Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 13:37, Vaxinar napisał:

http://www.komputronik.pl/index.php/product/74293/Notebooki-i-netbooki/Notebooki/Asus_K50AB-SX0011A.html

Myślałem np o czymś takim, bo na moje wymagania podane wyżej to by chyba starczyło.


Jak ma być głównie do WOW''a i NWN 1 to zupełności wystarczy, nawet do kilka nowszych produkcji też starczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na ASUS-a i już mam go w domu :) Zaciekawiła mnie tylko jedna sprawa może ktoś wie o co chodzi choć powinienem napisać o tym w innym temacie. Gdy włożyłem płytę od Windowsa XP wywalił mi błąd i nie mogłem kontynuować instalacji :( Nie pamiętam treści komunikatu. Teraz instaluje Viste, ale niestety tylko 30-dniową. Sprawdzę czy wszystko z laptopem OK, a jeśli tak będę kombinował z tym XP-kiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z XP tak powinno być, z oryginalnej płyty go nie zainstalujesz, zainstaluj sobie Sevena RC jest dostępny na stronie MS, do Marca będziesz miał spokój z systemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:42, blacklio2 napisał:

Z XP tak powinno być, z oryginalnej płyty go nie zainstalujesz, zainstaluj sobie Sevena
RC jest dostępny na stronie MS, do Marca będziesz miał spokój z systemem


Czyli nie mam szans mieć Windowsa XP na laptopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:51, VoLuMe napisał:

> Z XP tak powinno być, z oryginalnej płyty go nie zainstalujesz, zainstaluj sobie
Sevena
> RC jest dostępny na stronie MS, do Marca będziesz miał spokój z systemem

Czyli nie mam szans mieć Windowsa XP na laptopie?

Szanse są mieć dowolny system na dowolnym laptopie tylko trzeba przeszukać wujka google. Mi 3 dni zajęło zainstalowanie Win XP Pro na moim netbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:58, blacklio2 napisał:

Jest ale po co, masz darmowego w zasadzie Win7, wygodniejszy i lepszy od XP


Pokaż mi gdzie go ściągnę prawidłowo :) Strona M$ sypie błędem na sam koniec ściągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę 7 bo potrzebuje systemu po polsku a tej wersji chyba nie będę miał w naszym języku ;D Nie ma wyjścia będę musiał się przysiąść i zainstalować XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja buildu 7100 ma wersję polską poprzez Windows Update, powyżej tego buildu są już LangPacki które działają wyśmienicie

dawidos160

linka masz na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:27, blacklio2 napisał:

Wersja buildu 7100 ma wersję polską poprzez Windows Update, powyżej tego buildu są już
LangPacki które działają wyśmienicie

dawidos160

linka masz na GG


Nic nie dostałem :/ Wyślij jeszcze raz jak możesz :) 6181796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Hartusa
Jaki masz zainstalowany system na swoim lapku. Ja mam 7 a płyta ze sterami do laptopa jest pod Viste 32 i nie wiem skąd wziąć sterowniki :(
A po drugie czy karte graficzną przestawia się ręcznie czy sama się przestawia pod wpływem bardziej wydajnych aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 14:17, blacklio2 napisał:

Jakich sterowników brakuje Ci?

Sam mam 7 na lapku wszystkie podstawowe sterowniki znalazł bez problemu


Do większości funkcji podstawowe sterowniki wystarczają, ale brakuje mi sterownikow do kamery lub nie wiem jak ją włączyć :) Chciałbym też sterowniki do funkcji laptopa typu głośniej, ciszej, jasność itp. itd., a także do karty muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować