Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Najlepszy według was typ gry

112 postów w tym temacie

wszelkiego rodzaju RPG - cRPG, jRPG, MMORPG, Action RPG, Diablopodobne pseudo RPG ;] oprócz tego RTSy, oprócz (o zgrozo) Warcrafta3... nie wiem, dwójkę kochałem i nadal kocham, a trójki nie mogę przebleć. Przeszedłem tą grę, ale jej nie lubię. Co dalej... strategie turowe, gry typu Zeus czy też Faraon (nie pamietam jak się ten gatunek nazywał) i wszelkiego rodzaju przygodówki TPP - Soul Reaver, Tomb Raider, Ninja Gaiden... nie lubię samochodów (wyjątkiem jest seria Burnout) oraz piłek kopanych (wyjątkiem jest PES5 ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:03, DarkCloud napisał:

wszelkiego rodzaju RPG - cRPG, jRPG, MMORPG, Action RPG, Diablopodobne pseudo RPG ;] oprócz
tego RTSy, oprócz (o zgrozo) Warcrafta3... nie wiem, dwójkę kochałem i nadal kocham, a trójki
nie mogę przebleć. Przeszedłem tą grę, ale jej nie lubię. Co dalej... strategie turowe, gry
typu Zeus czy też Faraon (nie pamietam jak się ten gatunek nazywał) i wszelkiego rodzaju przygodówki
TPP - Soul Reaver, Tomb Raider, Ninja Gaiden... nie lubię samochodów (wyjątkiem jest seria
Burnout) oraz piłek kopanych (wyjątkiem jest PES5 ;])


Zeus i Faraon to gry city-building

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zależy od jakości samej gry, bo zagram nawet w RTSa (chociaż średnio je wspominam) byle by był naprawdę dobry. Mimo to, preferuję mniej pojęte RPGi :) (without hack''n slashe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszym typem gry jest coś w stylu GTA 3 i w górę.. :) A to dlatego, że mogę sobie tam pograć praktycznie w każdy gatunek. Mam ochotę postrzelać? Wybieram broń z arsenału i wychodze na ulicę! Samochodówka? Również wychodzę na ulice! Mogę sobie nawet wybrać każde auto w grze :) Sportowa? Ide na boisko grać w kosza albo do baru w bilarda! Skradanka? Włamuję sie do domów!
Ale tak poza GTA to lubię pograć sobie w jakies RTS, cRPG (od ponad roku męczy mnie to ''c'' przed ''RPG''... Co to jest?) albo jakieś wyścigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować