AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 13:56, Budo napisał:

Kogo obchodzą Asury? Charry mają miotacze ognia! :D
http://www.wiki.guildwars2.com/wiki/File:2009_Gamescom_concept_art_40.jpg


Mnie i owszem - obchodzą. :) A ogień to ja lubię na lewo i prawo rzucać, ale za pomocą czarów a nie miotaczy. ;)

Dnia 23.08.2009 o 13:56, Budo napisał:

btw nie jest wykluczone, że będą jeszcze inne rasy- na gw2 wiki został uaktualniony artykuł
o gw2- niby jakiś wywiad potwierdził, że będzie więcej ras, ale niewykluczone, że to
jakaś ściema.


No dokładnie kiedyś myślałem, że tengu byłby grywalną rasą (może w jakimś dodatku, gdzie będzie można się przenieść do Canthy, gdzie cesarz Usoku eksterminuje rasy niebędące ludźmi), ale także będące na wymarciu century.
A może będzie też dodatek dający dostęp do Elony, gdzie jako nieumarły można pomóc Palawie Joko zdominować świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 14:19, Ash napisał:

A może będzie też dodatek dający dostęp do Elony, gdzie jako nieumarły można pomóc Palawie Joko zdominować świat?


O toto. Czemu w MMO nie ma "zuej" ścieżki? SW TOR tylko taką oferuje na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 14:00, Azra napisał:

hermafrodytyczne, lewitujące Mursaato-pedały! :D


Stfu nub, Mursaaci rulz *_*
Imo ich wątek został zbyt pominięty po Prophie ... liczyłem, że zagrają chociaż małą rolę w GW:EN a tu kupa. Zupełnie jakby wszyscy znikneli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Say wut? A Lazarus Dire? Zabijało się go w GWEN w formie questa dla asurów. Prosił w nim o pomoc były Mantlak który chciał się wyzwolić spod ejgo wpływu, jednakże się nie dało i mantlak razem ze śmiercią Lazarusa odwalił kitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:13, Ostrowiak napisał:

Say wut? A Lazarus Dire? Zabijało się go w GWEN w formie questa dla asurów. Prosił w
nim o pomoc były Mantlak który chciał się wyzwolić spod ejgo wpływu, jednakże się nie
dało i mantlak razem ze śmiercią Lazarusa odwalił kitę.


Musiałem pominąć jakoś ten quest. Ale i tak liczyłem, jeszcze przed premierą GWEN, że Mursaaci zagrają wielką rolę. A ich ukazanie się pod postacią jednego questa ... słabo. Zawsze ich lubiłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że system przebudują znacznie, znaczy - zostawią to, co było dobre w GW, a wady wyeliminują. Bo GW (przynajmniej mnie) za szybko wypuściło ze swoich objęć. Po prostu niezbyt mi się chciało robić wszystkiego w systemie ja + boty. Ja zrobią z "dwójki" grę bardziej multiplayerową (na co się raczej zanosi), to ja jestem za. Jeśli nie... No cóż, kupić grę pewnie i tak kupię - choćby dla samej otoczki fabularnej.

Ps. Tak w ogóle to mogliby wprowadzić jakiś niski abonament, żeby odstraszyć trolli. Bo jak mi się przypomina Spamadan, to aż ciarki mam, brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:36, Budo napisał:

/.../

No cóż, teraz to możesz sobie co najwyżej kupić everlasting, jak ja ;]


Wiesz chyba, że nie gram w GW już od dawna ;] Nagrałem się w jedynkę, czekam na dwójkę.
Ja chcę Mursaatów jako rasę w GW2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 19:45, Outlander-pro napisał:

Ja chcę Mursaatów jako rasę w GW2 ;D


na wiki jest napisane, że tylko kilku przetrwało wydarzenia z Proph - lwia część została zabita przez Tytanów.
tak więc jako rasy na pewno ich nie zobaczymy, ale kto wie, może twórcy miło nas zaskoczą i wprowadzą choć jednego lewitującego NPCa - ot, puszczą oczko do starych wyjadaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:47, Azra napisał:

na wiki jest napisane, że tylko kilku przetrwało wydarzenia z Proph - lwia część została
zabita przez Tytanów.

Swoją drogą to brzmi idiotycznie - mieli co prawda swoją bazę na Ring of Fire, mieli Bloodstone''a w dżungli ... ale przecież przybyli "z nie tego świata". A przynajmniej tak mi się wydaje, jakiś NPC przynajmniej mówił, że ich moc jest nie z tego świata. No ale pilnowali tych Wrót Komalie, ale żeby praktycznie wszyscy tam zdechli? Nie wmówicie mi, że cała rasa przeniosła się na Ring of Fire ;] Poza tym przecież Mursaaci mają swoje "miasto" głeboko w Maguumie. Zabrali tam chyba Saula D''Alessio. Tam musiali chyba też przetrwać. Nikt mi nie wmówi, Mursaatów już nie ma :P
No i jest jeszcze rasa Seerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seery swoją drogą muszą się teraz cieszyć - pomogły zabić ostatnich strażników Tytanów. Pytanie, czemu?

A w GW2 bym chętnie widział Auction House.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 20:03, Ostrowiak napisał:

Seery swoją drogą muszą się teraz cieszyć - pomogły zabić ostatnich strażników Tytanów.
Pytanie, czemu?

I tu dochodzimy do sedna sprawy ... Mursaaci wcale nie musieli być "tymi złymi", a Seerzy "dobrymi". Trwał między nimi konflikt, ale nie wiemy czemu. Poza tym jakby nie patrzeć, Mursaaci byli strażnikami "Door of Komalie" i pilnowali by Tytani nie wyszli na wolność. Przy okazji znali część Przepowiedni o Flameseekerze. Wg jej części ich rasa miała być zdziesiątkowana. Omyłkowo myśleli, że "Chosen" chcą wypełnić przepowiednię - chronili własną rasę. Seerzy albo po prostu skorzystali z okazji, albo mieli coś wspólnego z Abbadonem nawet, nie można tego wykluczyć. W trakcie gry spotykamy Seerów bodajże 3 razy. A nawet możliwe, że to jeden i ten sam Seer... Nie ma nigdzie otwartej walkii w Tyrii między Seerami a Mursaatami. Równie dobrze Seer mógł zmanipulować graczy albo by zniszczyć Mursaatów, albo by pomóc wyzwolić Tytany. Chciałbym rozwinięcia tego wątku, bo swego czasu wgłębiłem się w fabułę GW i muszę przyznać, że jest ciekawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 20:23, Budo napisał:

Coś z handlem musi być, auction house to najlepsza opcja. Ktoś wie, jak jest rozwiązany
handel w Aionie?


Z tego co pamiętam to mieszanka WoWa i L2 - możliwość wystawienia itemków w AH oraz możliwość wystawienia ''private store'' - wybierasz co chcesz sprzedać/kupić, ustalasz cenę i postać siada na czterech literach ze sklepikiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, stratgany mają to do siebie, że jak każdy wpadnie na ten pomysł to w mieście nic nie widać, chociaż ma to też swoje zalety. Pamiętam taki patent w Kal Online, przy dobrych cenach w dwie godzinki można było wyprzedać wszystkie śmieci, ale miasta były zatłoczone, że aż strach. Mogliby wydzielić jakieś strefy handlowe na x postaci i tylko tam moznaby się rozłożyć. Ale AH to chyba i tak najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 20:57, Adjatha napisał:

Z tego co pamiętam to mieszanka WoWa i L2


Uff. Czyli będzie najlepsze możliwe rozwiązanie. I chwała im za to :) Takie jednoosobowe "bazarki" też mają swój urok często, nie chciałbym, żeby nagle zniknęły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:02, Mohair napisał:

Uff. Czyli będzie najlepsze możliwe rozwiązanie. I chwała im za to :) Takie jednoosobowe
"bazarki" też mają swój urok często, nie chciałbym, żeby nagle zniknęły :P


Ee, ja napisałem jak jest w Aionie, w GW2 może być tak jak w pierwszej części. :P Ale faktycznie ,zestaw AH i rynek to najlepsza opcja - szczególnie, że w sklepiku można też ustawić skupowanie przedmiotów co raczej w AH nie może się pojawić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się