G2 ale gdzie to jest ?


Hmmm, to jest chyba obok Gilberta... Wejdz tam gdzie siedzi Gilbert, ale idz w prawo bardziej pod gory ,i gdy pozniej obrócisz się w lewo zobaczysz kilku orków i wejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:30, Unreal11 napisał:

> Gdzie jest kryjówka Balaiareth''a bowiem że tam gdzie diego był w G2 ale gdzie to jest
?

Hmmm, to jest chyba obok Gilberta... Wejdz tam gdzie siedzi Gilbert, ale idz w prawo bardziej
pod gory ,i gdy pozniej obrócisz się w lewo zobaczysz kilku orków i wejście ;)

dzięki bo już się wk*******m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to a suchar ten koleś na B zabija mnie zanim zdąże uciec bierz mnie na 2 hit''y chyba użyje kody bo to jest nie fair gdybym był wojem miał bym lepsząz broje a tak meczę się z zbroją arcy maga .jak tu walczyć jak nawet nie zdąży się odejść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! Rozwaliłem tego cholernego Melkora, a trzeba wam wiedzieć, ze nieźle się z tym namęczyłem...
Zamaist pogadać z nim , poprostu wspiąłem się na pobliski płot i zacząłęmz tamtąd pruć z łuku (krótkiego, bo więcej zręczności nie mam XD - ale będę się w tym teraz ćwiczył...). Kiedy została mu resztka życia zmieniłem broń, wybiegłem z obozu (gdybym go zabił W obozie, to strażnicy by się na mnie rzucili) i zaciachałem skubańca :D

Teraz noszę Ciężki pancerz Magnata (ale on łądny :D). poza tym - myślałem, ze przeciwnicy na Pradawnej Arenie będą silniejsi... rozwaliłem ich bez większych porblemów i teraz walczę mieczykiem "odzidziczonym" po Beowulfie... :D A wy? Jak rozwijaliście psotać, jaką bronią walczycie itd? (któy to raz zadaję to pytanie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:09, Kradziej napisał:

Hah! Rozwaliłem tego cholernego Melkora, a trzeba wam wiedzieć, ze nieźle się z tym namęczyłem...

>
A w którym momencie gry walczyłeś z nim?Ja akurat robię zadanie z przemytem rudy i Melkor zabrał mi całą moją kasę.Zastanawiam się , kiedy będę mógł się zemścić za tak niecny czyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:46, KrzychW napisał:

> Hah! Rozwaliłem tego cholernego Melkora, a trzeba wam wiedzieć, ze nieźle się z tym namęczyłem...

>
A w którym momencie gry walczyłeś z nim?Ja akurat robię zadanie z przemytem rudy i Melkor zabrał
mi całą moją kasę.Zastanawiam się , kiedy będę mógł się zemścić za tak niecny czyn.


Jestem w 2. rozdziale, zaciukałem go po dołączeniu do Strażników Kopalnii i zrobieniu odpowiedniej ilosci questów, zebym mógł zostać przywódcą miłej miejscówki, w której urzędują Melkor i Kazio XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować