Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 18:52, Uber Soldier napisał:

Heh. Nie szalej mi tu za bardzo :-) Mnie chodziło o to ze jesli ubije 5 na mape to będzie git
:) A wlasnie jeszcze mam pytanie: czemu mi gra tak od czasu do czasu ciacha? Jak to moge naprawić,
jeśli sie wogule da. Mam nata Neo 512, wymaganie przewyszszam ze pięcio krotnie wiec nie mam
pojecia o co biega. Ślijcie spekulacje (nawet te najgłupsze) :P


ja mam jeden mega i tez tak czasami jest... to wydaje mi się że zależy od tego jak daleko jest server od miejsca zamieszkania przez Ciebie...
Przykład z mojego kompa wzięty...na mapce Fueld dump mój ping dochodzi do 300 :( a na takiej jak Siwa Oasis czy innych dochodzi do 30-70... więc nie wiem dokładnie o co chodzi.... MOŻE NAWET POGODA MACZA W TYM PALCE??!!
bitte sehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jakoś da sie zachować exp który zdobylem? bo mi zawsze sie kasuje i musze od nowa jechać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:59, tm93 napisał:

powiedzcie mi czy jakoś da sie zachować exp który zdobylem? bo mi zawsze sie kasuje i musze
od nowa jechać;/

To zależy od serwera. Na większości, XP kasuje się. Jeśli chcesz mieć zachowane, to wchodź na serwery z dopiskiem XP SAVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:59, tm93 napisał:

powiedzcie mi czy jakoś da sie zachować exp który zdobylem? bo mi zawsze sie kasuje i musze
od nowa jechać;/


oczywiście że tak.... ale tak jak mówił kolektor- zleży to od servera...
mój sposób [zależy od moda na jakim grasz]
kopiujesz folder np noquarter na pen drive''a lub coś innego ale tak żeby go na kompie nie było. jak skasują Tobie XP wklejasz folder z NQ na miejsce NQ i masz XP zachowanie z powrotem....
bitte sehr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:18, młody grafik napisał:

> powiedzcie mi czy jakoś da sie zachować exp który zdobylem? bo mi zawsze sie kasuje i
musze
> od nowa jechać;/
>

oczywiście że tak.... ale tak jak mówił kolektor- zleży to od servera...
mój sposób [zależy od moda na jakim grasz]
kopiujesz folder np noquarter na pen drive''a lub coś innego ale tak żeby go na kompie nie
było. jak skasują Tobie XP wklejasz folder z NQ na miejsce NQ i masz XP zachowanie z powrotem....

bitte sehr :P

próbowalem grać na serv z save XP zagralem wlączylem inny zeby sprawdzić iii WSZYSTKO OD NOWA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem czyjeś cfg i je trochę przerobiłem, ale dalej to nie jest to z którego korzystałem. Ktoś da jakieś dobre cfg? Potrzebuję jeszcze komendy na maxfps, na brak dymu i na wylaczene kolysania sie (podczas chodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:52, Abomek napisał:

Wziąłem czyjeś cfg i je trochę przerobiłem, ale dalej to nie jest to z którego korzystałem.
Ktoś da jakieś dobre cfg? Potrzebuję jeszcze komendy na maxfps, na brak dymu i na wylaczene
kolysania sie (podczas chodzenia).

Te dwie ostatnie, chyba są zabronione na większości serverów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci XP? :/ XP w takich grach jest nie ważny, jak dobrze grasz, to XP to tylko urozmaicenie, a nawet jak kiepsko grasz, to jak nie potrenujesz, to nawet z 100k XP będziesz kiepsko grac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, tam to dalej z takimi komendami jest cfg, a nie soft. :P Po prostu denerwuje mnie to kołysanie kiedy się skradam. Dym tez nie ulatwie niczego - strzelii mi ktos przed celownik i juz nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wziąłem kolejny cfg i przerobiłem go. W ET napisałem w consli /exec abomek.cfg (to nazwa mojego cfg). Odpisało mi po angielsku, że nie może "exec" mojego cfg. Co może być tego przyczyną? W grze wpisywać tyle linijek tekstu nie bede - to nie na moje nerwy. 15kb pisania -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz (prawie) wszystko ok. Potrzebuje jeszcze jednej komendy. Tej dzieki ktorej wylacze te swiatelka przy broni podczas strzelania. Zasłania pół ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:27, Abomek napisał:

Dobra juz (prawie) wszystko ok. Potrzebuje jeszcze jednej komendy. Tej dzieki ktorej wylacze
te swiatelka przy broni podczas strzelania. Zasłania pół ekranu.

Tu masz większość komend :-) - http://www.enemyterritory.net.pl/artykul.php?id=80
Na rozbłyski broni też na pewno tam znajdziesz - pamiętam że sam stamtąd brałem :-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam caly cfg idealny. :) Pora przejść do kolejnego servera. Zna ktoś taki server (koniecznie) etpro z ludzmi swietnymi w ET (którzy maja troche kultury[co nie znaczy ze calkowice bez bluzgow]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na enemy territory komend jest malutko:P Moim zdaniem najważniejszy skrypt to skrypt na brak krwi na ekranie pozwalający perfekcyjnie wycelowac, a nie masz ekran czerwony i strzelasz na heja :D I jeszcze taka porada: Jeśli wam nie idzie grania zróbcie sobie przerwe na tydzień lub kilka dni...potem znowu...aż dojdziecie do formy:) Mi to pomaga choc na razie robie dopiero 2przerwę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 01:25, Abomek napisał:

Ok, mam caly cfg idealny. :) Pora przejść do kolejnego servera. Zna ktoś taki server (koniecznie)
etpro z ludzmi swietnymi w ET

Ludzie naprawde świetni na ETpro nie dali by Ci sobie pograc, gwarantuje:P

(którzy maja troche kultury[co nie znaczy ze calkowice bez bluzgow]).
Większośc(no dobra 50%:)) serwów ETpro ma automute, tzn. jeśli napiszesz przekleństwo(obojętnie w jakim języku)
to najpierw masz ostrzeżenie, a potem dostajesz muta na minute. Nie pomogło? 2minuty i tak do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 05:00, Blackbeard napisał:

Ale na enemy territory komend jest malutko:P


Oj... żebyś się nie zdziwił... :]

Moim zdaniem najważniejszy skrypt to skrypt na

Dnia 18.07.2007 o 05:00, Blackbeard napisał:

brak krwi na ekranie pozwalający perfekcyjnie wycelowac, a nie masz ekran czerwony i strzelasz
na heja :D I jeszcze taka porada: Jeśli wam nie idzie grania zróbcie sobie przerwe na tydzień
lub kilka dni...potem znowu...aż dojdziecie do formy:) Mi to pomaga choc na razie robie dopiero
2przerwę^^


U mnie po prostu trzeba się napić. Brzmi to głupio, ale kiedy jestem odwodniony to gorzej gram. Po napiciu się 0,5-1 litrów gazowanej (co około 2 godz.), moge sobie podwyższyć xp''a o 100, na jedną mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować