Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z piskiem opon do sklepów w Europie wjeżdża Burnout Dominator...

15 postów w tym temacie

Electronic Arts Polska

Król szybkości i destrukcji powraca! Dopiero co Electronic Arts wprowadził do sprzedaży Burnout­­­­­ Dominator w wersji na PlayStation 2, a już na początku kwietnia startuje wersja na PSP (PlayStation Portable). Ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier (PEGI) przyznał grze ranking 3+ (powyżej 3 lat).

Przeczytaj cały tekst "Z piskiem opon do sklepów w Europie wjeżdża Burnout Dominator..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie ciekawi - kategoryzacja wiekowa gry na 3+ , w połączeniu z wypowiedzią jednego z twórców "najszybsza, najbardziej agresywna seria wyścigowa jaka kiedykolwiek powstała".

cos tu nie tak :/ a jaką kategorię ma np. NFS:U2 lub inny z cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 14:19, Martimat napisał:

wiecie co mnie ciekawi - kategoryzacja wiekowa gry na 3+ , w połączeniu z wypowiedzią jednego
z twórców "najszybsza, najbardziej agresywna seria wyścigowa jaka kiedykolwiek powstała".

cos tu nie tak :/ a jaką kategorię ma np. NFS:U2 lub inny z cyklu?


jesłi chodzi ci o to że najbardziej agresywna to tu chodzi o walkę a nie agresje w czystej postaci
oczywiście czterolatek by w to grać nie potrafił ale nie miałby spaczonej psychiki po tej grze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier (PEGI) przyznał grze ranking 3+ (powyżej 3 lat).
Czyli szkolenie szalonych kierowców od najmłodszych lat ;))
Tylko musze znaleźć coś o tym co nowego dodali (więcej info ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm syszałem że nowego burnołta nie robi Criterion tylko EA to prawda czy w małym stopniu.

Po drugie patrząc po screnach nie wiele się rużni od Rvenenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm syszałem że nowego burnołta nie robi Criterion tylko EA to prawda czy w małym stopniu.

Po drugie patrząc po screnach nie wiele się rużni od Rvenenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jesłi chodzi ci o to że najbardziej agresywna to tu chodzi o walkę a nie agresje w czystej postaci
>oczywiście czterolatek by w to grać nie potrafił ale nie miałby spaczonej psychiki po tej grze ;p


Ubawiłem się do łez :) Mój młody zaczął grać w NFSMW na klawiaturze jak miał troche ponad 2 latka a na kierownicy jak miał 2,5. Grał tez bez problemów w Crashday, BMT i inne. W NFS ze względu na brak uszkodzeń kończył wyścigi.

pozdrawiam

Legioner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować