Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Najlepiej zapowiedzcie dzień wcześniej o godzinie 17-18, tak aby jak najwięcej osób mogło to zauważyć/ A pre-order może na weekend zostawić? Obawiam się, że przez praktyki sam się nie wyrobie bo pierwsze 2 tygodnie lipca mam zajęte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:33, Łeber napisał:

Ciekaw jestem ile będzie zestawów EK :P???


Powiem tak ... zestawów EK do Wiedźmina nie będzie zastraszającej ilości.... inaczej nie było by sensu ich wydawania....

Generalnie ilość wersji EK liczy sie w odniesieniu do wolumenu wersji standardowej.... powiem wam tylko ze ilość EK zaniżyliśmy w przeliczeniu do tej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:29, SzaacH napisał:

Ok wezmę to pod uwagę :) ale w takim razie jaka to ma być godzina ??? zaproponujcie coś...
znajdziemy rozsądny kompromis....


Zabrzmi to moze troche samolubnie, ale jak wspomnialem wczesniej - chetnie kupie koszulke... chcialem powiedziec EK Wiedzmina. :-) Biorac zas pod uwage to, ze w pracy siedze do 15:30 (a w czwartki do 17:00) najrozasdniejsza dla mnie godzina zbierania zamowien bylaby gdzies 18 - 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:36, SzaacH napisał:

Generalnie ilość wersji EK liczy sie w odniesieniu do wolumenu wersji standardowej.... powiem
wam tylko ze ilość EK zaniżyliśmy w przeliczeniu do tej wartości...


Czyli będzie my się rzucać na EK w sklepie gram.pl a potem { jeśli jakieś zostaną – a wątpię } bić się o nie w sklepach { Epik? }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem bywa też to, że niektórzy wyjeżdżają podczas wakacji tam, gdzie nie ma dostępu do neta. Więc myślę, że byłoby uczciwiej dać wszystkim (albo przynajmniej prawie wszystkim) równe szanse, pre-ordery dając w pierwszych dniach września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też z drugiej strony nie przesadzajmy, w końcu dla CDP taka sprzedaż droższych wersji EK to spory zarobek - a w końcu muszą jakoś zarabiać. Nie wydadzą przecież 100 pudełek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo prze wakacjami.... { marzy }

Właśnie a rozważcie powiadomić o pre-ordach tak 1-2 dnie przed ich otwarciem czy raczej „możecie już zamawiać pospiescie się nim inni was wyprzedzą.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:41, stsatan napisał:

> Generalnie ilość wersji EK liczy sie w odniesieniu do wolumenu wersji standardowej....
powiem
> wam tylko ze ilość EK zaniżyliśmy w przeliczeniu do tej wartości...
>
>
Czyli będzie my się rzucać na EK w sklepie gram.pl a potem { jeśli jakieś zostaną – a
wątpię } bić się o nie w sklepach { Epik? }


no tu właśnie musieliśmy znaleźć kompromis pomiędzy ilością chętnych a unikalnością EK ....

no raczej ciężko będzie kupić EK w sklepach... pamiętajcie o graczach którzy nie mają dostępu do tzw sieciowych sklepów....

BTW proszę unikać ...reklam.... w tej czy innej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 20:36, SzaacH napisał:

powiem wam tylko ze ilość EK zaniżyliśmy w przeliczeniu do tej wartości...


W takim razie szlag by was, będę musiał EK zamawiać przed zakupem nowego kompa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:47, SzaacH napisał:

> > /.../
no tu właśnie musieliśmy znaleźć kompromis pomiędzy ilością chętnych a unikalnością EK .... /.../

Ja będę złośliwy i zaproponuję powiadomienie mailem dzień wcześniej osób które w przeszłości zamówiły w sklepie gram.pl dwie lub więcej gier w edycji kolekcjonerskiej. W końcu to są kolekcjonerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdee, róbcie pre-ordery kiedy chciecie, byle by nie 19-31, bo wtedy jestem poza domem, a właściwie, to poza krajem, bez dostępu do internetu. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie róbcie czegoś takiego że niespodziewanie w sklepie na gram.pl pojawi się pre-order Wiedźmina. Dajcie jakąś
informacje dzień wcześniej. No i mam nadzieje że ilość EK to będzie przynajmniej ze 3 tys. egzemplarzy. Oczywiście bez numeracji nie może się obejść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Moim skromnym zdaniem, najlepszym wyjściem byłoby wydać 200-300 EK-a. I jak byście mieli udostępniać EK-a to powiadomcie na gram.pl w jakimś newsie ze macie taki zamiar. A najlepsza godzina do rozpoczęcia takiego przedsięwzięcia to godzina 21 albo 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:12, KrzysztofMarek napisał:

Ja będę złośliwy i zaproponuję powiadomienie mailem dzień wcześniej osób które w przeszłości
zamówiły w sklepie gram.pl dwie lub więcej gier w edycji kolekcjonerskiej. W końcu to są kolekcjonerzy!


Jezeli juz slac maile to do wszystkich uzytkownikow. Ja sam osobiscie w ciagu ostatnich 12 miesiecy kupilem cale 0 (zero) gier, bo nie byly mi do niczego potrzebne. A na Wiedzmina tak jak wiele innych osob czekam z niecierpliwoscia, a co wiecej mam juz przygotowany na ten zakup jakis buzet. W kazdym razie zalezy mi tez na koszulce Wiedzmina :) A fakt, ze rzadko kupuje gry nie oznacza wcale, ze ich nie kolekcjonuje. Przeciwnie mam w swojej kolekcji bardzo duzo gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej dac 5 egzemplarzy, ktore rozejda sie po ekipie Gram''u... Na tak wielka rzesze chetnych osob, bedzie tego w okolicach 1000 egzemplarzy... Inaczej, przy 200 egzemplarzach nie wyobrazam sobie ceny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.
Czy znany jest już wygląd EK wiedźmina?
Myślę, iż będzie to nie byle co, jako, że to jest gra na którą czekamy już od paru lat, i to w dodatku taka oczekiwana....
ja bym gustował za jakimś kufrem z okuciami i kłudką, a w środku.... Gra, album, podręczniki, ksiązki, naszyjnik, koszulka, eliksiry, film o robieniu wiedźmina, i jakis bonys dla tych, co kupują na Gram.pl....
Np, zdjęcie Soleili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:13, cedricek napisał:

Ja mam pytanie.
Czy znany jest już wygląd EK wiedźmina?
Myślę, iż będzie to nie byle co, jako, że to jest gra na którą czekamy już od paru lat, i to
w dodatku taka oczekiwana....
ja bym gustował za jakimś kufrem z okuciami i kłudką, a w środku.... Gra, album, podręczniki,
ksiązki, naszyjnik, koszulka, eliksiry, film o robieniu wiedźmina, i jakis bonys dla tych,
co kupują na Gram.pl....
Np, zdjęcie Soleili :P


Cedrik spokój.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:15, Soleila napisał:

> Np, zdjęcie Soleili :P

Cedrik spokój.


Ale Soleila cedricek slusznie prawi. :-) A juz szczegolnie w tym miejscu, w ktorym wspomina o koszulce Wiedzmina. :) W kazdym razie co do jednego nie mam watpliwosci - edycja EK Wiedzmina bedzie naprawde czyms niezwyklym. Pozostaje czekac do wrzesnia do czasu premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 22:15, Soleila napisał:

Cedrik spokój.

;]


Oj, o co chodzi Sol?
Wiesz jakby to powiękrzyło produkcję?
Zdajesz sobie sprawę z tego, że złaknieni tak niezwykłej EK Wiedźmina forumowicze zlecieli by sie jak pszczoły do miodu?
A ten bonus w postaci twej fotki z autografem byłby po prostu przewspaniały.
Tysiące graczy w całej Polsce zawieszało by twe zdjęcie na swych ścianach, aby je podziwiać...
No, może troszkę zabarwiłem, lecz Sol!
Przecież wszyscy gracze którzy znają Gram.pl byli by po prostu zachwyceni ( ja jak najbardziej :P), mając fotkę z podpisem takiej sławy :P
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować