Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

witam
gdzie mozna zdobyc lub kupic bron?

bo mam misje w ktorej strzelam najoszczedniej jka sie da z resztek mojej amunicji i nie starcza mi jej na kilku przeciwnikow tak wiec nie mam jak ich zalatwic.

wiec ponawiam gdzie kupic bron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:09, Noobio napisał:

wiec ponawiam gdzie kupic bron?


Broni podstawowych (lvl1) nie da się kupić. Amunicji również. Wszystkie bronie można a) zebrać po przeciwnikach b) wziąść z domu. Możesz już przejmować interesy konkurencyjnych rodzin? Jeżeli tak to napadnij jakąś słabo strzeżoną piekarnię. Przynajmniej 2 przeciwników będzie miało pistolety. Zawsze kilkadziesiąt sztuk amunicji do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam może troszke głupi problem i pewnie większość wemie to za żart ale nie ja to jest prawda.

którym klawiszem wychodzi sie z samochodów?? próbowałem wszystkich na klawiaturze i naprawde nie wiem jak sie wykonuje tą trudną czynność...

sprawdzałem w opcjach nei pisze tam jak sie wychodzi i którym klawiszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze taz powtórzę. Błąd ten występuje w wersji pirackiej. Radzę kupić oryginał w cenie 29 zł. Jest to świetna gra i warto ją mieć oryginalną (jak każdą inną grę).

P.S.
Jak by co to się spacją wchodzi i wychodzi z pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam misje w której musze zabic 4 rodziny. I tu pojawia się problem...jak? Żeby dostac się do domu gdzie jest bomba trzeba pokonac SPORO przeciwników... a więc czy istnieje jakiś sposób prostszy? Może ktos przeszedł tą misję i zna sposób w jaki można przejśc to misję. Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:58, lukaszenka napisał:

Witam. mam misje w której musze zabic 4 rodziny. I tu pojawia się problem...jak? Żeby dostac
się do domu gdzie jest bomba trzeba pokonac SPORO przeciwników... a więc czy istnieje jakiś
sposób prostszy? Może ktos przeszedł tą misję i zna sposób w jaki można przejśc to misję. Proszę
o pomoc:)


Ja ulepszyłem broń Tommy na Dillingera, co znacznie ułatwia rozgrywkę - 2 strzały i już po przeciwniku, a i magazynek ma znacznie bardziej pojemny od Tommy''ego. Jedynym problemem jest to, że Dillinger kosztuje 500 000, więc będziesz miał "lekkie" problemy z jego zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:27, lukaszenka napisał:

A jak ulepszyc można??


Broń można ulepszyć u ulicznych handlarzy, którzy są porozrzucani po całym Nowym Jorku. Musisz podejść do handlarza, który będzie miał nad głową "rączkę lalkarza" i zaproponuje Ci ulepszenie broni lub zakup amunicji, w zależności od tego, czy już ulepszyło się broń.

Dnia 24.06.2007 o 11:27, lukaszenka napisał:

A nie ma innego sposobu przejścia tej misji niż "siekanka"??


Nie ma. Po prostu trzeba wszystkich wymordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:46, edeń napisał:

Broń można ulepszyć u ulicznych handlarzy, którzy są porozrzucani po całym Nowym Jorku. Musisz
podejść do handlarza, który będzie miał nad głową "rączkę lalkarza" i zaproponuje Ci ulepszenie
broni lub zakup amunicji, w zależności od tego, czy już ulepszyło się broń.


Jesteś pewien że to rączka lalkarza? Ona symbolizuje możliwość wymuszenia. W wersji na x360, handlarze bronią byli zaznaczeni na mapie jako zielone, srebrne lub złote pistolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:54, shinian napisał:

Jesteś pewien że to rączka lalkarza? Ona symbolizuje możliwość wymuszenia. W wersji na x360,
handlarze bronią byli zaznaczeni na mapie jako zielone, srebrne lub złote pistolety.


W wersji PC handlarze bronią nad swoją głową mają rączkę lalkarza. Jestem tego pewien na 100%. Natomiast nie będę się wypowiadał o wersji na X360, to Twoja działka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:59, edeń napisał:

W wersji PC handlarze bronią nad swoją głową mają rączkę lalkarza. Jestem tego pewien na 100%.
Natomiast nie będę się wypowiadał o wersji na X360, to Twoja działka :)



owszem, maja reke lalkarza nad glowami, ale rowniez na mapie sa zaznaczemni miniaturka danej broni ktora ulepszaja lub sprzedaja (bron jest tylko koloru czarnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem i na ulicach nie ma żadnych handlarzy broni a tym bardziej znaczków lalkarzy nad nimi. Te znaczki są tylko przy kolesiach w restauracjach, itp. Więc jak mam ulepszyc tą broń bo kase mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:25, lukaszenka napisał:

Patrzyłem i na ulicach nie ma żadnych handlarzy broni a tym bardziej znaczków lalkarzy nad
nimi. Te znaczki są tylko przy kolesiach w restauracjach, itp. Więc jak mam ulepszyc tą broń
bo kase mam:)


Nie mapie, jak już wspomnieli koledzy wyżej, są zaznaczeni brońmi. A nie widzisz ich zapewne dlatego, że "ukrywają się" w zaułkach. Popatrz na mapę i podążaj tym śladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:41, lukaszenka napisał:

Ale na mapie nie ma żadnych zaznaczonych broni. A przy restauracjach patrzyłem w zaułkach to
nikogo tam nie ma.


Dealerzy zaznaczeni są na mapie głównej ikonkami broni, a na mapie podręcznej czarnymi rombami. Poszukaj, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań - czy ojca gdzieś się rejestruję i czy coś z tego się ma :P
I skąd można zdobyć (nie płacąc, nie piracąc) soundtrack z gry-filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:41, lukaszenka napisał:

Ale na mapie nie ma żadnych zaznaczonych broni. A przy restauracjach patrzyłem w zaułkach to
nikogo tam nie ma.

Mapa w menu - cała legenda, wybrać nawet można samą broń. A na mini mapie to goście (czarnorynkowcy) zaznaczeni są czarnym rombem (ew. deltoidem, jak kto woli w którą stronę). Nie są wszędzie więc dokładnie się przypatruj (aha, amunicji nie opłaca się kupować - zajmij jeden hotel i będziesz miał cały arsenał - tylko innowacje sobie dokupowywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź bo nie wiedziałem do czego służą te czarne romby:D. A w której dzielnicy znajduje się ten handlarz broni co przerabia Tommy Guna za 500.000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować