Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kffiaciany konkurs - odszyfruj napis i zgarnij książki!

58 postów w tym temacie

a co do regulaminu - zerknałem na niego i sa tam TAAAAKIE byki ze nawet nie bede cytowac. Nieudana przeróbka pdfki o recenzji czxarodziejskiego statku.

a zreszta co mi tam :P, zacytuje:
"6.2.2 Reklamacja, pod rygorem nieważności, musi być wysłana do CD Projekt listem poleconym na adres (...) z dopiskiem "Konkurs na recenzje powieści czarodziejski statek""...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli choidzi o to żeby odczytać dopisek, który jest od prawej do lewej, przepisać go na mail i wysłąć?
Chyba czegoś nie łapię, co w tym trudnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:05, El Pingwinho napisał:

Czyli choidzi o to żeby odczytać dopisek, który jest od prawej do lewej, przepisać go na mail
i wysłąć?
Chyba czegoś nie łapię, co w tym trudnego?

To co w każdym konkursie - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym sciagnal to elektroniczne cos, ale nie dosc ze ma wielkosc 0 MB to jeszcze "server is too busy". Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo bezsensowne ze wygrywa pierwsze 5 osob... to kazdy ma sleczec caly wieczor przed monitorem, spamowac F5 i a noz, akurat w tym momencie dadza newsa o konkursie?... n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak uważam, że losowanie - chociaż mniej sprawiedliwe - jest lepsze, gdyż w ten sposób jest większe zainteresowanie konkursem. A tak to po kilkudziesięciu minutach konkursu wiadomo, że już się nie wygra. A konkurs był banalny i w dodatku w wersji elektronicznej insidera można było zaznaczyć ten tekst i przekopiować. Zajęłoby to jakieś pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:27, ashar napisał:

imo bezsensowne ze wygrywa pierwsze 5 osob... to kazdy ma sleczec caly wieczor przed monitorem,
spamowac F5 i a noz, akurat w tym momencie dadza newsa o konkursie?... n/c


Przecież jest RSS...


Są dwa błędy.

20070320212704

20070320212709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować