Zaloguj się, aby obserwować  
Gul4sH

Dieta, waga, figura - zapraszamy osoby obu płci

277 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 12:48, Tomek1120 napisał:

tak jakoś mam chyba to jakaś specjalna moc

To nie zadna specjalna moc, po prostu jestes Ektomofikiem.
ale jezeli chcesz przytyc to tez mozna cos na to zaradzic... przeczytaj post wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:56, Kate-Hooligan napisał:

Ja mam 169, 42. Ale żeby przytyć to chyba często jeść, w małych ilościach, jak dla mnie.

To sie bardziej sprawdza podczas odchudania, czezsto jesc - 4, 5 posilkow dziennie.
Wtedy organizm latwiej spala te male ilosci pokarmu i szybciej spali nizely by zjesc 3 duze posilki dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:56, MichalixPL napisał:

> tak jakoś mam chyba to jakaś specjalna moc
To nie zadna specjalna moc, po prostu jestes Ektomofikiem.
ale jezeli chcesz przytyc to tez mozna cos na to zaradzic... przeczytaj post wyzej ;)

Dziękuję za odpowiedź na mój post z przed roku :/. Teraz przy ok. 178cm ważę 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 15:58, Tomek1120 napisał:

Dziękuję za odpowiedź na mój post z przed roku :/. Teraz przy ok. 178cm ważę 60kg.


Kurde ;< myslalem ze to na bierzaco jest - nie spojrzalem na date :/
A juz czulem sie w tym temacie jak rybka w wodzie.
I co przez ten rok osiagnales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nieuprzejma, ale...
1) Odpowiadasz na posty sprzed dość długiego okresu czasu (ten ostatni to niemal sprzed roku) i sytuacja sie mogła zmienić (pewnie każdy znalazł coś dla siebie skoro dyskusja w temacie padła)
2) Taka prośba - jak już piszesz odpowiedzi do kilku osób to możesz napisać posta jako odpowiedź do jednej a do innych odnośnik np:

@@@MichalixPL
I tu piszesz co mu tam chcesz napisać (często jest tak, że osoba pisząca jak Ty teraz wychodzi na nabijacza postów).

A żeby offtopa nie było. Z moją wagą jest wszystko ok, mam koleżanki, które są wyższe i ważą mniej, ale mnie to nie przeszkadza, choć z drugiej strony - chcę oddać krew tuż po 18 urodzinach (w maju 2009) i muszę przytyć jakieś 2-3 kg (jest limit od 50 kg).

PS. Nie, żeby było zabronione odpisywanie na starsze posty, ale sytuacja jest nieraz po prostu nieaktualna :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:00, mała16 napisał:

Nie chcę być nieuprzejma, ale...
1) Odpowiadasz na posty sprzed dość długiego okresu czasu (ten ostatni to niemal sprzed
roku) i sytuacja sie mogła zmienić (pewnie każdy znalazł coś dla siebie skoro dyskusja
w temacie padła)

Niestety na date nie patrzalem :/

Dnia 22.08.2008 o 16:00, mała16 napisał:

2) Taka prośba - jak już piszesz odpowiedzi do kilku osób to możesz napisać posta jako
odpowiedź do jednej a do innych odnośnik np:

@@@MichalixPL
I tu piszesz co mu tam chcesz napisać (często jest tak, że osoba pisząca jak Ty teraz
wychodzi na nabijacza postów).

Po prostu chcialem zacytowac odp dla danej osoby bo w jednym poscie cos nie mozna zacytowac wiecej niz jedna osobe, mi tam na postach nie zalezy, nie ma licznika wiec tym bardziej.

Dnia 22.08.2008 o 16:00, mała16 napisał:

A żeby offtopa nie było. Z moją wagą jest wszystko ok, mam koleżanki, które są wyższe
i ważą mniej, ale mnie to nie przeszkadza, choć z drugiej strony - chcę oddać krew tuż
po 18 urodzinach (w maju 2009) i muszę przytyć jakieś 2-3 kg (jest limit od 50 kg).

PS. Nie, żeby było zabronione odpisywanie na starsze posty, ale sytuacja jest nieraz
po prostu nieaktualna :) Pozdrawiam ;)

Troche mi glupio z tego powodu, naprawde nie spojrzalem na te daty, a juz mnie sie tak temat podobal :)
Rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:04, MichalixPL napisał:

Po prostu chcialem zacytowac odp dla danej osoby bo w jednym poscie cos nie mozna zacytowac
wiecej niz jedna osobe, mi tam na postach nie zalezy, nie ma licznika wiec tym bardziej.

Chodziło mi mniej więcej o to, że zwykle jak ktoś pisze posta do więcej niż jednej osoby to robi tak: pisze posta jako odpowiedź dla jednej a dla pozostałych:

@@osoba2

Dnia 22.08.2008 o 16:04, MichalixPL napisał:

(koniecznie ten znak, jak cytujesz) i tu pisze do czego sie chce odnieść z wypowiedzi danej osoby

Tu swoja odpowiedź na to
I tak z każdą kolejną. Owszem na postach nie zależy, tylko często zwraca się uwage takiej osobie, by starała sie pisać wszystko w jednym poście zamiast np. w 5.

Dnia 22.08.2008 o 16:04, MichalixPL napisał:

Troche mi glupio z tego powodu, naprawde nie spojrzalem na te daty, a juz mnie sie tak
temat podobal :)

No wierze ;] Temat można zawsze ożywić, może ktoś sie znajdzie do dyskusji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:11, mała16 napisał:

> Po prostu chcialem zacytowac odp dla danej osoby bo w jednym poscie cos nie mozna
zacytowac
> wiecej niz jedna osobe, mi tam na postach nie zalezy, nie ma licznika wiec tym bardziej.

Chodziło mi mniej więcej o to, że zwykle jak ktoś pisze posta do więcej niż jednej osoby
to robi tak: pisze posta jako odpowiedź dla jednej a dla pozostałych:

@@osoba2
> (koniecznie ten znak, jak cytujesz) i tu pisze do czego sie chce odnieść z wypowiedzi
danej osoby
Tu swoja odpowiedź na to
I tak z każdą kolejną. Owszem na postach nie zależy, tylko często zwraca się uwage takiej
osobie, by starała sie pisać wszystko w jednym poście zamiast np. w 5.

Rozumiem :) dzieki za wytlumaczenie.

Dnia 22.08.2008 o 16:11, mała16 napisał:

No wierze ;] Temat można zawsze ożywić, może ktoś sie znajdzie do dyskusji ;P

Oby sie ktos znalazl ;> ja mam bzika na temat odzywiania sie i treningu - po prostu czuje sie w takim temacie jak rybka w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej poradzicie mi jak schudnąć w takim miejscu :

Jest to nad kolanami ale pod pośladkami ta część nóg nie wiem jak ta część się nazywa ale sądzę że wiecie o która mi chodzi znacie jakieś ćwiczonko czy coś tam bu trochę zmniejszyć obwód w tym miejscu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:14, MichalixPL napisał:

Oby sie ktos znalazl ;> ja mam bzika na temat odzywiania sie i treningu - po prostu
czuje sie w takim temacie jak rybka w wodzie :)


Mam pytanie jak zgubić trochę cm. z brzucha , ale bardziej mi zależy nad tym miejscem :
Jest to nad kolanami ale pod pośladkami ta część nóg nie wiem jak ta część się nazywa ale sądzę że wiecie o która mi chodzi znacie jakieś ćwiczonko czy coś tam by trochę zmniejszyć obwód w tym miejscu ???? Właśnie w tym miejscu jest mi najtrudniej zgubić jakieś kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 13:21, T.Boczek napisał:

Jest to nad kolanami ale pod pośladkami ta część nóg nie wiem jak ta część się nazywa
ale sądzę że wiecie o która mi chodzi znacie jakieś ćwiczonko czy coś tam bu trochę zmniejszyć
obwód w tym miejscu ????


zabrzmiało jak podchwytliwa zagadka :D
nie da się chudnąć w jednym miejscu ;)
na nogi (no i na wszystko inne :D) to ogólnie rowerek i bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ćwiczę codziennie około 30 minut(brzuszki, pompki i od czasu do czasu hantle, oraz jak się wypogodzi to biegi) Moje pytanie dotyczy spożywania białka, a mianowicie czy porcja surowego białka z 1 jajka dziennie torebka ryżu i mleko jest wystarczające? Ogólnie spożywam dziennie na śniadanie około 4 bułki z wędliną (lekką) oraz serem (oczywiscie nie wszystkie naraz) oraz dużo owoców. Ograniczam cukry proste do zera. Ćwiczę przeważnie wieczorem i moje ćwiczenia mają mi pomóc wzmocnić się i nabrać atletycznej budowy - nie chce być "koksem":D Prosiłbym również o porady co do całości mojego sposobu odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na przyszłość lepiej wypowiadaj się w podanym wyżej wątku, lepiej tam wszystko skanalizować.
Jeśli chodzi o samo pytanie to zajrzyj na mój gramsajt i poszukaj w wyszukiwarce wpisów z serii legendary- piszę tam trochę o diecie, treningach, wrzucałem przykładowe plany itd. Poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie odnośnie redukcji masy.
Otóż jak to się ma z jazdą na rowerze? Pomaga skutecznie zrzucić zbędne kg? I czy to jest tak jak z bieganiem, że np. 30min biegania = 30min na rowerze?
Oraz jakie jedzenie powinienem unikać skoro chce stracić troche masy, oczywiście oprócz fast food`ów, z dużą zawartością cukru, alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:35, T-Tronix napisał:

Witam.
Mam pytanie odnośnie redukcji masy.
Otóż jak to się ma z jazdą na rowerze? Pomaga skutecznie zrzucić zbędne kg? I czy to
jest tak jak z bieganiem, że np. 30min biegania = 30min na rowerze?
Oraz jakie jedzenie powinienem unikać skoro chce stracić troche masy, oczywiście oprócz
fast food`ów, z dużą zawartością cukru, alkoholu?


Zarówno bieganie jak i jazda na rowerze jest dobra na zrzucenie zbędnych kilogramów. Ogólnie wszystkie treningi aerobowe, do których oprócz wyżej wymienionych można zaliczyć jeszcze np. basen jak najbardziej temu służą. Co do porównania to więcej zrzucisz podczas 30 minutowego biegu, niż jazdy na rowerze, wystarczy sobie porównać wysiłek jaki temu towarzyszy, na chyba, że jechałbyś cały czas pod górę ;]
Jeśli chodzi o dietę to najlepiej zajrzyj do tematu 3 posty wyżej - było tam o tym wspominane dość często. Ogólnie oprócz tego co napisałeś unikaj chipsów, batoników, jedz ciemne pieczywo zamiast jasnego, mięso białe zamiast czerwonego, oczywiście unikaj tłustego żarcia, do tego jedz dużo owoców i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:35, T-Tronix napisał:

Witam.


Witam.

Dnia 18.06.2013 o 21:35, T-Tronix napisał:

Mam pytanie odnośnie redukcji masy.
Otóż jak to się ma z jazdą na rowerze? Pomaga skutecznie zrzucić zbędne kg? I czy to
jest tak jak z bieganiem, że np. 30min biegania = 30min na rowerze?
Oraz jakie jedzenie powinienem unikać skoro chce stracić troche masy, oczywiście oprócz
fast food`ów, z dużą zawartością cukru, alkoholu?


Jazda na rowerze jest skuteczna. Sam ją stosuję i w miesiąc schudłem prawie 8 kg + inne pozytywy.
W diecie ograniczyłem do zera niezdrowe żarcie, jem więcej warzyw i raczej niczego sobie nie odmawiam (oprócz niezdrowej paszy), jem po prostu mniejsze porcje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:35, T-Tronix napisał:

Otóż jak to się ma z jazdą na rowerze? Pomaga skutecznie zrzucić zbędne kg? I czy to
jest tak jak z bieganiem, że np. 30min biegania = 30min na rowerze?

Nie ma prostego porównania, bo w przypadku roweru dużo większe znaczenie ma np wiatr czy ukształtowanie terenu. Bieganie to wysiłek dużo bardziej intensywny, co ma swoje zalety (mniej czasu poświęcasz na spalenie X kalorii) ale i wady (szybciej się męczysz i ostatecznie nie możesz długo ćwiczyć). Przykładowo 30 minut biegu to już jest niezłe osiągnięcie, a 2 godziny jazdy rowerem po płaski terenie to praktycznie rekreacja. A więcej kalorii spalisz w drugim wypadku, więc jak nie cierpisz na brak czasu, to polecam rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować