Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie kontynuacja Company of Heroes!

31 postów w tym temacie

Spodziewałem się najpierw dodatku, ale sequel też może być... Ciekawe, czy powiększą liczbę armii. Dwie to według mnie stanowczo za mało! Powinny być conajmniej 4 (np. USA, Wielka Brytania, Niemcy i ZSRR). Oczywiście kampania dla każdej z 4 powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość! :) Żeby tylko nie miała zbyt wygórowanych wymagań, bo mój komp sie załamie! ;) Trzeba czekać! Possdro! (No i czas na upgrade...) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:21, NuGGet napisał:

Jak to juz temat o CoH to zapytam. Czy ta gra odpali na tym kompie?? (Chodzi mi o przynajmniej
najnizsze detale, rozdzielczosc itp.)
Konfig Kompa:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
256ram

Prosze o szybka odpowiedz:P


Odpali ale nie będzie ci wyswietlać jednostek, z jakiegos powodu tak jest jak sie ją uruchomi na staszych radeonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to juz temat o CoH to zapytam. Czy ta gra odpali na tym kompie?? (Chodzi mi o przynajmniej
> najnizsze detale, rozdzielczosc itp.)
> Konfig Kompa:
> Athlon 2000+
> Radeon 9200 128mb
> 256ram
> Prosze o szybka odpowiedz:P

Zapomnij o o tej grze, przy tej ilości ramu misja wgrywałaby się chyba z miesiąc, a slieshow byłby niesamowity.
Uwaga: Nie ma co porównywać wydajność dema z pełną wersją (a zwłaszcza upatchowioną) - demo nawet na superkompie z dwiema kartami graficznymi chrupie niemiłosiernie (no chyba, że wypuścili jakąś zoptymalizowaną wersję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były 2 dema z tego pamietam, jedno byo oparte na kodzie bety a drugie juz na wersji Gold czyli tej która trafiła do sklepów. To pierwsze chodziło nawet w miare dobrze tylko tyle ,że oba dema mają kod bez poprawki na SLI przez co na komputerach z SLI gra chodziła *******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować