Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer GTA IV dostępny!

172 postów w tym temacie

Ten głowny bohater wygląda mi na jakiegoś araba...Może będzie można zostać terrorystą.?
Nie zgadzam się pod względem grafiki...LUDZIE! co Wy od nich checie? Przecież to wygląda genialnie...
Moje PS3 już czeka z niecierpliwością żeby połknąć dysk z GTA IV:D
Cheers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem sobie trailer. Grafika naprawdę niezła,ci którzy narzekają mają chyba klapki na oczach(albo nie mają dobrego sprzętu by pociągnąć grę)

Fajnie że tym razem z perspektywy jakiegoś Rosjanina, a nie Amerykanina. (LoL! Skąd u niektórych przypuszczenia że to arab!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze akcja bedzie sie dziac w Liberty City.
(na budynku kolo skrzyzowania jest nawet reklama gazetki Liberty Tree:)
grafika... czy trzeba na prawde cos pisac?;)
jedyne co mnie ciekawi/niepokoji to glowny bohater. mielismy juz "niemowe", charyzmatycznego mafiozo
i wyluzowanego czarnego brata ("it''s CJ, fool!":).
a teraz jakis arab (?) ze smiesznym akcentem [moze to sasiad Borata?:]
(z tego co on tam "mowi":D mozna wywnioskowac ze to jaki handlarz niewolnikow.)
hmm... w koncu to Rockstar i ich czarny humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2007 o 15:41, macieq24 napisał:

a teraz jakis arab (?) ze smiesznym akcentem [moze to sasiad Borata?:]

Ten akcent to najprawdopodobniej jest "Wschodni". Jeśli twierdzisz że to jakiś arab, to oznacza to że coś mało filmów akcji oglądasz...albo nigdy nie spotkałeś obcokrajowca ze Wschodu.

Dnia 30.03.2007 o 15:41, macieq24 napisał:

(z tego co on tam "mowi":D mozna wywnioskowac ze to jaki handlarz niewolnikow.)

:) Ale walnąłeś... ucz się angielskiego. Niewolnictwo zniesiono wieki temu. Tu chodzi o przemyt EMIGRANTÓW.Zresztą,on tam mówił trochę więcej niż przemyt...

Dnia 30.03.2007 o 15:41, macieq24 napisał:

hmm... w koncu to Rockstar i ich czarny humor:)

A co w tym było niby śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailer. Jestem pod wrażeniem tej ulicy, pełna aut i przechodniów, taka żywa...

Wreszcie miasto to miasto, a nie miasteczko z kilkonastoma ulicami na krzyż.

Grafika jakas super wyczes extra nie jest, jest b.dobra ale bez rewelacji. Z resztą to mniej ważne - dla mnie liczy sie przede wszystkim rjak gra jest rozbudowana, i czy fizyka gry bedzie ok.

No to czekamy, pewnie na PCtach zobaczymy tą grę w 2008, no ale trudno, przynajmniej modernizację kompa zdaze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz widze promocje w MM GTA IV + Xbox 360 za 1500 zl az sie skusze na swieta, nie ma mowy nie bede czekac 2 lata premiere na PC :]

Jeszcze jak dadza tryb multi conajmiej jak w TDU to w ogole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś na tyle dociekliwy co ja to pewnie zauważył, że w kawałku pokazującym time square widać reklamy "Cluckin'' Bell" i "Burger Shot''a" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:47, Darkstar181 napisał:

> a teraz jakis arab (?) ze smiesznym akcentem [moze to sasiad Borata?:]
Ten akcent to najprawdopodobniej jest "Wschodni". Jeśli twierdzisz że to jakiś arab, to oznacza
to że coś mało filmów akcji oglądasz...albo nigdy nie spotkałeś obcokrajowca ze Wschodu.


specjalnie dalem "(?)" bo to tylko mu domysl;) a moze ty sprecyzujesz co miales na mysli
piszac "wschodni"? a co do tych filmow... to polec mi jakis?:)
btw: nie jestem tu jedyny ktory tu "twierdzi" ze to Arab;)

Dnia 30.03.2007 o 15:47, Darkstar181 napisał:

> (z tego co on tam "mowi":D mozna wywnioskowac ze to jaki handlarz niewolnikow.)
:) Ale walnąłeś... ucz się angielskiego. Niewolnictwo zniesiono wieki temu. Tu chodzi o przemyt
EMIGRANTÓW.Zresztą,on tam mówił trochę więcej niż przemyt...


ja to zrozumialem jako "sold people" czyli doslownie sprzedawac ludzi...

Dnia 30.03.2007 o 15:47, Darkstar181 napisał:

> hmm... w koncu to Rockstar i ich czarny humor:)
A co w tym było niby śmiesznego?


a czy ja napisalem ze cos w tym bylo smiesznego?:/ ta buzka dotyczyla ogolnie czarnego humoru Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, cudnie. Gra bedzie się toczyć w moim ulubionym mieście, wspaniała grafika. Tylko jednego nei wiadomo......czy będzie wersja na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze araba w dresie. To taki troszkę znak rozpoznawczy sąsiadów ze wschodu ;) Kurtka+dress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu! Przestańcie krakać i mówić, że GTA IV nie wyjdzie na PC widzę tu samych pesymistów trzeba być optymistą i wierzyć, że wyjdzie na PC, a nie sprawę stawiać na jasno i najprościej powiedzieć, ze nie wyjdzie. Ja jestem przekonany, że GTA IV będzie na PC, może i premiera bedzie później, ale będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować