AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2011 o 22:57, BartexooN napisał:

Tak mnie zastanawia taki motyw "starzenia" ,czy coś z postaci GW 1. Poprostu importowanie,
nie mówię już o jakich tytułach ,czy itemach z GW 1 (HoM) do GW 2.


Twój necro będzie zasilał jako minion inne necro z GW2. Żaden człowiek nie żyje 250 lat... Jedyne co postać z GW2 będzie miała wspólnego z Gw1 to przodek i jego osiągniecia. No i ew. nick, bo będzie zarezerwowany.

Dnia 30.04.2011 o 22:57, BartexooN napisał:

Ciekawi mnie też sylvari. Znane z ciekawych kolorków skóry m.in zielony, ale czy będzie
może czarny (...) ,albo niebieski? Tak fantastycznie by wyglądało.


Dowiemy się chyba po redesign''ie tej rasy. Poprzednio można było zauważyć różne wariacje sylvari w tym zielone, pomarańczowe, fioletowe etc.
Szczerze mówiąc dobre pytanie. Jeśli będzie niebieski to zrobię sobie mojego własnego Na''vi :D

Dnia 30.04.2011 o 22:57, BartexooN napisał:

Czy AN ma zamiar zrobić jakiś edytor taki bardziej złożony dużo bardziej,niż w GW 1?
Mówili coś o tym?


Na tą chwilę poza "będzie bardzo rozbudowany" nie wiemy nic. Podczas dema edycja była zablokowana.

Dnia 30.04.2011 o 22:57, BartexooN napisał:

Broń palna,coś ANetka mówiła o tym,ale nie mogę się doszukać. O co kaman? Wygląd broni,działanie?
Link...Proszę?


http://wiki.guildwars2.com/wiki/Rifle
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Pistol
I w akcji:
http://www.guildwars2.com/en/the-game/professions/thief/

@ Humanghost
250 lat nie 150... ;) i to licząc od roku

Spoiler

w którym Kormir osiągnęła boskość, czyli 1075 AE

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 11:16, Largooo napisał:

Są jakieś plotki, kiedy można spodziewać się premiery GW2?


"When it''s done". Strzelam, że na początku przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 11:16, Largooo napisał:

Są jakieś plotki, kiedy można spodziewać się premiery GW2?


Padło stwierdzenie, że beta testy pojawią się bliżej premiery, a wyraźnie napisano, że beta testy będą w tym roku.
Zatem albo Gwiazdka 2011 albo początek roku 2012. Ostatecznie stawiam na siódme urodziny GW1, czyli koniec kwietnia 2012.

Polecam też przejrzeć:
http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No i ew. nick, bo będzie zarezerwowany.

Na pewno? Wydawało mi się, że itemy i osiągnięcia będzie można zyskać dzięki passom i nickowi do konta z pierwszej części, ale rezerwacja nicków? Po co i dlaczego? To nie jest do tego konieczne, mimo faktu, że podobno będzie można komunikować się w grze z graczami z jedynki. Chyba, że masz oficjalne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 16:55, szmarcin napisał:

>No i ew. nick, bo będzie zarezerwowany.

Na pewno? Wydawało mi się, że itemy i osiągnięcia będzie można zyskać dzięki passom i
nickowi do konta z pierwszej części, ale rezerwacja nicków?

Już od ponad dwóch lat było wiadome, że będzie rezerwacja nicków (patrz przypięty post ze starym oficjalnym FAQ).

Dnia 06.05.2011 o 16:55, szmarcin napisał:

Po co i dlaczego?

A co się tu dziwić? Ludzie grali na swoich nickach przez 6 lat w GW i wyrobili sobie reputacje na nich i pod konkretnymi nickami są znani w środowisku GW. Głupio by było jakby co bardziej znane osoby w świecie GW straciły swój nick na rzecz jakiegoś człowieka, który nawet nie grał w GW1, poza tym na pewno znaleźliby się ludzie, którzy z chęcią pod takie osoby by się podszywały i w jakiś sposób to wykorzystywały...
To naturalne, że ludzie chcieli by grać pod swoimi nickami w GW2 pod którymi grali w GW1 i chwała za to AN, że będzie rezerwacja nicków.
Ja sobie nie wyobrażam, że ktoś by mógł zakosić mój nick w GW2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 17:16, cinus2 napisał:

> >No i ew. nick, bo będzie zarezerwowany.
>
> Na pewno? Wydawało mi się, że itemy i osiągnięcia będzie można zyskać dzięki passom
i
> nickowi do konta z pierwszej części, ale rezerwacja nicków?
Już od ponad dwóch lat było wiadome, że będzie rezerwacja nicków (patrz przypięty post
ze starym oficjalnym FAQ).

K, dzięki.

Dnia 06.05.2011 o 17:16, cinus2 napisał:

> Po co i dlaczego?
A co się tu dziwić? Ludzie grali na swoich nickach przez 6 lat w GW i wyrobili sobie
reputacje na nich i pod konkretnymi nickami są znani w środowisku GW. Głupio by było
jakby co bardziej znane osoby w świecie GW straciły swój nick na rzecz jakiegoś człowieka,
który nawet nie grał w GW1, poza tym na pewno znaleźliby się ludzie, którzy z chęcią
pod takie osoby by się podszywały i w jakiś sposób to wykorzystywały...
To naturalne, że ludzie chcieli by grać pod swoimi nickami w GW2 pod którymi grali w
GW1 i chwała za to AN, że będzie rezerwacja nicków.
Ja sobie nie wyobrażam, że ktoś by mógł zakosić mój nick w GW2 :P


A mnie to ,,leci'''' czy zabraliby, czy nie. Nick nickiem, nowi i tak nie będą Cię znali. Mówisz o reputacji, a jakoś na nią nie zwracam uwagi, szczerze mówiąc to nie znam jakiegoś "superhiperkoksa z gw", który by mnie zachwycił. Bo czemu mam czuć do niego respekt? Zrobił DoA z kumplami? :P I co zrobił dla społeczności?

Rezerwację nicków uważam za złą, bo już na początku nowi gracze będą mieli problem z nimi. Powiedzmy sobie szczerze: mamy nadzieję na co najmniej 5 milionów graczy. Teraz sobie wyobraź, że jest 5 razy tyle nicków (powiedzmy średnio 5 postaci na konto).

Powyższy wywód jest trochę nieracjonalny i wstawiony na siłę (w końcu to tylko nicki), wiec można go uznać za żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 16:55, szmarcin napisał:

Chyba, że masz oficjalne źródło.


Can I play my original Guild Wars character in Guild Wars 2?
Guild Wars 2 is a whole new game with different professions and races, new technology, and expanded gameplay. It is not possible to directly use an original Guild Wars character.

However, your original Guild Wars character names will be reserved for your use in Guild Wars 2. The Hall of Monuments in Guild Wars 2 recognizes the accomplishments commemorated by your original Guild Wars characters and provides you with unique rewards to showcase those achievements.


Polecam też przejrzeć:
http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/
to jest źródło.

Edit zresztą było na ten temat chyba z 5 wywiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary Twoje wynurzenia to jedna z bardziej dennych rzeczy w tym wątku. Rezerwacja nicków będzie i koniec, grałem 5 lat w gw i chcę mieć możliwość grania w dwójkę na tym samym nicku, koniec. To, że Ty nie masz reputacji i nie jesteś przywiązany to nikogo nie obchodzi, wielu graczy jest i będzie sobie nicki rezerwować. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 17:48, szmarcin napisał:

Rezerwację nicków uważam za złą, bo już na początku nowi gracze będą mieli problem z
nimi. Powiedzmy sobie szczerze: mamy nadzieję na co najmniej 5 milionów graczy. Teraz
sobie wyobraź, że jest 5 razy tyle nicków (powiedzmy średnio 5 postaci na konto).



5 milionów graczy? Mam 12 postaci, tylko raz miałem problem z nazwaniem. A kilkukrotnie kasowałem i tworzyłem na nowo. Poza tym wkur... bym się jakbym zobaczył np. Airel Velis w GW2 jako np. asure thiefa. Moim zdaniem to dobre, bo moje postacie są najmojsze.
Poza tym jest to dobre ze względów fabularnych. Nie zrobie sobie charra z imieniem człowieka z GW1, żyjacego 250 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam kilka nieprzyjemnych ludzi którzy czekają,by to zrobić czyt. zarezerwować nick. Mam nadzieję,że będzie trza potwierdzić i dać "dowód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:10, BartexooN napisał:

/.../

Mam kilka nieprzyjemnych ludzi którzy czekają,by to zrobić czyt. zarezerwować nick. Mam
nadzieję,że będzie trza potwierdzić i dać "dowód".



Eee tzn? Możesz zarezerwować nick postaci jaką posiadasz w gw, jaki dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:19, Budo napisał:

/.../

Stary Twoje wynurzenia to jedna z bardziej dennych rzeczy w tym wątku. Rezerwacja nicków
będzie i koniec, grałem 5 lat w gw i chcę mieć możliwość grania w dwójkę na tym samym
nicku, koniec. To, że Ty nie masz reputacji i nie jesteś przywiązany to nikogo nie obchodzi,
wielu graczy jest i będzie sobie nicki rezerwować. Koniec, kropka.


Zaraz się rozpłaczę. Budo, ale ja jestem biedny. Ty też - nie musisz czytać tych postów - a i tak to robisz. Zapuść mi ignore, a ja zrobię tak samo - i luz.

Tak poza tym - ja tej opcji nie zmienię, więc nie ma się o co rzucać?
I rzeczywiście - nie mam reputacji, bo nie jestem popularny. Czemu? Bo wolę chodzić tylko z kumplami, razem z nimi się bawić, zdobywać, mieć "fun". Trywialne wytłumaczenie, ale jest. I jest prawdziwe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:10, BartexooN napisał:

Mam kilka nieprzyjemnych ludzi którzy czekają,by to zrobić czyt. zarezerwować nick. Mam
nadzieję,że będzie trza potwierdzić i dać "dowód".


Nicków możesz uzyć kiedy połączysz konto z Gw1 z kontem Gw2. Póki tego nie zrobisz, nikt na całym swiecie nie ukradnie ci imienia z gw1, osiągnięć etc. No chyba, że skradzione zostanie konto z Gw1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nowa a następna. Może to być albo mesmer albo "3rd adventurer". Osobiście bardziej wyczekuję mesmera. A nową pewnie zachowają jako ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się