Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 15:33, olki77 napisał:

Dzis premiera dzis premiera troche dorogie to


I ma juz ja ktos? wiem ze pudelko swietnie wyglada, ale jak wyglada sama gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:33, olki77 napisał:

Dzis premiera dzis premiera troche dorogie to


O czym ty mówisz, oficjalna premiera w Polsce jak i całej Europie odbędzie się 24 marca, czyli w piątek. A co do ceny, to uważam, że jest odpowiednia. Czytałem wiele recenzji i zdecydowana większość zagranicznych serwisów bardzo wysoko ocenia The Godfather, trafiają się oceny 10/10 ale również 6/10 - malkontenci, którym nic nie pasuje zawsze się znajdą. Serwis IGN ocenił Ojca Chrzestnego na 8 w skali 10-stopniowej. Głównym minusem według niektórych jest grafika, natomiast ja uważam ją za świetną. Widziałem wiele trailerów i grafika jest bardzo podobna do tej z Mafii:The City of Lost Haven (czyli genialna). Będzimey jeździć po wąskich uliczkach jak i szerokich autostradach w mieście, w mgle, deszczu, słońcu, rano, wieczorem, tylko nie wiem czy w śniegu - ale zapewne też. Dlatego już uważam tą gierke za genialną, chociaż jeszcze w nią nie grałem i co najważniejsze ma bardzo rozsądne wymagania sprzętowe: P IV 1,4 GHZ 256 RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 16:09, Unpredictable napisał:

> Dzis premiera dzis premiera troche dorogie to

O czym ty mówisz, oficjalna premiera w Polsce jak i całej Europie odbędzie się 24 marca, czyli
w piątek. A co do ceny, to uważam, że jest odpowiednia. Czytałem wiele recenzji i zdecydowana
większość zagranicznych serwisów bardzo wysoko ocenia The Godfather, trafiają się oceny 10/10
ale również 6/10 - malkontenci, którym nic nie pasuje zawsze się znajdą. Serwis IGN ocenił
Ojca Chrzestnego na 8 w skali 10-stopniowej. Głównym minusem według niektórych jest grafika,
natomiast ja uważam ją za świetną. Widziałem wiele trailerów i grafika jest bardzo podobna
do tej z Mafii:The City of Lost Haven (czyli genialna). Będzimey jeździć po wąskich uliczkach
jak i szerokich autostradach w mieście, w mgle, deszczu, słońcu, rano, wieczorem, tylko nie
wiem czy w śniegu - ale zapewne też. Dlatego już uważam tą gierke za genialną, chociaż jeszcze
w nią nie grałem i co najważniejsze ma bardzo rozsądne wymagania sprzętowe: P IV 1,4 GHZ 256
RAM.


Nie wiem moze nie doczytalem ale napisanie było ze gra trafia juz dzis na polki sklepowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na screeny to gra proazka, zapowiadan niczym drive3r ale taka sama grafa, moze fabula niezla ale i tak jej nei kupie chyba wole poarzdne crpg do 50 zl kupilem ze 5 gier za 80 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko all !!! Mam taka prozbe jak by kots natkna sie na spolszczenie do Godfather-a to bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje z gory THX. A co do gierki to wymiata klimat niesamowity jak w filmie, grafa... jak zagracie to sami zobaczycie, spodziewalem sie troche lepszej np. te samochody to troszke im nie wyszly, ale polecam warto poswieci troche czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie z Czech a z Anglii brat mi przyslal, troszke ciezko w Anglii o polska wersje prawda;/ wiec jak kolega chce sie na cos przydac to moze napisze jak spolszczyc angielska wersje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech bedzie. Bodaj w rejestrze trzeba bedzie poszukac. Bo wersja polska raczej jest tylko standardowo ukryta :P Kiedys sie bawilem z Fifa w ten sposob. Ale jest duzo pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:24, ArtuRPGpl napisał:

gral juz ktso? i jaka jest ta gra??????????


Jeśli pytasz o całość to może być, jeśli o fabułe, muzyke - majstersztyk, jeśli o grafike - przeciętniak. Gra wiernie wzoruje się na fabule oryginalnego Ojca Chrzestnego, misje są bardzo dopracowane, ciekawe, po prostu potrafią wciągnąć. Zaczynamy od przeciętnego żołnierza pracującego na zlecenia rodziny Corleone, a kończymy stając się WIELKIM Donem i mając pod sobą całe miasto. Prócz wykonywania zleceń od członków rodziny, mamy za zadanie przejmować interesy innych rodzin, zajmujemy się ściąganiem haraczy, wykonywaniem egzekucji na niewiernych. Muzyka świetnie pasuje do gry, programiści z EA odwalili kawał dobrej roboty, odgłosy pracującego zawieszenia samochodów, strzały, wybuchy, głosy bohaterów po prostu cudo. Wszystko było by pięknie gdyby nie jeden drobny szczególik: samochody. Tutaj Electronic Arts dało klapę na całej linii, wszystkie samochody są do siebie bardzo podobne, niczym szczególnym się nie różnią, prócz wielkości. Prowadzenie o wiele gorsze niż w GTA, czyli bardzo kiepskie, jedyne co jest dobre i chodź troche zaciera fatalne wrażenie to odgłos silników samochodywch. Dziwi mnie nie zrozumiała jak dla mnie filozofia EA, mianowicie stworzyli bardzo szczegółowy i ładny system ruchu, walki. Bohaterowie są prawie żywcem wyjęci z ekranu telewizora, budynkom jak i ulicom nic nie brakuje, mimika twarzy jak i gestykulacja to istny przełom w grach komputerowych, natomiast grafika samochodów woła o pomstę do nieba. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można tak (za przeproszeniem) spieprzyć całą grę takim niedopracowanym szczegółem. Gdyby dopracowali samochody, chociażby ma wzór Mafii gra stała by się istnym hitem na wiele lat, natomiast teraz jest tylko dobra. Teraz chyba najważniejsza kwestia: Czy opłaca się kupić Ojca Chrzestnego. Ja spróbowałem i szczerze mówiąc mimo tej nieszczęsnej grafiki samochodów nie żałuje. Mimo tych wszystkich niedociągnięć gra ma swój klimat, potrafi wciągnąć jak żadna inna i gdyby popracowali nad nią jeszcze jakieś pół roku i zrobili coś z samochodami. To jestem pewien, że do sklepów ustawiały by się po nią kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy model fizyki samochodów jest "zręcznościowy" czy troche realny? Bo to najbardziej odstrasza mnie przed zakupem... wie ktoś czy jest gdzieś demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medel fizyki samochodów jest podobny do tego z GTA. Przy małych prędkościach samochody sprawiają wrażenie ślizgania się, natomiast przy dużych wszystko jest w jak najlepszym porządku, po prostu trzeba się przyzywaczaić. Jeśli chodzi o długość rozgrywki to nie mam pojęcia, ja przeszedłem dopiero pare początkowych misji, ale biorąc pod uwage rozmiar gry (prawie 5 GB) można się spodziewać, że przejści całej gry zajmie pare ładnych wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:25, ArtuRPGpl napisał:

Don lizak a na co liczyles? A mam pytanko co do filmu ile wyszlo czesci 1 prawda?


Trzy części. Jak mogłeś nie wiedzieć! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować