Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień pierwszy

39 postów w tym temacie

Lucas the Great

Gdy naszą redakcję zaszczycono propozycją zorganizowania tego "tygodnia z", nastąpiło spore zamieszanie. Chętnych do tego zadania było na pęczki. Naczelny stanął przed trudną decyzją, po długich negocjacjach i tajnych ustaleniach, wybór padł na Szarego Płaszcza. Zapoznajcie się więc z pierwszymi efektami jego kontaktów z Tyberium...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że nie będzie tygodnia z Command & Conquer 3. A tu proszę.

JESTEM DRUGi!YES,YES,YES. Tak. Yuhuuu!

Taka mała prowokacja. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach...c&c... łezka sie w oku kręci, gdy sobie przypomnę jak się w to zagrywałem jeszcze na 486dx2 z 8 mb ramu :D Jeszcze tylko 4 dni :D a póki co pokatuję jeszcze demo, sam tekst świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach...
Command and Conquer, łezka w oku się zakręca, kiedy pamięcią wracam do czasów, jak po raz pierwszy miałem zaszczyt zagrać w tę grę. Noce spędzone u kolegi, bo tylko u niego działała na pełnych detalach. Potem Red Alert, na tej grze po raz pierwszy usłyszałem "prawdziwy" dźwięk, moja pierwsza karta dźwiękowa, moje pierwsze głośniki... . To było coś!
Pamiętam te emocje, kiedy siedziało się w kilka w osób przed komputerem i przechodziło misje po kolei. Te okrzyki: UWAGA! Oni mają tesle w bazie!; Uwaga! Rakiety V2! ^^
Tak jak C&C Generals mi średnio podszedł, tak demo nowej odsłony mnie wręcz zachwyciło, tyle wspomnień się obudziło. Aż sobie postanowiłem kupić edycje kolekcjonerską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, to chyba pierwszy tydzień z grą, która nie jest wydawana przez CDP. Moje gratulacje, liczę na więcej takich tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram. Dla wszystkich zainteresowanych - gra jest już dostępna w sklepach. Empik - 139 zł. Saturn - 119 zł. Nie wiem czy jest już w MM, ale ma tam kosztować 119 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekając na C&C 3 przeszłem sobie całą First Decade żeby sobie co nieco po przypominać i aż łezka w oku się zakręciła jak sobie przypomnę że każda z tych gier grałem w dniu premiery. :) [Ale jestem stary :D]

A już za 4 dni odbiorę moją kolekcjonerską GDI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej od kiedy tak promujecie gry konkurencji co? Zrozumiem jeszcze newsy ale tydzień z grą konkurencji. Czyżby EA tak się waz bało że zostaliście przez nich wykupieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tyberium". Jakoś dziwnie to brzmi, "tiberium" lepsze ;)

Swoją drogą, nie lepiej "niezliczone jednostki NODu" niż "nieprzeliczone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż przykro mi ale Tyberium jest formą poprawną a to dla tego że nazwa pochodzi od rzeki Tybr w okolice której uderzył pierwszy asteroid z Tyberium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Command & Conquer... cała seria miażdży (no poza Generalsem), ale pierwsza część to było coś... te nieprzespane nocki i "miłe" okrzyki gdy już się wygrywało i miało całą armię w ofensywie, a tu te p... niewidzialne tanki NOD-u omijając ochronę rozwalały Ci pół bazy... aczkolwiek Red Alert i tak jakoś bardziej mnie "rzucił na kolana" zwłaszcza w drugą część lubie sobie do dziś "połupać" (może ze względu na jeszcze znośną grafikę i dźwięk po którym nie więdną uszy ;-) ). Choć nie jestem wcale stary to ja pamiętam jeszcze jak na 486 w DUNE II pogrywaliśmy ze szczękami na podłodze... to były czasy... ;-) I jak ja mam zdać maturę jak tu takie gry wychodzą? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:55, Paladyn Rage napisał:

Hmmm, bardzo fajnie, tylko z jakiej wersji C&C pochodzą screeny zamieszczone w tekście?

Z wersji pod DOSa. Normalna wersja dla Windowsa wygląda dużo lepiej. Tak samo w przypadku RA1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiberium brzmi bardziej złowrogo i mrocznie.

Moją historię z C&C zacząłem od Red Alert 2. To były czasy ;)
A teraz nareszcie powrót do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ta gra pwnuje. Ale jak już sobie ją kupię (po upgradzie kompa) to bede tu od was slyszal "Tiberium Wars? Pfff... staroć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować