AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 21:07, Adjatha napisał:

> Uff. Czyli będzie najlepsze możliwe rozwiązanie. I chwała im za to :) Takie jednoosobowe

> "bazarki" też mają swój urok często, nie chciałbym, żeby nagle zniknęły :P

Ee, ja napisałem jak jest w Aionie


...'' Szlag. Nie doczytałem posta, na którego odpowiadałeś... :|

Dnia 23.08.2009 o 21:07, Adjatha napisał:

w GW2 może być tak jak w pierwszej części. :P


...''

Dnia 23.08.2009 o 21:07, Adjatha napisał:

Zestaw AH i rynek to najlepsza opcja - szczególnie, że w sklepiku można też
ustawić skupowanie przedmiotów co raczej w AH nie może się pojawić. ;]


Otóż to. Wybór tylko jednej opcji nie jest najlepszym rozwiązaniem. Chociaż wszystko będzie lepsze od tego "WTB/WTS/WTT!!!!" :| Jak tego nie zmienią, to będzie niezbyt fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 21:07, Adjatha napisał:

Ee, ja napisałem jak jest w Aionie, w GW2 może być tak jak w pierwszej części. :P

Nie no, twórcy nasłuchali się tyle narzekań na to, że nie ma AH, to teraz pewnie będzie :P Albo jakiś lepszy patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:19, Ash napisał:

AH bardzo by się przydał, bo generalnie handel w GW leży i to bardzo...


No co ty nie powiesz, Sherlocku :P
...

WTB Auction House!!! Offer 6.66k €urogąbek !1oneone111!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:15, Outlander-pro napisał:

:P Albo jakiś lepszy patent.


O lepszy patent ciężko, chociaż nie obraziłbym się np. za opcję wylogowania się po wystawieniu private store - mi by taka opcja pasowała nawet bardziej niż AH (afair w wowie żeby wystawić przedmiot musisz zapłacić), bo byłby też stały skup. :] Tylko wtedy koniecznie opcja wyszukiwania przedmiotów - wpisując nazwę podświetlają Ci się sklepiki z tym przedmiotem.

Moher - od spamowania chatu i tak nie uciekniesz, zgodnie z zasadą ''jeśli jest Ci coś potrzebne na teraz, to nie będzie tego w żadnym sklepie''. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:34, Ostrowiak napisał:

Wykluczam to, w końcu pod koniec kampanii Proph bonusem jest zabicie trzech lordów Tytanów
powielających armię. Zleca go atakowany przez Tytanów Seer.


No dobra, czyli nie spiskowali z Abaddonem. Ale to i tak nie znaczy, że są dobrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś knują, miejmy nadzieję że ich intrygi się rozkręcą w dwójce. Poza tym może zwiedzimy zaginione miasto Mursaatów w Maguumie? ;> Będzie niedaleko ziemi Sylvari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:00, Ostrowiak napisał:

Coś knują, miejmy nadzieję że ich intrygi się rozkręcą w dwójce. Poza tym może zwiedzimy
zaginione miasto Mursaatów w Maguumie? ;> Będzie niedaleko ziemi Sylvari.


No właśnie mnie to intryguje bardzo ;] Zdaje się, że w Manuskryptach było nawet o nim coś napisane: z tego co pamiętam było olśniewające, wszędzie były wieże "zdające się docierać do niebios". Tak przynajmniej wspominał to Saul D''Alessio :P O mieście wspomina też ferryman Old Joness.

A tak poza tym - myślałem, że po wydarzeniach z GWEN Charry przejrzały na oczy i przestały atakować Ascalon. A tu okazuje się, że nie, zepchneli ludzi aż pod góry oddzielające Ascalon od Kryształowej Pustyni o.O
Eh, te Charry są takie głupie i prymitywne :P (prowokacja!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adelbern picza, zamiast uciekać z resztą to woli rzeź ;> A Ebonhawke zdumiewająco przypomina nazwą skill elementalisty, lub...

Tak ANet, wiemy, lubicie Bioware :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:20, Ostrowiak napisał:

Adelbern picza, zamiast uciekać z resztą to woli rzeź ;>

Lepiej zginąć w walce, niż tchórzliwie uciekać :D I przyzwał duchy poległych ascalońskich wojaków, ale coś mu nie wyszło, bo te duchy biją i Charrów i "naszych" xD


>A Ebonhawke zdumiewająco

Dnia 23.08.2009 o 22:20, Ostrowiak napisał:

przypomina nazwą skill elementalisty, lub...

Tak ANet, wiemy, lubicie Bioware :)

Hmm, ke? To jakaś aluzja, której nie łapię jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:44, Outlander-pro napisał:

Lepiej zginąć w walce, niż tchórzliwie uciekać :D I przyzwał duchy poległych ascalońskich
wojaków, ale coś mu nie wyszło, bo te duchy biją i Charrów i "naszych" xD

Bo jego miecz to w Biedronce za czypiędziesiunt w dwupaku sprzedawali. Rurykowi dał drugi.

Dnia 23.08.2009 o 22:44, Outlander-pro napisał:

Hmm, ke? To jakaś aluzja, której nie łapię jak widać :)

Ebon Hawk - kultowy statek będący mobliną bazą Revana i Jedi Exile z obu KotOR-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:47, Ostrowiak napisał:

Bo jego miecz to w Biedronce za czypiędziesiunt w dwupaku sprzedawali. Rurykowi dał drugi.


Widocznie już stary był, w końcu pochodził z czasów gdy bogowie chodzili po Tyrii ... a to było daaaaawno temu, więc nic dziwnego, że ten miecz z demobilu nie zadziałał jak powinien :P

Dnia 23.08.2009 o 22:47, Ostrowiak napisał:

Ebon Hawk - kultowy statek będący mobliną bazą Revana i Jedi Exile z obu KotOR-ów.

Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

What languages will be supported/Will there be different servers for different languages?

We don''t know.

:(

Ważna informacja:
Do each of the races start in different areas?

No. ArenaNet want you to be able to play with your friends if you want to even if you choose different races. Each race however has a slightly different storyline available to it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 23:46, Budo napisał:

Ważna informacja:
Do each of the races start in different areas?

No. ArenaNet want you to be able to play with your friends if you want to even if you
choose different races. Each race however has a slightly different storyline available
to it.


Nie wiem skad to masz ale to zdanie bledne jest, w wywiadzie jest napisane wręcz przeciwnie:
"The five playable races in the initial release of Guild Wars 2 are the asura, charr, humans, norn, and sylvari. Although they begin in different areas, and have slightly different storylines, all the races must come together in order to defeat the Elder Dragons, because no single race is powerful enough to do so alone."
http://pc.ign.com/articles/101/1015971p2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nawet nie wyobrażam zabijania tych gigantycznych smoków. W propie glint była problemem, great destroyer też nie był łatwy. Chociaż jest to możliwe skoro dało się pokonać Abaddona to stare smoki też się będzie dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 02:01, Wielki_Bubba napisał:

Ja sobie nawet nie wyobrażam zabijania tych gigantycznych smoków. W propie glint była
problemem,

to chyba sie robilo h/h ?

Dnia 27.08.2009 o 02:01, Wielki_Bubba napisał:

great destroyer też nie był łatwy.

Mnostwo osob go runnuje do tej pory:)

Dnia 27.08.2009 o 02:01, Wielki_Bubba napisał:

Chociaż jest to możliwe skoro dało się pokonać Abaddona to stare smoki też się będzie dało ;)

Wszystko sie da, wiec sam sobie odpowiedziales na swoje wyobrazenia ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gyuild Wars 2 będzie do wysolowania, więc wszystko się da. Podejrzewam, że wprowadzą jakiś level scalling, tak aby dla dużego party smok był duuużo trudniejszy niż dla samotnej postaci z npc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się