Zaloguj się, aby obserwować  
Gul4sH

Dieta, waga, figura - zapraszamy osoby obu płci

277 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:27, szopmajster napisał:

no dobra to czesciej niz raz najakis czas...:P ale tego gowna nie da sie jesc czesto...szybko
sie przejada...:/

No właśnie. Musiałby mieć taki plan dnia, gdzie ma czas wpadać do MC-a. Ale jak sie szybko przejada to makabra...

Dnia 31.08.2007 o 13:27, szopmajster napisał:

heh...panie dietetyku robimy diete tluczaca...:D taka diete to nawet ja mu moge zrobic?^^

Może przecież zapytać dietetyka co w jego sytuacji powinien jeść ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:29, mała16 napisał:

Może przecież zapytać dietetyka co w jego sytuacji powinien jeść ^^


jak mi zaplaci...to tez moge mu powiedziec co ma jesc...^^
duuuuuzo czekoladki...nutelli:) i niech nie je malo i czesto, tylko zadko i duzo:)
moze ja juz sie nie wypowiadam, bo tymi swoimi madrosciami zabije jeszcze chlopaka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie: nagle schudłeś czy zawsze taki byłeś?
Mogą to być problemy zdrowotne (niektóre objawiają się sporym chudnięciem jeśli zawsze taki byłeś problem Cię nie dotyczy)
Albo uwarunkowania genetyczne. Możliwe.
Jeśli jednak jak sam piszesz, jest to dla Ciebie problemem (pisałeś o tej plaży, że wstydzisz się pokazywać) to odwiedź dietetyka albo zwykłego lekarza, może coś Ci doradzi w tej sprawie. My za wiele nie możemy bo ekspertami jesteśmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:39, Tomek1120 napisał:

zawsze byłem chudy ostatnio ćwiczę hantlami to może coś więcej będę ważyć tylko po jakim czasie?


mowie ci najpeirw masa, potem cwiczenia. tylko wtedy bedziesz bardziej przypakowany:)
bo teraz z czego maja ci te miesnie rosnac??z kosci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:39, Tomek1120 napisał:

zawsze byłem chudy ostatnio ćwiczę hantlami to może coś więcej będę ważyć tylko po jakim czasie?

Oj... będziesz musiał poczekać na to. Cierpliwości. I nie odpuszczaj od razu.

--> szopmajster

jak ma nabrać tej masy jak je i je a i tak nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:47, mała16 napisał:

--> szopmajster
jak ma nabrać tej masy jak je i je a i tak nie przytyje


no nie wiem..ja tylko mowie ze narazie cwiczenia sa troche bez sensu:)
----->Tomek1120
pij surowe bialko...dobre na mase!uwazaj tylko zeby sie nie zbeltac...okropne jest...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.

niektorzy maja taki metabolizm(tak sie mowi) ze nie tyja choc moga jesc ile wlezie.. znam takie osoby, ze chciały by przytyc z 5 kilo a nie potrafia, ciekawe z czego to sie bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.


nie...najzdrowsze jedzenie polega na tym zeby sie nie zapychac...jesc skromnie,ale dosyc czesto.
a jedzienie np. 2 posilkow dziennie i najesc sie jak prosiak...e-e...nie zdrowe, ciezko strawne i idzie w brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.


Słyszałem, że bardzo szczupłe dziewczyny będą miały w przyszłości doskonałą figurę :) Nie mam pojęcia ile jest w tym prawdy, ale zamierzam się dowiedzieć na podstawie obserwacji :P Na Twoim miejscu nie próbowałbym przytyć na siłę, tylko po prostu często jeść zdrowe posiłki jak to doradził szopmajster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.

W sumie to zależy. Skoro piszesz "jak dla mnie" czyli Ty po tym przytyjesz coś. Ale większości osób jest to polecane jak chcą schudnąć, tzn nie dwa wielkie posiłki na dzień tylko 4-5 ale mniejszych. ja jakbym chciała przytyć to bym codziennie jadła wieeelką paczkę m&m''s XD ale takiego jednego przepisu jak przytyć to nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.

ogolnie chec zgrubniecia na sile jest bardzo niezdrowe. psujesz sobie zaladek. przede wszystkim jedz zdrowo. tylko moze troche inne rzecz, o innych porach i z inna czestotliwoscia. nie ma co sobie niszczyc organizmu dla jakis 5kg...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukam jakieś diety siatkarskiej, ale nic nie mogę znaleźć... Chodzi mi głównie o zachowanie tej samej masy ciała, ale dostarczanie organizmowi potrzebnych produktów i wzrost mięśni i ani grama tłuszczyku... Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.

Chcesz przytyc? nic trudnego.
Dieta wysokoweglowodanowa ci w tym pomoze i to szybko - a jak jestes endomorficzka to tym bardziej ;>
Jedz duzo weglowodanow, nawet 5-7g na k/m/c (kilogram masy ciala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:43, igorinho napisał:

Kurcze szukam jakieś diety siatkarskiej, ale nic nie mogę znaleźć... Chodzi mi głównie
o zachowanie tej samej masy ciała, ale dostarczanie organizmowi potrzebnych produktów
i wzrost mięśni i ani grama tłuszczyku... Ktoś coś wie na ten temat?

Takiej diety nie ma sensu szukac, sam sobie uloz :)
Stosowanie wszelkich diet uloznych z gory jest bez sensu, kazdy musi miec nieco inna diete a to za sprawa wagi ciala, wzrostu, przemiany materii itd.
Podaj wage oraz wzrost zaraz cos tobie sie ulozy.
Jedz duzo bialka - buduje miesnie i spala tluszcz.
1.8 -2.2 g bialka na kg masy ciala bedzie w sam raz zeby takie proporcje zachowywac.
I mimo tego bedziesz musial jesc duzo, jezeli twoj trening siatkarski jest wysoko intesywny.
Bo zeby budowac miesnie bilans kcal musi byc na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:42, szopmajster napisał:

> zawsze byłem chudy ostatnio ćwiczę hantlami to może coś więcej będę ważyć tylko
po jakim czasie?

mowie ci najpeirw masa, potem cwiczenia. tylko wtedy bedziesz bardziej przypakowany:)
bo teraz z czego maja ci te miesnie rosnac??z kosci?:P

Totalna bzdura...
Od kiedy sie najpier "masuje" a pozniej sie cwiczy ?
Cwiczy sie i ma sie diete na "mase" (oczywiscie miesniowa, nie tluszczowa)
bo jakby mial diete na mase bez cwiczen to po prostu bylby z niego pozniej grubasek.
I z czego maja miesnie rosnac? przeciez nie z tluszczu sie miesnie tworza sadzac po twojej teorii myslisz ze masa masa masa az bedzie tlusty i pozniej cwiczonka czyli z tluszczy --> miesnie... bledne myslenie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:39, Tomek1120 napisał:

zawsze byłem chudy ostatnio ćwiczę hantlami to może coś więcej będę ważyć tylko po jakim
czasie?


Nie wystarczy tylko cwiczyc...
Najwazniejszym czynnikiem jest Dieta:

Dieta - 60% sukcesu
Trening - 30% sukcesu
Suplementy - 5% sukcesu
Inne czynniki (stres, nalogi, praca) - 5% sukcesu

Uloz sobie porzadna diete na mase, oczywiscie cwiczac i efekty same przyjda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować