Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 18:25, Abomek napisał:

Sprawdziłem i mam wszystkie opcje zaznaczone.


No to rzecz jest jasna. Administrator serwera nie ma strony internetowej z której można by było ściągnąć mapy z normalną szybkością. Takie problemy mają setwery które są non-stop puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wejsc na server 18maps 212.182.75.17:27960. Zmienili IP? Jest tak jakby w ogole tego serva nie bylo...

W razie jakby ten server mial byc usuniety, to ktos moglby mi dac IP do kolejnego servera? Chcialbym zeby: skill byl taki sredni, najlepiej etpro(chco niekoniecznie), admini nie rzadza sie przesadnie(nie banuja jak ktos sie spyta czemu sa takie zasady :/). Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na tym:

85.25.138.178:28060

Nie jestem jakimś mistrzem (vide awesome :P), ale totalnym noobem też nie. Gra mi się całkiem całkiem. Tylko na początku możesz mieć problemy - jest to serwer XP SAVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:46, Abomek napisał:

Nie moge wejsc na server 18maps 212.182.75.17:27960. Zmienili IP? Jest tak jakby w ogole tego
serva nie bylo...

Serwer jest nadal, grałem dziś na nim o 14.00 (ale trwała tam rzeź :D)

Dnia 26.06.2007 o 21:46, Abomek napisał:

W razie jakby ten server mial byc usuniety, to ktos moglby mi dac IP do kolejnego servera?
Chcialbym zeby: skill byl taki sredni, najlepiej etpro(chco niekoniecznie), admini nie rzadza
sie przesadnie(nie banuja jak ktos sie spyta czemu sa takie zasady :/). Z góry dzięki za pomoc.
:)


Możesz wejść na [fP] Demolition Center, jest takm kampa 10 i 8 mapowa na mapy podstawowe. Level ludzi na tym serwie jest różny, czasami przychodzą tacy dobrzy jak i skończone cieniasy. :)
IP: 82.136.37.61:27960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie juz dobrze. :) tak BTW mam pytanie. Co znaczy "IGNORING QUERIES"? Dostałem za to kick z PB na 10 minut. Drobiazg, ale chce wiedzic co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:31, Abomek napisał:

Rzeczywiscie juz dobrze. :) tak BTW mam pytanie. Co znaczy "IGNORING QUERIES"? Dostałem za
to kick z PB na 10 minut. Drobiazg, ale chce wiedzic co to jest?


PB wywala za to że masz inny config niż serw (najprawdpopdobniej). A pokazuje ci się jakaś informacja na ten temat, że musi być ustawione tyle i tyle żeby można było grać (pokazuje się na miejscu gdzie pisze kto kogo zabił itp.)? Normalnie nie wiem co to może być, bo nie pamiętam wszystkich powodów dla których PB kickuje graczy.
Na UPC miałem podobny problem, PB mnie wyrzucał za to że miałem depthbits na 0 a trzeba było mieć na 24-26. Info mi wyskakiwało że musiałem to koniecznie zmienić inaczej mnie kicknie za 5 min. Po zmianie tego, rzecz się naprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:12, młody grafik napisał:

hehehe.... mam proste i glupie pytanie. co to jest SK [czyli spawn killing...]??;/


To proste: miejsce gdzie odradzają się gracze jest to "respawn" lub określa sięto popularnie "resp".
Jeśli zabijasz tam kogoś zaraz po odrodzeniu czyli spawnie, jesteś spawn killerem a to nie jest tolerowane na większości serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:27, Outlander-pro napisał:

> hehehe.... mam proste i glupie pytanie. co to jest SK [czyli spawn killing...]??;/

To proste: miejsce gdzie odradzają się gracze jest to "respawn" lub określa sięto popularnie
"resp".
Jeśli zabijasz tam kogoś zaraz po odrodzeniu czyli spawnie, jesteś spawn killerem a to nie
jest tolerowane na większości serwerów.

Możesz kogoś zabić przy spawnie używając zwykłej SMG albo lżejszej. Używanie heavy weapons i arta jest nietolerowane, chociaż jak nie ma admina, wicie rozumicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:27, Outlander-pro napisał:

> hehehe.... mam proste i glupie pytanie. co to jest SK [czyli spawn killing...]??;/

To proste: miejsce gdzie odradzają się gracze jest to "respawn" lub określa sięto popularnie
"resp".
Jeśli zabijasz tam kogoś zaraz po odrodzeniu czyli spawnie, jesteś spawn killerem a to nie
jest tolerowane na większości serwerów.



acha....dzięki.... hehehe nawety tak myślałem.jak grasz w ET to najczęściej na jakim serv. i pod jakim nickiem??
ja gram tylko na <)Hive(> IP 85.92.138.91:27960 to jest NQ i gram tam pod ksywą KACPER PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 14:56, młody grafik napisał:


acha....dzięki.... hehehe nawety tak myślałem.jak grasz w ET to najczęściej na jakim serv.
i pod jakim nickiem??
ja gram tylko na <)Hive(> IP 85.92.138.91:27960 to jest NQ i gram tam pod
ksywą KACPER PL :D


Ja gram sobie na gamesnet.pl IP193.33.34.11 ETpro, gram pod ksywą Klaus Von Zdupershmidt
oraz Babdoys.pl czy jakoś tak, IP nie podam bo nie znam, musiałbym sprawdzić, a tam gram z ksywą Outlander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 14:30, Budyn napisał:

Możesz kogoś zabić przy spawnie używając zwykłej SMG albo lżejszej. Używanie heavy weapons
i arta jest nietolerowane, chociaż jak nie ma admina, wicie rozumicie :)


To zależy od serwa. U mnie można na spawnie jedynie nożem zabijać zaraz po spawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:00, Outlander-pro napisał:

pod ksywą Klaus Von Zdupershmidt

Czy to ten z Der Szpicel? ;)
Ja niestety nie gram już...

1. Net po prostu na to nie pozwala
2. SilkRoad mnie zauroczył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:15, Piciambeer napisał:

> pod ksywą Klaus Von Zdupershmidt
Czy to ten z Der Szpicel? ;)
Ja niestety nie gram już...

1. Net po prostu na to nie pozwala
2. SilkRoad mnie zauroczył ^^



hehhe... mi jakoś SilkRoad do gustu nie wpadł. wolę ET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:00, Outlander-pro napisał:


>
> acha....dzięki.... hehehe nawety tak myślałem.jak grasz w ET to najczęściej na jakim serv.

> i pod jakim nickiem??
> ja gram tylko na <)Hive(> IP 85.92.138.91:27960 to jest NQ i gram tam
pod
> ksywą KACPER PL :D

Ja gram sobie na gamesnet.pl IP193.33.34.11 ETpro, gram pod ksywą Klaus Von Zdupershmidt
oraz Babdoys.pl czy jakoś tak, IP nie podam bo nie znam, musiałbym sprawdzić, a tam gram z
ksywą Outlander.



Nie znasz do bad boys więc ja podam

85.232.244.12:28000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:04, młody grafik napisał:

mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić sobie komendę ,,Revive me'''' , ,,Resupply me'''' itp?


z góry dzięki


/bind [key] "vsay_team FTReviveMe [text]"
/bind [key] "vsay_team FTResupplyMe [text]"
Wszystko wpisujesz w konole, a po naciśnięciu [key] wyślesz wiadomość i gotowe.
Na komendy których nie ma w quick-chat''cie trzeba dopisywać FT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować