Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

Może trochę odświeżam temat, ale nie czuje potrzeby zakładania następnego. Otóż poszukuje pierwszej mojej gry strategicznej w jaką grałem. Gdzieś 2 lata temu grałem w nią 12h/7, do czasu kiedy mój nieznośny brat nie zniszczył mi płyty. Nie pamiętam nazwy tej gry, ale coś mi przypomina "Kingdoms". Co do samej gry, było tam dużo elementów fantasty. Główne rzeczy które zapamiętałem:
- Występowały na mapach różne "Gniazda" potworów. Kiedy się je zaatakowało wychodziły z nich potwory. Były to m.i.n szkielety, oraz dziwni, łysi ludzie którzy zamiast rąk mają stożki na kształt marchewki.
- Występowały tam jednostki takie jak: Jakby samurajowie z katanami. Czasem ich miecze zapalały się. Żółci wikingowie z toporami, żółte koszule. Czasem unosili oni topory do góry, a w nie uderzał piorun. "Gladiatorzy" w złotych zbrojach z czerwonymi "piórami" na hełmach (nie pamiętam jak się to nazywało). Atakowali oni pchnięciami.
- Możliwość przywołania latających smoków czy czegoś takiego.

Więcej chyba nie pamiętam. Grę kupiłem chyba w biedronce czy innym hipermarkecie. W czasach promocji za 19 zł. CHYBA była razem z grą disciples: apostołowie święte ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 20:53, Kuarl napisał:

Może trochę odświeżam temat, ale nie czuje potrzeby zakładania następnego. Otóż poszukuje
pierwszej mojej gry strategicznej w jaką grałem. Gdzieś 2 lata temu grałem w nią 12h/7,
do czasu kiedy mój nieznośny brat nie zniszczył mi płyty. Nie pamiętam nazwy tej gry,
ale coś mi przypomina "Kingdoms". Co do samej gry, było tam dużo elementów fantasty.
Główne rzeczy które zapamiętałem:
- Występowały na mapach różne "Gniazda" potworów. Kiedy się je zaatakowało wychodziły
z nich potwory. Były to m.i.n szkielety, oraz dziwni, łysi ludzie którzy zamiast rąk
mają stożki na kształt marchewki.
- Występowały tam jednostki takie jak: Jakby samurajowie z katanami. Czasem ich miecze
zapalały się. Żółci wikingowie z toporami, żółte koszule. Czasem unosili oni topory do
góry, a w nie uderzał piorun. "Gladiatorzy" w złotych zbrojach z czerwonymi "piórami"
na hełmach (nie pamiętam jak się to nazywało). Atakowali oni pchnięciami.
- Możliwość przywołania latających smoków czy czegoś takiego.

Więcej chyba nie pamiętam. Grę kupiłem chyba w biedronce czy innym hipermarkecie. W czasach
promocji za 19 zł. CHYBA była razem z grą disciples: apostołowie święte ziemie.

Chodzi Ci chyba o Seven Kingdoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 16:37, Mec1223 napisał:

poszukuje gry na komputer o parametrach
2.6 procek
1 gb ramu
256 mb grafa


Jakie gatunki preferujesz? I karta konkretnie. Bo jak zintegrowana, to bardzo niewesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 18:41, Mec1223 napisał:

Karta to geforce jakis, a gatunki to strategia i akcja


Spellforce 1 i 2, HoMM V (niedługo będzie w CDA), Disciples 1-3.
Pościągaj demka i sprawdź, mnie chodzą na nieco słabszym/porównywalnym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować