Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Mam no takie pytanie.Otóż mam dylemat jeśli chodzi o laptopa. Mam propozycję,na cenę nie patrze etc. Ogólnie przyda się do wszystkiego, chciałbym żeby starczył mi na conajmniej ~2,3 lata. I tak.
Jak się ocenia HP,a Samsung? O Samsungu jako laptop słyszę często narzekania. I tak. Mam takie możliwości ogólnie wszystkie podam:

I w tym problem jest... Otóż cena laptopa nie robi, a tutaj duży wybór. Które z tych jest najmniej awaryjne i dobre?

20110211161949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 11.02.2011 o 16:20, BartexooN napisał:

I w tym problem jest... Otóż cena laptopa nie robi, a tutaj duży wybór. Które z tych
jest najmniej awaryjne i dobre?


Dell Vostro :), do tego ma matową matrycę, Delle maja bardzo dobry serwis i jakość. z tego co słyszałem to HP są strasznie awaryjne dużo bardziej niż Samsungi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu laptopa. Na razie zastanawiam się, kiedy będzie na to najlepszy moment - kiedy taki sprzęt jest najtańszy? Potrzebuję go najpóźniej na wrzesień? Poczekać do lata, czy raczej upatrywać go na wiosnę? Są jakieś okresy, kiedy powtarzają się promocje? Poza tym - czy w najbliższym czasie wchodzą jakieś nowe technologie/sprzęt, na który warto poczekać? Od pewnego czasu nie śledzę żadnych nowinek technologicznych i nie jestem na bieżąco. ;) Możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod "nie oczekuj szału"? Przecież mi wystarczą minimalne ustawienia. A na tym lapku, który podałeś nowsze gry też pójdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z graniem na moim laptopie. Otóż gry próbuję grać w Mass Effecta 2 czy Darksiders to przy jednoczesnym podłączeniu do zasilacza wyłącza mi się laptop.
Gdzie tkwi problem? Gdy gram na samej baterii to wszystko chodzi w porządku, tyle, że niestety długo sobie w ten sposób nie pogram.
Laptop to:
Toshiba Satellite L500-1Q9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 09:29, blacklio2 napisał:

A jeśli nie grasz i próbujesz podłączyć zasilacz to co się dzieje?


Generalnie to chłodzenie, czasem, zaczyna mocniej pracować, ale tak to działa i nic się nie dzieje. Co gorsza wcześniej nie miałem takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 18:33, blacklio2 napisał:

Laptop czyściłeś z kurzu w środku, jeśli nie to czas najwyższy


Okej, mam nadzieję, że to tylko to. W razie czego tu powrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla OEM i klientów indywidualnych, ale zanim zaczną się konkretne dostawy do producentów płyt głównych i dalej od producentów do Nas to trochę wody upłynie, nie zapominaj że w dostawach elektroniki jesteśmy na samym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przymierzam się do zakupu laptopa, cena max 3000-3200. Komputer będzie służył do codziennego użytkowania, bez szaleństw. Zależy mi przede wszystkim na niezawodności, przydałaby się spora wydajność, ale niekoniecznie do gier, opcja - podświetlana klawiatura, zainstalowany win 7, przekątna min. 16". Sprzęt generalnie nie ja będę używał.
Czy warto poczekać na sprzęt z Sandy Bridge, plany zakupowe do końca lutego - połowa marca.
Ktoś obeznany może zaproponować konkretne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować