Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 05:03, Blackbeard napisał:

Ludzie naprawde świetni na ETpro nie dali by Ci sobie pograc, gwarantuje:P


To mnie tylko zachęca. ;) Muszę podrasować skill, a do tego potrzebuje serwera, w którym ludzie mnie po prostu zjadą bez litości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 09:58, RaiL Driver napisał:

Oj... żebyś się nie zdziwił... :]


Ano, nie zdziwie sie bo byłem, widziałem i w porównaniu z resztą jest tam minimum skryptów żeby wogóle był sens cfg robic.

Dnia 18.07.2007 o 09:58, RaiL Driver napisał:

U mnie po prostu trzeba się napić. Brzmi to głupio, ale kiedy jestem odwodniony to gorzej gram.
Po napiciu się 0,5-1 litrów gazowanej (co około 2 godz.), moge sobie podwyższyć xp''a o 100,
na jedną mapę.


Buahahah, witaj w klubie "pijaków" xD Ja też tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:58, RaiL Driver napisał:

U mnie po prostu trzeba się napić. Brzmi to głupio, ale kiedy jestem odwodniony to gorzej gram.
Po napiciu się 0,5-1 litrów gazowanej (co około 2 godz.), moge sobie podwyższyć xp''a o 100,
na jedną mapę.

Ale że co ?! 100 XP na jedną mapę ?! Ja czasem potrafię zrobić 300 XP w 10 minut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:45, kolektor napisał:

Ale że co ?! 100 XP na jedną mapę ?! Ja czasem potrafię zrobić 300 XP w 10 minut ...

Źle zrozumiałeś, o 100 xp więcej!
Na pewno grasz mednoobem albo na jakimś modzie. Tak naprawde niemożliwe jest zarobienie 300 w 10 min, chyba ze w 25 to zrozumiem.
Ja zarabiam od 200 - 400 na mape w zalezności od warunków na serwie. Nigdy nie gram mednoobem, najczęściej engiem lub field opsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie gram w ET. Wolę CSa bo w ET dużo cheaterów jest i nigdy nie znalazłem fajnego serwa... :( Oprócz Dark Alchemy :) Tam była super atfosmera i ci ludzie... bosko mi się grało :D Ale pograłem w CSa u kolegi i ET poszło w odstawkę... ale może kiedyś jest dla ET u mnie światełko w tunelu :) A kolektor nie obraź się ale ci poprostu nie wierzę. Ja robię ze 200 expa na mapkę. Możecie mówić że jestem do kitu i się nie obrażę :) Wiem że jestem słaby ale gra w ET sprawiała mi przyjemność :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pełno cheaterów? Graj na ETpro. A jeśli uważasz że tam oni też są to po prostu jesteś za słaby. Często spotykam tam ludzi którzy mówią na mnie lub na innych "cziter" bo go kilka razy pod rząd zabije... żałośni są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:18, Abomek napisał:

Dasz IP tego serwera? Btw ten program nazywa sie punkbuster. :P

81.19.219.214:27960, a właśnie tak myślałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:18, Budyn napisał:

> Dasz IP tego serwera? Btw ten program nazywa sie punkbuster. :P
81.19.219.214:27960, a właśnie tak myślałem :)


Punkbuster jest na każdym(albo przynajmniej większości) serwerów na ETpro... zresztą wszędzie..... ostatnio trzeba było uaktualnic bo kickowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:54, Blackbeard napisał:

> > Dasz IP tego serwera? Btw ten program nazywa sie punkbuster. :P
> 81.19.219.214:27960, a właśnie tak myślałem :)

Punkbuster jest na każdym(albo przynajmniej większości) serwerów na ETpro... zresztą wszędzie.....
ostatnio trzeba było uaktualnic bo kickowało.

Tyle, że ja gram na serwerze Advanced :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:07, Blackbeard napisał:


> Tyle, że ja gram na serwerze Advanced :P

A co to? Jakiś specjalny serwer z innym modem? Oo

Wejdź i się przekonaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiego macie skilla w ET ???

ps. najlepiej grać na znanych serwerach można się dużo nauczyć np. na INEA albo ETserwis.pl itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:25, Meriv napisał:

jakiego macie skilla w ET ???

ps. najlepiej grać na znanych serwerach można się dużo nauczyć np. na INEA albo ETserwis.pl
itp.


Skill?? Nie cierpię takiego podejścia... ocenianie po skillu.... każdy może powiedziec że ma nightmare i basta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:43, Blackbeard napisał:

> jakiego macie skilla w ET ???
>
> ps. najlepiej grać na znanych serwerach można się dużo nauczyć np. na INEA albo ETserwis.pl

> itp.

Skill?? Nie cierpię takiego podejścia... ocenianie po skillu.... każdy może powiedziec że ma
nightmare i basta....



nom prawda ale co da komuś kto słabo gra powiedzenie że ma skill hight + ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 17:44, Meriv napisał:

nom prawda ale co da komuś kto słabo gra powiedzenie że ma skill hight + ??


A więc po co komu skill? Jak kto gra każdy widzi. Tak samo te xp, chociaż to troszke inna sprawa. Niektórzy sie podniecają że mają xxx xp a tak naprawde tylko przeszkadzają, goniąc byle gdzie i rzucając sie na wrogów dla fraga...żałośni są, na szczęście ten przypadek jest coraz rzadszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:20, Blackbeard napisał:


> nom prawda ale co da komuś kto słabo gra powiedzenie że ma skill hight + ??

A więc po co komu skill? Jak kto gra każdy widzi. Tak samo te xp, chociaż to troszke inna sprawa.
Niektórzy sie podniecają że mają xxx xp a tak naprawde tylko przeszkadzają, goniąc byle gdzie
i rzucając sie na wrogów dla fraga...żałośni są, na szczęście ten przypadek jest coraz rzadszy:)



przypadek coraz rzadszy ale za to więcej cheaterów się pojawia na polskich serwerach i wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o skill to mój wynosi- 1025 (chociaż kompletnie nie wiem na co on komu :P)
Jeżeli chodzi o XP na planszę, to jeżeli gra dużo Pr0, to góra 200, jeżeli większość to średniacy i trochę tylko dobrych graczy to 400-500.

Bardzo trudno się gra na serwerach Advanced, czy tam ETpro, kiedy byłem kompletnym żółtodziobem i tam wszedłem, to miałem loosing spree prawie cały czas. Teraz nauczyłem się paru sztuczek i już lepiej sobie radzę.
Nie polecam takiego rozpoczęcia gry, ponieważ psuje się zabawę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować