Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień czwarty

36 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś ostatni dzień wyprawy w przeszłość, od jutra zabierzemy się za aktualności z wojen o Tyberium. Póki co zapraszamy jednak w podróż sentymentalną, przewodnikiem będzie - oczywiście - Szary Płaszcz.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:42, Fiszer01 napisał:

Przepraszam za to. Wypadek przy pracy.


:] ładny przypadek... no ale w sumie każdemu może sie zdarzyć ;). A gra nie jest dostępna od wczoraj w empiku, a od przedwczoraj tj. 27 marca :P A na dodatek w empikach ma być ponoć EK C&C3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ponoć,a EK jest w Empikach, cena 170 coś, nie pamiętam dokładnie, poza tym podstawowa wersja na spiczastym stojaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co zamawiali z Ultimy dostali w poniedziałek. A gram.pl jak zwykle na szarym końcu:( jeszcze paczka oddana kurierowi o 20 ciekawe czy dojedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam! Mam! Kupiłem! :D
Edycja kolekcjonerska GDI ^^ Za 155 zł, dzięki zniżce z preordera. Czyli w zasadzie 160 zł(preorder kosztował 5 zł) - za EK znośna cena wg mnie.
Piękne wydanie i w pudełku również jest podkładka :D
Teraz śmigam działać...
Opowiem więcej jutro :)

Czeka mnie dłuuuuugaaa noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech kiedyś to były gry prawdziwy klasyczny RTS , Red2 i Generals najbardziej mi się podobały szczęście, że nowy CnC też nawiązuje do poprzednika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak panowie z Weswood zaserwowali nam w dodatku do Red Alerta easter egg i udostępnili tajną kampanię przeciwko gigantycznym mrówkom :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od 10 rano mam swoją kolekcjonerska Edycie GDI i już prawie skończyłem kampanie GDI gra jest świetna naprawdę warto powrót w świetnym stylu! (Btw niemiałem w środku wPL tak ma być czy może mam pecha?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko !
i jedyne co mogę powiedzieć to - polecam !
Wreszcie stary dobry RTS w którym można skupić się na rozgrywce a nie zgadywać co oznacza kolejna ikonka w menu i czy aby dobrze się wybrało.
Koniec z durnymi tabelkami, pseudoekonomią i nudnymi statystykami.
Wyciągnęli to co najlepsze i jeszcze poprawili!
Wydajny engine uprzyjemnia zabawę...
qurde - same superlatywy i przyjemna rozpierducha :)
Aż miło poklikać myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:37, Fang napisał:

A ja od 10 rano mam swoją kolekcjonerska Edycie GDI i już prawie skończyłem kampanie GDI gra
jest świetna naprawdę warto powrót w świetnym stylu! (Btw niemiałem w środku wPL tak ma być
czy może mam pecha?)


Prawdopodobnie gry kupione poza sklepem gram.pl są pozbawione wPLN wiec... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobom, które kupiły na gram.pl powinni dorzucać szczególnie, że dostali grę trzy dni później niż cała reszta mogła sobie kupić/zamówić gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować