Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlestations: Midway i Just Cause doczekają się sequeli

14 postów w tym temacie

pepsi

Przedstawiciel firmy SCi potwierdził, że Eidos pracuje nad kontynuacjami dwóch głośnych tytułów – Battlestations: Midway oraz Just Cause. Ponadto SCi opublikowało raport finansowy za pierwszą połowę roku fiskalnego 2007, która trwała od 1 lipca do końca zeszłego roku.

Przeczytaj cały tekst "Battlestations: Midway i Just Cause doczekają się sequeli" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dlamnie Just Cause 2 w ogóle może nie być, zagrałem w ten szit 15 minut, normalnie najgorsze 15minut mojego grania w 2006 roku. Beznadziejne animacje, durne naparzanie, 50 policjantów i trafic w ciebie nie mogą, postrzeleni ludzie wylatują w powietrze, model jazdy kompletnie zwalony, nieciekawe misje... ja nie wiem komu sie ta gra moze podobac, jest tak słaba, że do kaszanki raczej sie nadaje.

NIE JC2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaś te militaria! SC, C&C, Midway, JS, H3 etc. ile można? Stworzyliby coś odmiennego, ale z drugiej strony - chyba wszystko co można było już zostało zrobione - pozostają schabowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Ostatnia gra podobna do BS: Midway wyszła jakieś 15 lat temu. To akurat nie jest odgrzewany kotlet - raczej odkamieniony kotlet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niet, towarzysze, to kotlet odnaleziony w Saragossie! :-)

Gut, że będzie sequel Battlestation: Midway - na fają gierkę wygląda. (Nie grałe, widziałem tylko jak grają na Hyperze...) Co do Just Cause, to się nie wypowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlestaions Midway 2 - TAAAAK. Tylko niech sie bedzie dzialo wspolczesnie!!! Moga wymyslc jakis konflikt byle dzial sie w latach 90 XX badz juz w XXI wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym wymyślaniem konfliktu to by mi sie nie podobało lepiej żeby zostało jak jest
a co do JC2 to nawet sie ciesze bo demo 1 części dobijałem przez cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:06, MaZZeo napisał:

A jak dlamnie Just Cause 2 w ogóle może nie być, zagrałem w ten szit 15 minut, normalnie najgorsze
15minut mojego grania w 2006 roku. Beznadziejne animacje, durne naparzanie, 50 policjantów
i trafic w ciebie nie mogą, postrzeleni ludzie wylatują w powietrze, model jazdy kompletnie
zwalony, nieciekawe misje... ja nie wiem komu sie ta gra moze podobac, jest tak słaba, że do
kaszanki raczej sie nadaje.

NIE JC2!


nie musi Ci ta gra odpowiadać, mnie się podobała, aczkolwiek, model jazdy, jak piszesz, to faktycznie jest zawalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część kolejną JC ujrzę z wielką przyjemnością, zawsze to jakieś urozmaicenie w oczekiwaniu na kolejne GTA (oczywiście jeśli JC2 wyjdzie pierwsze a teraz to już raczej niemożliwe mając na uwadze premier Gta w październiku).
B:M czytałem recenzję w CDA jednak na żywo gry nie widziałem toteż nie wiem czy warto czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować