Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 00:26, Mr Black napisał:

Farciarz... Mi cały czas wyskakuje błąd, że nie może się połączyć z serwerem :/


A nie możesz sobie na You tube obejrzeć, właśnie przed chwilą obejrzałem... zresztą to nie temat na trailery GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że strona gram.pl jest jedna z najlepiej zrobionych stron nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Niema niepotrzebnego śmietnika wszystko jest piękne i przejrzyste. Po za tym podoba mi się inicjatywy mające na celu rozwój społeczności graczy (Np. gramsajty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:17, hehe napisał:

Nie chce na siłę kupować czegoś tylko po to żeby sobie sobie odbić ( dając jeszcze zarobić CDP ) Zachowali się nie > fair i tyle, bo Jade Empire niedawno była premiera, ludzie kupowali w pre-orderze,tylko po to żeby 3 tyg później > się dowiedzieć że przepłacili jakieś 30 zł.... super...

Marudzenie jest najlepsze, nie? Jakby nie dali promocji to byś siedział cicho i nic nie ględził - jest promocja to teraz znajdzie się cwaniaczek co gada, że to nie fair wobec innych.
Jak kilkanaście dni po premierze F.E.A.R.''a była promocja by kupić grę też używając 50% wPLN to jakoś nikt nie beczał.

Dnia 30.03.2007 o 00:17, hehe napisał:

To jest niby 50 % ceny. Jednak kupując przez gram.pl zawsze te ceny były niższe dzięki WPLN, więc tak > naprawdę to nie zapłacisz o 50 % mniej niż wczoraj. Co prawda będzie to mniej ale nie o 50 %. Nie ma jak > marketning i dobre hasło reklamowe...

Znajdź mi firmę co łączy promocje. Wtedy możesz zacząć swój wywód połączony z silnymi argumentami. Ceny są sklepowe i obniżone o 50% - trudno to pojąc? A poza tym kto Ci każe kupować w sklepie gram.pl? Idź do sklepu i sobie kup za cenę jaką tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:29, hehe napisał:

> Farciarz... Mi cały czas wyskakuje błąd, że nie może się połączyć z serwerem :/

A nie możesz sobie na You tube obejrzeć, właśnie przed chwilą obejrzałem... zresztą to nie
temat na trailery GTA :P



na youtube sa same FAKI xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:18, Mistic napisał:

> jak wczesniej sie kupowalo Medievala total war 2 ek to cena byla 99zl a z wPLN 79 i uzywales

> 20zl. a teraz cena nagle podskoczyla do 159 i od tego jest 50%... Nie podoba mi sie to
zagranie
> :/

Cena Medieval 2 EK to było 159zł. Nie wiem gdzie wypatrzyłeś, że podstawowa cena (a nie po
promocjach) wynosiła mniej niż 100zł...


bo nawet zlozylem zamowienie. fakt ze w opisie bylo 159 napisane ale faktyczna cena na rachunku jest napisana 99 minus 20 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem 3/4 trailera bo dalej niechce isc!!!! ale super ja piernicze:) ta grafa i te cinie!!!!!!!! jakosc tekstur!!!!!!!!!!!!!!! chyba kupie konsole dla tej gry!!!!!!!! tylko głowny bohater jakis taki nie bardzo ....:(
gra bedzie sie działa znow w liberty city ale tym razem to bedzie wygladało jak nowy york a nie jak jakies badziewne 3 wyspy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedzcie jak wam sie promocja podoba ??
bo mi tak srednio. niby jest co kupic ale to nie sa znizki o 50%. np medieval 2 EK mozna bylo kupoc przed promocja za 99, teraz jest za 79. Niema sagi gothica ktorego chcialem. oplaca sie jade empire ale znowu usunieto dostawe w wPLN :/ średnio to wyglada. liczylem jednak na jakas lepsza oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak dla mnie to jest tylko jedna gra warta uwagi i to za małą kasę... Jade Empire zwykły jak i ten w EK. Ale nie mam tyle wplny. A na chama nie ma co brać!
Ale ogólnie fajna inicjatywa! Duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:56, Be-Yacz napisał:

Lepiej powiedzcie jak wam sie promocja podoba ??
bo mi tak srednio. niby jest co kupic ale to nie sa znizki o 50%. np medieval 2 EK mozna bylo
kupoc przed promocja za 99, teraz jest za 79. Niema sagi gothica ktorego chcialem. oplaca sie
jade empire ale znowu usunieto dostawe w wPLN :/ średnio to wyglada. liczylem jednak na jakas
lepsza oferte.


promocja spodoba sie temu kto na liscie zobaczyl gry, na ktore mial ochote od dluzszego czasu, a niestety np. problemy finansowe nie pozwalaly mu na kupno. ja nie spostrzeglem zadnej gry, ktora przykula mpja uwage; i to nie dlatego, iz uwazam, ze promocja jest "do bani", ale dlatego ze gry te nie sa w moim typie lub juz je posiadam. z innej strony jest to doskonala okazja do zmarnowania WPLN :D


@gta
nie ma co duzo opowiadac, trailer ma nieco ponad 1 minute, pokazuje ujecia chyba z samej gry, akcja rzeczywiscie bedzie sie dziala w NY, a glowny bohater (sadzac po jedynej postaci na tym trailerze) jest .................... menelem ......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować