Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom odpowiada fanom

37 postów w tym temacie

Dobra reakcja Capcomu. Odpowiedzieli inteligentnie na debilny postulat. W DMC4 będzie się grało... jeżeli dobrze pamiętam bohaterem o imieniu Nero, któy jest bratem Dantego. Mam tylko cichą nadzieje, że Capcom nie odda żadnemu wieśniackiemu studiu DMC 4. Bo Resident Evil 4 wylądował u jakiś wieśniaków i został skaszaniony.Zero efektu rozmycia i innych bajerów z PS2 i to wcale nie oznaczało o słabosci PC tylko o amatorszczyźnie programistów. Do werjsi Exclusive nic nie mam. I tak po pewnym czasie niektóre wyjdą na PC i inne platformy =] Więc fanboye i fantacy-psychopaci niech sie nie pienią kiedy ich ukochane gry wychodzą na inne platformy. Dzięki temu taki np. Capcom ma więcej kasy na tworzenie nowych tytułów i kontynuacji już znanych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego ci fanboye chcieli od Capcomu. Pewnie, żeby przerzucili się na działalność charytatywną. Postulat był naprawdę głupi i debilny. Ja rozumiem, że wielu fanów czuje zawód, ale przecież nie stało się nic takiego. Bardziej uzasadnione byłoby, gdyby fani CoD wystosowali petcje, aby seria została na pc. Dla wielu granie na konsoli w fps to poprostu nie jest to- zupełnie inna liga. Przykładem jest chociażby Halo, które u nas okazało się średniawym shooterkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:54, greg_f napisał:

W czwartej części DMC nie będzie grało się Dante... jak można pisać o czym się nie mając takiej
podstawowej wiedzy o czwartej odsłonie?:/ masakra


Hmm... Faktycznie, rozpędziłem się trochę pisząc o "czwartej odsłonie przygód Dantego", ale jakby nie patrzeć Dante w grze jest i nie wiesz jeszcze na 100%, czy aby przypadkiem nie będzie playable - no i na pewno ma duże znaczenie w historii, więc zwrot tak do końca bez sensu nie jest ;) No, ale fakt, to naciągane. Kajam się. Wiedzę mam, po prostu nie pomyślałem jak pisałem ten fragment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni sie powinni modlic by im konami nie odwalilo podobnego numeru z mgs4 zamiast plakac za rozlanym juz mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe jaka będzie wersja na PC bo w trójke to się grać nie dało.
ale z drugiej strony sporo jest gier które z konsol trafiają na PC i są tak skaszanione, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 09:43, Scaro napisał:

no ciekawe jaka będzie wersja na PC bo w trójke to się grać nie dało.
ale z drugiej strony sporo jest gier które z konsol trafiają na PC i są tak skaszanione, że
szok.

a dysponujesz panie kolego padem bo jesli nie to nie racz nas tak wyssanymi z placa osadami. minely czasy kiedy mysz i klawiatura wystarczaly do gier. moze grafa siada moze kamera szwankuje ale w gre dac sie gra. no sa skaszanione ale wiekszosc jest jak najbardzije grywalna tak jak psychonauts, i-ninja, dynasty warriors4, silent hill3, pes''y czy moze jade empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 08:09, Renor Mirshann napisał:

Kajam się. Wiedzę mam, po prostu nie pomyślałem jak pisałem ten fragment.


Nie ma sprawy, ale po prostu uderzyło po oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne....Żeby Capcom nie miał zarobić więcej kasy, bo jakieś dzieci mające PS3 chcą się poczuć dowartościowane? n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gier typowo konsolowych konieczny jest niestety pad na PC. Właśnie próbowałem zacząć RE4 i sam nie wiem czy kupić pada czy po prostu wersję na PS2. Tak samo wszelkie FPSy na padzie to czasami wyższa szkoła jazdy - kto chce grać temu radziłbym myszkę z protezą klawiatury kupić - są już takie bajery (na pewno widziałem jeden chyba dla PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bora->

Kup sobie RE4 na PS 2. Lepiej się gra i jest dużo lepsza grafika. Można już kupić za 90 zł.

Są takie bajery. Napewno na PS 2.

Szkoda, że Dante zawita na Xboxie i PC. Kojarzy mi się z Playstation.

A propos DMC4. Gry multiplatformowe z reguły są mniej dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie to dobra wiadomość że na PC wyjdzie DMC 4 Ubisoft się stara ;D, 3 część już mam niedawno kupiłem trzeba mieć tylko pada bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W DMC4 będzie się grało... jeżeli dobrze pamiętam bohaterem o imieniu Nero, któy jest bratem Dantego.

W trujce brat Dantego miał na imię Vergil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:52, dante1007 napisał:

W trujce brat Dantego miał na imię Vergil.


Tak, ale tutaj rzeczywiście będzie się gało bohaterem o imieniu Nero. Nie wiem tylko kim on jest dla Dante ale wyglądaja jak bracia bliźniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować