Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 20:13, Lechu21 napisał:

Nie pamiętam tego questa,ale wydaje mi się , że jeśli rozdasz zioło od Baal Isidro (siedzi
w karczmie w NO) to wykonasz tego questa.

Tez nie jestem pewien, ale oni sa chyba w jaskini przy jeziorku przed NO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Diego dostałe zadanie powiedzenia Gornowi i Lesterowi o Spotkaniu. Gorn nie przyjdzie (mam iść za niego) ale nie mogę znaleźć Lestera... Nie ma go w obozie na bagnie ani w górskiej fortecy. Gdzie można go zdybać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:50, Abi Dalzim napisał:

Od Diego dostałe zadanie powiedzenia Gornowi i Lesterowi o Spotkaniu. Gorn nie przyjdzie
(mam iść za niego) ale nie mogę znaleźć Lestera... Nie ma go w obozie na bagnie ani w
górskiej fortecy. Gdzie można go zdybać?

Powinien być w w górskiej fortecy, lecz w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:13, Lechu21 napisał:

> Gdzie znajdę Nasiona czerwonego buka i wysokiego dębu ?
Pamiętam, że jedna z tych roślin (chyba nasiona czerwonego buka) leżała gdzieś w pobliżu
ścieżki, którą szło się do obozu sekty(poszukaj na ścieżce w pobliżu bramy do obozu sekty)
A druga roślina (nasienie wysokiego dębu) rosło w lesie w pobliżu obozu Przemytników,
poszukaj tam, a myślę,że znajdziesz.
> Jak wykonać zadanie zlecone przez Cor kaloma, ktory mówi ze mamy zaprzestać tworzeniu

> bagiennego ziela w NO ?
Nie pamiętam tego questa,ale wydaje mi się , że jeśli rozdasz zioło od Baal Isidro (siedzi
w karczmie w NO)
to wykonasz tego questa.


Dzięki za pomoc, nasiona były tam gdzie napisałeś.
Kolejny problem.. mianowicie po pokonaniu wszystkich na Starożytnej Arenie nimogę wyciągnąc tego kryształu i miecza, czy to ma jakiś związek z pradawnymi ? może musze mieć jakiś Qest z tym związany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:56, Tajemnic napisał:

Pogadaj ze Skrzypkiem.


Rozmawiałem z nim, przyłączył się do mnie, ale dalej sie tego wyciągnąć nieda...

PS: Jaki jest najlepszy pancerz w grze, oraz gdzie zdobęde czarną i białą perłe i gdzie zakupie łuk smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StaryCapiur
> Rozmawiałem z nim, przyłączył się do mnie, ale dalej sie tego wyciągnąć nieda...
Miecza nie wyciągniesz, nagrodą za zwycięstwo jest kryształ Zwycięstwa (niezły bonus do statystyk bohatera),
ale ja radzę go zostawić na questa dla Pradawnych

> PS: Jaki jest najlepszy pancerz w grze
Najlepsze pancerze to:
1.pancerz paladyna (dostaniesz go od jednego z Pradawnych Sheer''gara; jedyna wada jet taka, że nie można nosić hełmu)
2.pancerz z magicznej rudy (statystyki porównywalne z pancerzem paladyna, ale tylko po ulepszeniu u Stone''a, (kowal w SO) można jeszcze nosić hełm, z hełmów do tej zbroi polecam hełm królewski (w zatopionej wieży Xardasa) )
Osobiście polecam ten drugi.

> gdzie zdobęde czarną i białą perłe
Dużo (ok. 72) czarnych pereł znajdziesz na wyspie Uriziela ( w skrzyni w komnacie, w której siedzi Uriziel )
natomiast białej perły szukaj na wybrzeżu w obozie Przemytników (będzie leżała gdzieś przy brzegu pod wodą)

> gdzie zakupie łuk smierci?
Są dwie możliwości:
1.Jeśli jesteś na wyspie Uriziela, przeszukaj ją dokładnie, a znajdziesz obóz, w którym będzie na ciebie czekała pora grupka panów do wyrąbania, właśnie jeden z nich będzie miał Łuk Śmierci.(do wyspy można się dostać tylko jeśli wykonasz questy dla Pradawnych)

2. W V akcie można go zakupić od Wilka w NO.( o ile dobrze pamiętam za 1000 bryłek rudy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pomocna odpowiedź, Dziękuje Ci bardzo..

Jeszcze jedno... Czy kruk w III akcie wybiera się gdzieś na wycieczke? Jestem w III Rozdziale i niema go w zamku u Gomeza i za Chiny niewiem gdzie go wywiało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za ten spam, ale niemam opcji Edit, a nasuneło mi sie jeszcze jedno pytanie.

Na ziemiach orków (tam jak sie szło w G II do ognistego smoka ) jest mały kamienny krąg, jest tam 3 Wojowników Cienia, 1 "Soulcatcher" i na jednym z kamieni jest wbity miecz, ale nieda się go wyciągnąć . Czy jest on związany z jakimś Qestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:40, Lechu21 napisał:

Czy chodzi ci o miecz, który pulsuje ogniem ?


Tak, dokładnie o ten miecz mi chodzi...

kolejna dawka pytań :)

1. W podziemiach w zatopionej wieży Xardasa znajduje się Smok, czy jest z nim związany jakiś Qest ? jestem w 3 rozdziale, rozmawiałem już z nim i zaczyna mnie on atakować, jestem w stanie go zabić, ale narazie tego nie robie....
2. Po co mi jajo smoka ? co z tym trzeba zrobić ?
3. Jak otworzyć skrzynie w pierwszej sali od lewej strony w podziemiach w zatopionej wieży Xardasa? moje wytrychy i poziom "Adept" nie skutkuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 21:17, StaryCapiur napisał:

1. W podziemiach w zatopionej wieży Xardasa znajduje się Smok, czy jest z nim związany
jakiś Qest ? jestem w 3 rozdziale, rozmawiałem już z nim i zaczyna mnie on atakować,
jestem w stanie go zabić, ale narazie tego nie robie....

O ile zdołałem się zorientować - nie. Znaczy, chyba, jeśli się z nim pogada, otwiera się nowa opcja dialogowa u Xardasa, ale to chyba tyle...

Dnia 02.10.2008 o 21:17, StaryCapiur napisał:

2. Po co mi jajo smoka ? co z tym trzeba zrobić ?

Możesz go użyć, wtedy będzie łaził za tobą smoczek (szczerze mówiąc, nie polecam) albo, podczas wykonywania wątku u Pradawnych można je oddać strzegącemu tam przejścia smokowi - przepuści nas on bez walki. Polecam bardziej.

Dnia 02.10.2008 o 21:17, StaryCapiur napisał:

3. Jak otworzyć skrzynie w pierwszej sali od lewej strony w podziemiach w zatopionej
wieży Xardasa? moje wytrychy i poziom "Adept" nie skutkuja...

Najwyraźniej potrzebujesz klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 21:42, Tajemnic napisał:

> 3. Jak otworzyć skrzynie w pierwszej sali od lewej strony w podziemiach w zatopionej

> wieży Xardasa? moje wytrychy i poziom "Adept" nie skutkuja...
Najwyraźniej potrzebujesz klucza...

A skąd wziąć ów klucz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>1. W podziemiach w zatopionej wieży Xardasa znajduje się Smok, czy jest z nim związany jakiś Qest ? jestem w 3 rozdziale, rozmawiałem już z nim i zaczyna mnie on atakować, jestem w stanie go zabić, ale narazie tego nie robie....
No po części z tym smokiem jest związany quest, otóż jeśli go zabijesz i zabierzesz jego łuski kowal Argorn z NO
będzie mógł zrobić ci smoczą zbroję (nawet niezła).Jest tylko jedno ale trzeba zapłacić mu dużo(ok. 20000 bryłek rudy) i poczekać 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lechu21 a co z tym pulsującym mieczem ? wiesz jak go wyciągnąć ?

aha, w jaki sposób otworze drzwi do takiej małej wieżyczki która znajduje się obok kamienia ogniskującego, tam gdzie Gorn nam pomagał z zębaczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:11, StaryCapiur napisał:

aha, w jaki sposób otworze drzwi do takiej małej wieżyczki która znajduje się obok kamienia
ogniskującego, tam gdzie Gorn nam pomagał z zębaczami ?

Przechodzicie razem przez most z powalonego pnia. Pod wami jest wąwóz, a tam zębacze. Na końcu tego tunelu jest skrzynia, a w niej klucz do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować